שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

חברת Tyco Electronics קיימה את הכנס הטכנולוגי הראשון שלה בארץ בנוכחות מנהלי מוצרים מאנגליה, צרפת וגרמניה

בכנס הוצגו מגוון פתרונות החברה בתחומים השונים, נרקמו קשרים עסקיים עם לקוחות ישראליים ונערכו הרצאות בנושאי החידושים הטכנולוגיים

 

פורסם: ב-28 בדצמבר, 2008


רני (רענן) קמחי (משמאל) מנהל חטיבת הביטחון של TYCO ישראל ביחד עם מנהלת המוצרים מגרמניה Claudia Wiedmann
רני (רענן) קמחי (משמאל) מנהל חטיבת הביטחון של TYCO ישראל ביחד עם מנהלת המוצרים מגרמניה Claudia Wiedmann

חברת Tyco Electronics חטיבת הביטחון GADM (Global Aerospace, Defense & Marine) קיימה לאחרונה את הכנס הטכנולוגי הראשון שלה בארץ במרכז הכנסים Avenue שבקרית שדה התעופה. אל הכנס, שהופק על ידי המחלקה העסקית בחברת 'ארטרא' בניהולה של חסיה דברת, הגיעו כ- 220 משתתפים מ- 42 חברות הפועלות בתחום הביטחוני על ענפיו השונים. פעילות חטיבת הביטחון מנוהלת ממועד הקמת הסניף הישראלי בשנת 2006 על ידי רני (רענן) קמחי.

חברת Tyco Electronics הטיסה לכנס מטען של 1,045 ק"ג אשר כלל פריטי תצוגה רבים שנפרסו על פני 14 שולחנות תצוגה ופנלים ניצבים על מנת לאפשר לקהל הלקוחות התרשמות ישירה ממגוון מוצרי החברה, וכן ממגוון רחב של מוצרים חדשים שפותחו על מנת לספק מענה לטכנולוגיות חדשות. בנוסף, נפרסה עמדת ספרות מקצועית עשירה שחולקה למשתתפי הכנס.

מטעם Tyco Electronics נכחו בכנס מנהלי מוצרים מאנגליה, צרפת וגרמניה, ויחד עם הצוות המקומי הציגו את מגוון הפתרונות שיש לחברה להציע בתחומים השונים. הודות לרמה הגבוה של הצגת הנושאים ופריטי התצוגה הרבים נרקמו קשרים עסקיים עם לקוחות חדשים וקיימים אשר ביקשו להמשיך את הפעילות על מנת לקבל מענה לצרכים טכנולוגים בפרויקטים קיימים ועתידיים בתחום.

חברת Tyco Electronics תקיים מפגשים בעלי אופי טכנולוגי מקצועי במהלך השנה הקרובה על מנת לתת מענה לצרכים השונים בכל תחום יעודי.

הנושאים המרכזיים שהוצגו בכנס

New Product Innovations, New Subminiature Aircraft Connector, New Gigabit Ethernet interfaces, New CAN-BUS systems & interfaces, New Soldier Interfaces, New Composite Shells, New Aerospace Wire & Cables, New Airborne Fire Resistance Wires, Electrical Cable Repair Kits, High Speed PCB Connectors, High Speed Ruggedized, High Speed Interconnection Systems and Rugged Optics, High Performance Relays and Contactors, High Speed Controlled Electrical Cable, Wire & Cable / Harness Protections.

אודות חברת Tyco Electronics

Tyco Electronics עם היסטוריה של מעל 50 שנה בהובלה גלובלית בתחום יצור רכיבים אלקטרונים עבור שווקים רבים, בהם השוק הצבאי (אוויר, ים, יבשה), הצרכני, מערכות תקשורת יבשתיות וימיות, תשתיות תקשורת, תעשיית הרכב, תעשיית האנרגיה המחשוב ועוד. ההיקף העסקי של Tyco Electronics הינו מעל 14 מיליארד דולר.
Tyco Electronics מייצרת כ- 500,000 מוצרים הנדסיים ברמה גבוה מאוד המשרתים כ 200,000 לקוחות בפריסה גלובלית ב 150 מדינות שונות ונתמכים על ידי 92,000 עובדים.
Tyco Electronics משקיעה כ- 600 מיליון דולר במחקר ופיתוח, מאמץ זה נתמך על ידי כ- 7,000 מהנדסים ב 17 מרכזי פיתוח שונים ברחבי העולם העובדים יחד עם לקוחות החברה על מנת לתת מענה טכנולוגי והנדסי לשינוי המתמיד בדרישות והצרכים של לקוחות החברה המוכתבים על ידי כוחות שוק שונים, יתרונות אלו של מעורבות מלאה משלבי הפיתוח הראשונים מאפשרים ללקוחות החברה לקצר את תהליכי התכנון ובכך להשיג חיסכון ניכר בעלויות והצגת מוצרים חדשניים ומובלים לשווקים הייעודיים בזמן קצר יחד עם דרישות השוק המשתנות.
Tyco Electronics מגישה כ- 750 בקשות לרישום פטנט בשנה ומחזיקה ביותר מ 16,000 פטנטים רשומים.
Tyco Electronics הינה חברה עצמאית הנסחרת בנסד"ק (NYSE)תחת הסימון “TEL.”.
אתר הבית של החברה:
www.tycoelectronics.com
אתר הבית של חטיבת הביטחון:
www.tycoelectronics.com/ADM
 

[9122]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization