שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

אלגוסק נבחרה לספק פתרונות אבטחה לקבוצת פידוסיה, ספקית שירותי IT למגזר הפיננסי, מהגדולות בגרמניה

היקפה הכספי של העסקה - למעלה מ-1 מיליון ₪

 

פורסם: ב-27 ביוני, 2010


חברת אלגוסק, מפתחת פתרונות מתקדמים לניהול אבטחת מידע אשר מעניקים יכולת ראיה, ניתוח והבנה ייחודית ומעמיקה של מערכת חוקי הפיירוול, הנתבים, ורשתות ה- VPN בארגון, נבחרה לספק פתרונות אבטחה לקבוצת פידוסיה, אחת מעשר החברות הגדולות בגרמניה המספקות שירותי IT למגזר הפיננסי. היקפה הכספי של העסקה למעלה ממליון ש"ח.

במסגרת ההסכם תספק אלגוסק 2 פתרונות פרי פיתוחה: AlgoSec Firewall Analyzer ו- FireFlow. הפתרונות הללו נועדו לאפשר לקבוצה להשיג את השילוב המושלם של יעילות תפעולית, ניהול סיכונים, עמידה בתקנים וניהול שינויים ברמת אבטחה מירבית. השימוש בפתרונותיה של אלגוסק יאפשר ליועצי אבטחת המידע של הקבוצה, הפזורים בין הלקוחות והאתרים השונים במדינה, את אותה מידת יעילות וגישה למידע, כאילו היו עובדים ממטה החברה.

קבוצת פידוסיה משרתת כ-800 בנקים ומוסדות פיננסיים מהמובילים בגרמניה, ומאפשרת להם ניהול בטוח של עשרות מיליארדי עסקאות בשנה דרך מערך עצום של מאות אלפי מערכות מחשוב ברחבי המדינה.

"עבור פידוסיה", אומר יובל בר-און, מנכ"ל אלגוסק, "ניהול נאות של מערך אבטחת המידע ובפרט של מערכות הפיירוול הינו קריטי לצרכי עמידה בתקנים, ובראש ובראשונה לשמירת פרטיות המידע של לקוחות מאות בנקים. האתגר מולו ניצבה היה כיצד לייעל את התהליך המורכב והמסובך של הערכת מידת החשיפה של מערכות האבטחה, תהליך אשר גוזל כסף וזמן רב וכן חשוף לטעויות אנוש".

"קבוצת פידוסיה רואה עצמה כנושאת הדגל בכל הקשור לשמירה על סטנדרטים של אבטחת המידע עבור לקוחותינו הבנקים, ועבור מיליוני לקוחותיהם", אומר מר לוץ בלייר, סמנכ"ל אבטחת המידע בקבוצת פידוסיה. "בהתחשב במעמדנו בתעשייה, אנו באופן טבעי דורשים משותפינו העסקיים לעמוד באותם סטנדרטים שאנו מציבים לעצמנו. אלגוסק, לא זאת בלבד שעמדה במשימה מבחינת הטכנולוגיה, אלא אף הוכיחה יושרה מקצועית ובינאישית ברמה שהעלתה את הרף אותו אנו מצפים למצוא בשותפים עסקיים.

קשה לנו אפילו לכמת את מידת ההחזר על ההשקעה הכספית, מאחר והטכנולוגיה של אלגוסק שינתה מהותית את האופן בו אנו מנהלים את סביבת העבודה המורכבת והחכמה שלנו. רמת החשיפה למידע שאלגוסק מאפשרת לנו, בנוסף לעובדה שיש לנו אפשרות לבצע מכל מקום את העבודה באותה יעילות ונוחות כאילו היינו יושבים במטה החברה, מאפשרים לנו להעניק ללקוחותינו את התחושה שאנו עובדים עמם כיחידה אחת, ואנו רואים בכך מקור לגאווה".

אודות אלגוסק

אלגוסק נוסדה בשלהי 2003 במטרה לפתח פתרונות מתקדמים לניהול אבטחת מידע אשר מעניקים יכולת ראיה, ניתוח והבנה ייחודית ומעמיקה של מערכת חוקי הפיירוול, הנתבים ורשתות ה-VPN בארגון ועל מנת לפתור בעיה מרכזית ומהותית ביותר של ארגוני אבטחת מידע בחברות הגדולות בעולם, בכל הקשור ליכולתם לנהל את רשתות התקשורת שלהם, כך שיענה על הצרכים העסקיים המשתנים, תוך אבטחת המידע הארגוני ועמידה בדרישות תקינה ורגולציה.
לאלגוסק למעלה מ 500 לקוחות מהשורה הראשונה בהם IBM , בריטיש טלקום, ויזה, דויטשה טלקום, אורנג, סיסקו, CA KPMG, , PWC, E&Y , אינטל, ממשלת ארה"ב וכן ארגונים ישראליים בהם כלל ביטוח, אמדוקס, שופרסל, צים, ממשלת ישראל, וצה"ל.
אלגוסק נוסדה כחברה ישראלית-אמריקאית ומנוהלת על ידי יובל בר-און שהיה מייסד ומנכ"ל אקטליס נטוורקס. מטה החברה נמצא ב- Reston, Virginia ארה"ב והיא בעלת משרדים בינלאומיים בלונדון. מרכז המחקר והפיתוח של החברה נמצא בפתח תקווה.
מידע נוסף אודות אלגוסק ניתן למצוא באתר הבית: www.algosec.com.

[5420]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization