שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

דאסו סיסטמס ישראל ירוקים מתמיד

פורסם: ב-12 ביוני, 2008


עובדי חברת התוכנה דאסו סיסטמס ישראל התכנסו ליום ירוק מיוחד בו הכריזו על מגוון שינויים בנושאי סביבה בחברה.

משרדי החברה בכפר-סבא עוטרו בבלונים ירוקים בליווי הסיסמה "DS is keeping it green". כמו כן הוצבו פינות ירוקות חדשות למחזור בקבוקים, פחיות, בטריות ודיסקים. קופסאות למחזור נייר הוצבו ליד הפינות הטכניות (מדפסות, מכונות צילום), במשרדים וב-Open spaces .
גם בשירותי הנוחיות הוחלפו מתקני הנייר לניגוב הידיים במתקני ייבוש מבוססי אוויר וידידותיים לסביבה. בנוסף, העובדים התחילו את היום בארוחת בוקר "על טהרת הירוק", שכללה חסות, פלפלים, מלפפונים, ענבים ועוד.

"הפתעה ירוקה" המתינה על שולחנו של כל עובד - ספל שתייה אישי הנושא את לוגו החברה ומלא בממתקים ירוקים, זאת על מנת לעודד הפסקת שתייה בכוסות חד-פעמיות. בכל המטבחונים הותקנו מכונות חדשות לשטיפה מהירה של הכוסות, המאפשרות שטיפה מרוכזת של ספלים רבים בו זמנית, במטרה למנוע בזבוז מים, ולאפשר שימוש שוטף בכוסות שאינן מפלסטיק או מנייר.

לדברי אלכס זלצר, מנכ"ל דאסו סיסטמס ישראל: "אנו מאמינים כי יש לפעול על מנת לשמור על הסביבה בה אנו חיים. השינויים אותם יישמנו בחברה, נעשו במטרה להגביר את המודעות בקרב העובדים. אלה שינויים קטנים לכאורה, היוצרים שינוי בראייה ארוכת טווח לעתיד נקי יותר".
עובדי דאסו סיסטמס ישראל לצד הפינות ה'ירוקות' החדשות בחברה
 

אודות החברה

חברת התוכנה דאסו סיסטמס (Dassault Systèmes) - מובילה עולמית בפתרונות תלת ממד (D3) ופתרונות PLM (ניהול מחזור חיי מוצר), מביאה ערך ליותר מ- 100,000 לקוחות ב- 80 מדינות בעולם. כחלוצה בתוכנות 3D מאז 1981, דאסו סיסטמס מפתחת תוכנות ויישומי PLM התומכים בתהליכים תעשייתיים, תוך אספקת חזון בתלת ממד למחזור החיים השלם של מוצרים- מתפיסה ועד תחזוקה ומחזור.
מגוון מוצרי דאסו סיסטמס כולל את CATIA לעיצוב ותכנון מוצרים וירטואליים; SolidWorks לתכנון ועיצוב מכני בתלת מימד; DELMIA לייצור וירטואלי; SIMULIA – לבדיקות וירטואליות; ENOVIA לשיתופיות גלובלית בניהול חיי המוצר; 3DVIA לחוויית תלת ממד מקוונת ו"טבעית" (lifelike experience). CATIA, SolidWorks, DELMIA, SIMULIA, ENOVIA וכן 3DVIA הם סימנים רשומים של דאסו סיסטמס או של חברות הבנות שלה בארה"ב ובמדינות נוספות. דאסו סיסטמס נסחרת בבורסת הנאסד"ק (DASTY) וביורונקסט בפריז (, DSY.PA13065#).

[5090]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization