שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

גו'אי רוזנפלד, מנהל בכיר בחברת מחשבים, החליט שנמאס לו מהסחבת והחל לקדם פעילות חברתית ברחבי הארץ למען שחרורו של גלעד שליט

ביום א', 19.10.2008, סוף חול המועד סוכות, יתקיימו מאות פעילויות שמטרתן יצירת הד ציבורי מאסיבי ברמה הלאומית

 

פורסם: ב-22 בספטמבר, 2008


ג'ואי רוזנפלד, מנהל בכיר בחברת מחשבים, החליט שנמאס לו מהסחבת בכל הנוגע לשחרור חייל השבוי גלעד שליט, ובימים אלה החל לקדם יום של פעילויות ואירועים ברחבי הארץ והעולם, שמטרתם יצירת הד ציבורי מאסיבי ברמה הלאומית אשר יניע את הממשלה לפעול במהרה לשחרורו של שליט. המועד הנבחר ליום זה הוא יום א', 19.10.2008, סוף חול המועד סוכות.

למען יום פעילויות זה, הקים רוזנפלד את האתר: www.giladshalit888.com בו הוא מבקש מקבוצות או יחידים המעוניינים לארגן אירוע - לפרסם את דבר קיומו, על מנת שאזרחים המעוניינים לקחת חלק, יוכלו להיכנס לאתר ולבחור לאיזה אירוע להגיע. האירועים ושם המפיק יפורסמו באתר על פי סדר העלאתם לאתר, ללא קשר לגודל האירוע. מספר המשתתפים בכל אירוע יעודכן באופן שוטף. רוזנפלד מנסה לעודד תחרות ידידותית בנושא.

חזונו של רוזנפלד הוא שלאחר יום הפעילויות למען גלעד שליט, המודעות תגבר והממשלה תפעל ביתר שאת לשחרורו, כך שעד התאריך 29.11.2008 בשעה 8 בערב, ישוחרר גלעד שליט חופשי, בריא ושלם. בתאריך זה ימלאו 888 ימים מאז חטיפתו של שליט, וזהו פרק זמן ארוך ביותר כדי לשחררו הביתה.

כל פעילות חברתית אמורה למנות אחד עשר אנשים ומעלה, והיא יכולה להיות בכל התחומים: צעדות עממיות, ריצות, טיולים, כינוסי תפילות, רכיבת אופניים, עליה לקברי צדיקים, הפרחת בלונים, מפגשי מנגל, צניחה חופשית, רכיבה על סוסים, התכנסות במקומות מיוחדים ועוד. נושא הפעילויות הוא: גלעד שליט חופשי, בריא ושלם.

אחד האירועים המרכזיים ביום הפעילויות יהיה מסע הליכה לאורך 88,888 מטר מאזור השפלה לירושלים, וייתכנו גם מסלולים נוספים. כל מסלול יחולק ל- 10 מקטעים, כשהמקטע האחרון יעבור דרך הכנסת ויסתיים בתפילה המונית בכותל המערבי, בשעה 18:00.

בנוסף יתקיימו גם 88 צעדות עממיות ברחבי הארץ, כל אחת למרחק של 8,888 מטר, כאשר כל מסלול יהיה בצורת הספרה 8 ויחולק לתחנות: נקודת מנוחה, מעגל מתופפים, פינת נרגילות, פינת פירות ועוד. רוזנפלד עצמו יוביל צעדה כזו בפארק הירקון בתל אביב, והוא קורא לעוד אנשים לקחת יוזמה ולהוביל צעדות נוספות.

ג'ואי רוזנפלד אומר: "אני קורא לכל הציבור, יהודים וערבים כאחד לקחת חלק בפעילויות למען גלעד שליט. המטרה שלנו היא להעלות את המודעות ולחזק את ידיהם של אנשי הביטחון והממשלה שיפעלו לשחרורו של שליט במהרה. באמצעות הפעילויות ובאמצעות חשיבה חיובית של כל העולם, אני מאמין שנוכל להשפיע. בתאריך 29.11.08, 888 ימים מאז חטיפתו, נתאסף כולנו בכיכר רבין, עם תקווה בלב שסוף סוף נוכל לשמוח ולחגוג את שובו של גלעד שליט הביתה".

[6117]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization