שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

חברת השמירה טכנולוגיות מיגון התמנתה לנציגה בלעדית של חברת AxonX שנרכשה לאחרונה (מאי 2009) ע"י חברת FIKE האמריקאית

פורסם: ב-14 ביוני, 2009


חברת השמירה טכנולוגיות מיגון, התמנתה לנציגה בלעדית של חברת AxonX שנרכשה לאחרונה (מאי 2009) ע"י חברת FIKE האמריקאית.

חברת FIKE מובילה בתעשיית מוצרי בטיחות, הכריזה על רכישתה של חברת AxonX LLC, מפתחת טכנולוגיות זיהוי עשן ולהבה באמצעות וידאו. חברת FIKE וחברת AxonX ימשיכו בשיווק קוו הייצור של מותג SigniFire™.

טכנולוגיית SigniFire ממזגת ארכיטקטורת מצלמת אבטחה עם ניתוח תמונה, אינטליגנציה מלאכותית וטכנולוגיות עיבוד אות ליצירת גילוי מוקדם למערכת גילוי האש. המערכת מזהה עשן, להבה ותנועה, ומספקת מידע מוקדם כולל להגנה על חללים.

טכנולוגיית SigniFire מוכרת ע"י NFPA 72 (תקני בטיחות למערכות אש - ארה"ב) כאביזר גילוי וזיהוי עשן ולהבה ובנוסף, מצלמת SigniFire IP נושאת אישור FM.

בשימוש באפליקציות בהן טכנולוגיות גילוי עשן מסורתיים עלולים להיות לא מעשיים, או, לא מספיקים, התקנת מערכות AxonX כוללות מפעלי דלק, מתקנים גרעיניים, מתקנים תעשייתיים, מבני תרבות, מחסנים ומנהרות ומספקות מענה הולם לזיהוי מוקדם במקומות אלו.

חברת AxonX הממוקמת בבולטימור, מרילנד, ארה"ב, זכתה בפרסים ע"י מגזין "וול סטריט טכנולוג'יס" על חידוש והמצאה וכן ע"י Frost & Sullivan Technology Leadership Award.

"רכישתה של AxonX וטכנולוגיית זיהוי וניתוח תמונה באמצעות וידאו (VID) מפגינה את המשך התחייבותה של חברת FIKE לחידושים וביצועים במערכות גילוי אש ועשן." אומר מקס ג'אוול, נשיא ומנכ"ל חברת FIKE. " אנו מאמינים כי גילוי באמצעות וידאו יכול וצריך, להיות בשימוש בתחום נרחב של אפליקציות, לא רק לזיהוי מוקדם של אש, אלא, גם לספק ניטור בזמן אמת. הטכנולוגיה של חברת AxonX הינה מוכחת כמהירה ואמינה, וללא ספק, מגדילה את היצע המוצרים של FIKE."

"אנו נרגשים להיות חלק מחברת FIKE", אומר מאק מוטלי, מנכ"ל AxonX. "FIKE הינה חברה בעלת שם עולמי ומובילה בתחום מערכות גילוי וכיבוי אש. רכישה זו תספק משאבים וערוצי הפצה בכדי לספק דרישות שוק נרחבות לקוו ייצור ה- SigniFire, וכמו כן, פיתוחים מתמשכים לטכנולוגיית VID".

FIKE הינה ספק מוכר בעולם למוצרי ושירותי בטיחות להגנה על ציבור ונכסים החל מגילוי אש, מקומות מוגני התפוצצות וסביבות על לחץ. עם 60 שנה של ניסיון בייצור פיתרונות מוצרי בטיחות, FIKE מציעה קוו מושלם של מוצרים מוכחים ואמינים ללקוחותיה ברחבי העולם.
 

[5400]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization