שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

בית חכם שומר מסורת

פורסם: ב-25 בדצמבר, 2008


נחלתם של שעוני שבת מכאניים ומערכות תאורה במעגל יחיד של כל הבית, הופכת אט אט להיסטוריה. כניסתם של בקרים תעשייתיים לתחום הבית החכם, פותחת חלון הזדמנויות לאוכלוסיות שומרות המסורת שעד כה לא נהנו מהיתרונות העצומים של האוטומציה כאשר הדוגמה הפשוטה ביותר היא שכלול של מערכות התאורה ושעוני השבת.

הצורך לעדכן את שעוני השבת שאחראים על התאורה בבית, לפי שעות כניסת השבת המשתנות משבוע לשבוע וחוסר היכולת לגרום למערכות החשמליות בבית לתפקד במצב שבת, יכול לדכא רבים מאיתנו - ובעיקר את אלה שלא מסתדרים עם טכנולוגיה. הבקרים החכמים לוקחים על עצמם את ניהול החשמל בבית ומאפשרים לנו לקחת חופש אמיתי ולנוח בשבת בלי לחשוב כל הזמן מה עם הפלטה? האם הדלקנו את המיחם? וכך ומאפשרים לנו להנות מהשבת ללא דאגות מיותרות.

אין סוף שעוני שבת

הפתרון - בקר חכם בעל שעון אסטרונומי מתעדכן אוטומטית בזמני כניסת ויציאת השבת, החגים והצומות. ניתן להגדיר כמות אינסופית של הפעלות אוטומטיות בהתאם לשעה או ליום בשבוע - מערכת השקייה, מערכת תריסים, מערכת חימום מים וכדומה, כל זאת מעבר ללוח השנה המוגדר במערכת ויודע לעבור למצב שבת בכל חג ומועד. הדבר חוסך את ההתאמה המייגעת של שעוני השבת - עידכון לשעון קיץ, מעבר השעון למצב שבת, עידכון זמני פעילות... ולהקדיש את הזמן לדברים החשובים באמת כמו להיות עם המשפחה.

דבר נוסף חשוב  - עצמאות. כל אחד יכול לבצע את השינויים במערכת הבית החכם לגמרי בכוחות עצמו, וכך להגדיר ולשנות תרחישים באופן פשוט ומהיר.

"תזהר לא להישען על המתג"

כבר לא צריך לדאוג שמישהו ייגע במתג בטעות ויכבה את האור למשך השבת, המערכת החכמה מאפשרת ניטרול של כלל הלחצנים, ובמקרה הצורך ניתן להחזיר את התפקוד המלא בלחיצת כפתור על הבקר כך שהכול יחזור לפעול כרגיל.

גלאים וחיישנים לשרותך

למערכת בית חכם ניתן לחבר כל גלאי (תנועה, וילון...) וכל חיישן (גשם, אור..) וכך למנף את היתרונות הטכנולוגיים של המערכת כך שהתריסים ייסגרו וייפתחו לפי עוצמת האור, התאורה והמיזוג בחדר יכבו אם אין נוכחות לאחר 6 דקות - הבית שלך יחסוך לך כסף.

הבית  של העתיד כבר כאן, וחלק מאוכלוסיית שומרי המסורת בישראל כבר מנצלת את הטכנולוגיה לרמת חיים טובה יותר ולשקט נפשי. התקדמו גם אתם, ותוכלו להינות משפע של אפשרויות ויתרונות בכל יום בשבוע ולא פחות חשוב - בשבת.

 

אלכס מור,אינדיגו - פתרונות לבית חכם
http://www.indigosmart.co.il

 

מקור המאמר: www.Articles.co.il - מאמרים לשימוש חופשי

 

[28580]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגיות

בית חכם, שעון שבת, פתרונות,

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization