שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

גם שוק האבטחה הפיסית עובר לענן - קבוצת ריסקו משנה את חוקי המשחק

ריסקו מנהלת בענן של Microsoft מערכות אבטחה ו"בית חכם" ומייצרת מנוע צמיחה לשותפיה העסקיים

 

פורסם: ב-18 בנובמבר, 2015


אמציה קידר דירקטור השיווק העולמי של ריסקו בהרצאה בנושא הענן כמנוע להגדלת הכנסות
אמציה קידר דירקטור השיווק העולמי של ריסקו בהרצאה בנושא הענן כמנוע להגדלת הכנסות

כשכל העולם עובר לענן, אין זה מפתיע שגם המגזרים המאובטחים ביותר יגיעו לשם בסופו של דבר. קבוצת ריסקו הישראלית, מובילה גלובלית בפיתוח וייצור פתרונות אבטחה טכנולוגיים, הרחיבה לפני מספר שנים את יכולות מוצריה בתחום התרעת פריצה לבתים ולעסקים באמצעות חיבורם לסביבת הענן. לאחרונה העבירה חברת ריסקו את שירותי הענן לפלטפורמה של מיקרוסופט, Azure. מהלך זה מציב את ריסקו כחברה היחידה בישראל שיש לה כיום פתרונות אבטחה מבוססי בענן. בנוסף, המהלך פותח את הדרך לענן לשוק האבטחה כולו, שלמרות החששות, מבין כי גם בענף זה, צריך להתאים את הפתרונות לעידן הדיגיטלי, וכמנוע צמיחה לשירותים ויישומים החדשים שמאפשר השימוש בטכנולוגיית ענן.

בכך עסק הכנס שהתקיים ב- 9 בנובמבר, בבית Microsoft ברעננה. מדובר  בכנס ראשון מסוגו בתחום האבטחה, אליו הוזמנו אנשי מקצוע מתחום האבטחה, כדי לשמוע ממקור ראשון עד כמה המעבר לענן יכול להקל על חייהם ולסייע להם להגדיל את הכנסותיהם באופן משמעותי כתוצאה מהשימוש בטכנולוגיית ענן. מומחי Microsoft בראשות סמנכ"לית טכנולוגיות פיתוח רותי קידר ומנהל תחום החדשנות אדיר רון, הציגו את נושא הענן בכלל ואת אופן אבטחת המידע בו. מנהל סניף ריסקו ישראל קובי זהר הציג את השימוש בפלטפורמת הענן של ריסקו לאפליקציות הבית החכם ודירקטור השיווק העולמי של ריסקו אמציה קידר דיבר על הענן של ריסקו כמנוע להגדלת הכנסות.

לקראת הכנס אמר השבוע חמי פינצי, סמנכ"ל שיווק וניהול מוצרים בקבוצת ריסקו: "מחשוב ענן הוא הדבר החם בשוק ה-IT כבר מספר שנים, איש כבר לא מרים גבה כשארגונים במגוון תחומים, עסקים, וגם אנשים פרטיים מעבירים את המידע החשוב להם מתשתית שרתים פרטית לענן. לעומת זאת, בשוק מערכות האבטחה והאזעקה, הולכים תמיד רק על בטוח, לכן כל שינוי בכללי המשחק מחייב שימוש בטכנולוגיות מוכחות בלבד, כאלה שכבר צברו ניסיון והצלחה. אחרי שכול המשק עובר לענן, הגיע גם תורו של ענף האבטחה הפיסית לעבור לשם, כיוון שהמציאות הטכנולוגית חזקה מכל שיקול אחר."

מבחינת המתקינים, המהלך מרחיב באופן משמעותי את סל המוצרים והשירותים שהם יכולים למכור על בסיס הענן ומאפשר להם לבצע תיקונים והתאמות מרחוק ללא צורך בהגעה לבית הלקוח. ביטול הצורך בהגעת המתקין, מאפשר להוזיל את העלויות הכוללות למתקין וללקוח. עוד יתרון חשוב הוא האפשרות להוסיף למערכת קיימת, הן אצל לקוחות ותיקים והן חדשים, אלמנטים נוספים, כמו בית חכם.

הלקוח מצידו מקבל מוצרים מתקדמים ומהירים יותר, קלים לתחזוקה מרחוק וגמישים לשדרוגים (ובשל כך גם זולים יותר), עם דגש רב יותר על חווית המשתמש: מאפליקציה בטלפון החכם הכוללת שליטה מלאה במערכת האזעקה מכל מקום בעולם ובכל זמן, דרך סנכרון מערכת האזעקה למצלמת וידאו המאפשרת קבלת תמונות/וידאו באירוע פריצה או לפי דרישה, השגחה מרחוק על קשישים ועד לבית חכם. 

קובי זוהר, מנהל ריסקו ישראל, סיפר למשתתפים על אפשרויות ה"בית החכם" שמציעה החברה: "ריסקו החברה הגדולה בעולם במתן פתרונות אבטחה. אנו מוכרים כיום מוצרים ב 85 מדינות בעולם. זה לא דבר של מה בכך לחברה ישראלית. ריסקו תמיד חרטה על דגלה להיות חלוצה בקדמה הטכנולוגית. בסיס הפתרון הוא הענן של ריסקו. בראש ובראשונה – אנחנו נותנים אבטחה, ועל זה אנחנו לא מתפשרים. השילוב של מערכת האבטחה בענן מאפשר לנו להעניק פתרונות של בית חכם. מדובר בדור הבא של מערכת האבטחה במסגרתו כל אחד יוכל לבחור מה לעשות עם הבית החכם שלו. הדבר מאפשר לפתוח ללקוח מאות אופציות לפעולות של בית חכם על בסיס הענן – והכל מנוהל תחת אפליקציה אחת".

בנוסף לשליטה מרחוק במערכות הבית, שירותי בית חכם המקצועיים של ריסקו מאפשרים למשתמש להגדיר למערכת תרחישים שונים ומשולבים: לקראת שעת השינה, מצב "לילה" של המערכת יכול לבצע פעולות כגון נעילת הדלתות, כיבוי אורות ודריכת מערכת האזעקה באופן אוטומטי. בבוקר – כיוון הטרמוסטט לטמפרטורה מוגדרת של המזגן בשעה מסוימת, נעילת דלתות וכיבוי אורות ומזגנים ביציאה מהבית ועוד שלל פעולות דומות – על פי דרישת הלקוח.

"בכל כמה שנים מגיע משהוא שמשנה את חוקי המשחק והענן הוא דבר כזה", אמר אמציה קידר, דירקטור השיווק העולמי בחברה. "הענן משמש היום כפלטפורמה ולשם העולם הולך. הענן הוא הדבר הגדול הבא שישנה את חוקי המשחק בתחום האבטחה, אבל יחד עם זאת, אפשר לעשות בו שימוש גם כפלטפורמה על מנת להגדיל את ההכנסות מהלקוחות. הבית החכם, עם מאות האפשרויות שבו הוא אחד ההמחשות לכך. הענן מסייע להגדיל הכנסות מכיוון שהוא מעניק יתרון תחרותי. הפלטפורמה מאפשרת לנהל מודלים עסקיים חדשים. גם אם הלקוח יחליט שאינו רוצה כרגע אפשרויות בית חכם, מערכת האבטחה של ריסקו מאפשרת להוסיף את התכונות האלו בעתיד. קידר הדגיש גם את היתרון עבור חברות ההתקנה וניהול המערכות: "הענן מאפשר פלטפורמה לניהול העסק. ניתן למשל לראות את כל ההתקנות על גבי מפה, עם שמות הלקוחות ואזור המגורים. זה גם מסייע לנהל את הצוות. דרך המערכת המחוברת לענן ניתן לבצע אבחון מרחוק של המערכת ובחלק מהמקרים להגדיר מחדש פרמטרים ללא הצורך להגיע לבית הלקוח – דבר המקטין עלויות".

אדיר רון, מנהל תחום החדשנות במיקרוסופט, הסביר מהו בעצם הענן, איך התחיל והתפתח כל התחום ותיאר את האבטחה הקפדנית והמחמירה שמנהלת מיקרוסופט סביב הענן שלה  "בשנה האחרונה כל 1000 החברות הגדולות בעולם עברו לענן. מדובר בטרנד שאי אפשר להתעלם ממנו. יש בו משהו שממציא מחדש את תחום המחשוב. כל האנליסטים אומרים שהענן הוא העתיד". הוא הסביר על תהליך האבטחה המורכב ועל תהליכי האבטחה הקפדניים במסגרתם מאובטח הענן של מיקרוסופט, כולל תהליכי הגיבוי וההצפנה המורכבים ובדיקות הפוליגרף הקבועות שנערכות לעובדים העוסקים בענן.

בין המוצרים העיקריים שמציעה ריסקו בתחום הענן: מערכת  LightSYS2ומערכת  CommPact האלחוטית החדשה מבית ריסקו ועל גבן שירותי בית חכם המבוססים על מערכת האבטחה. בזכות קישוריות לענן, הווידאו והאזעקה משולבים באותה אפליקציה, כך שניתן לוודא התראות של מערכות אזעקה ואבטחה בזמן אמת, באמצעות צפייה בווידיאו חי - כסרטון או כתמונות וידאו מהשטח המאובטח. הוידיאו מגיע ישירות לסמארטפון באפליקציה, בתגובה להתרעת אזעקה על פריצה או אירוע בטיחות כמו אש או הצפה, וכן במקרה של לחיצה על לחצן מצוקה. הצפייה מאפשרת לבעל הבית או העסק לוודא מיידית אם מדובר באירוע אמת או אזעקת שווא.

עוד חשפה החברה לראשונה את מערכת ה " "ProSYS Plus –  מוצר המייצר סטנדרט חדש במערכת האבטחה. המערכת נותנת מענה אבטחתי לכל מתחם אבטחה - מהבית הקטן עד לעסק הגדול ביותר ומאפשרת לעשות שימוש בכל הטכנולוגיות של ריסקו במערכת אחת.

ריסקו לא מתכוונת לעצור במגזר הביתי ועסקים קטנים. כחברה גלובלית שבין לקוחותיה אלפים של מבני ציבור, קומפלקסים של משרדים ומבנים מסחריים גדולים, היא תקיים בבית  Microsoft אירוע נוסף בנושא ענן בהשתתפות קב"טים ומנהלים טכנולוגיים של המוקדים הגדולים בישראל.

[37781]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization