שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

השופטת החליטה: אח אחד ינהל בימים זוגיים והשני באי-זוגיים

האם זה הסוף של מוקד אמינות?

 

פורסם: ב-24 ביולי, 2008


"הם שני אחים, עובדים באותו מקום, באותו בניין, וכל אחד מפטר את השני, לאחר שהוא טוען שהוא המנהל של החברה", נטען בדיון שהתקיים בבית משפט השלום בתל אביב, בנושא סכסוך רב שנים בין שני אחים, בעלי בית עסק משותף המעסיק מאות עובדים. בית המשפט מצא בסופו של דבר סידור מקורי ליישוב הסכסוך בין השניים: אח אחד יגיע לבית העסק בימים ראשון, שלישי וחמישי, ואילו האח השני - בימים שני, רביעי ושישי. בשבת ייאסר על החשודים להגיע לבית העסק שלהם.

האחים דוד ואברהם באבאי הם בעלי חברת מוקד "אמינות". השניים מסוכסכים זה מספר שנים, ותוך שכך מגישים תלונות הדדיות למשטרה, האחד נגד השני. הריבים ביניהם מגיעים לעתים עד כדי אלימות מילולית ואף פיזית. היום (ד') הובאו השניים לבית משפט לדיון בשחרורם בערבות, לאחר שאתמול נעצרו שוב בעקבות ריב.
בדיון סיפר נציג המשטרה, רס"מ משה פויסטרו: "אני מכיר אותם מדיונים קודמים, הם משתמשים במשטרה ככלי לנגח אחד את השני, זה פשוט מגיע לכדי הטרדת המשטרה. ניסינו בעבר להביא למצב שהם יימנעו מקשר ביניהם, אך זה לא עוזר וכל אחד טוען שהוא המנהל ומפטר גם עובדים שמקורבים לאחיו".


פרקליטו של דוד באבאי, עו"ד יגאל כהן, אמר: "התחושה לא נוחה, הסכסוך המדובר לא היה צריך להגיע לבית המשפט. כרגע מתנהל בין הצדדים הליך בוררות. למרות כל זאת, מדובר בעסק של מאות עובדים. על מנת שלא ייווצר מגע בין השניים ישנם מספר אגפים, וכל אחד יוכל להישאר באגף שלו. לכל אחד יהיו הסמכויות שלו והוא לא יתערב בסמכויות השני".

 

עו"ד ציון אמיר, המייצג את אברהם באבאי, אמר כי אחיו דוד עשה מעשים חמורים. לדבריו, הוא תקף, איים, סחט וכלא את הבורר שניסה לגשר בסכסוך, ואף הכריח אותו לחתום על תצהירים. "האיש מתנהג בפראות, מאיים ומדבר על 'בוררות של מעלה ומטה, שישברו להם את הרגליים'. הלקוח שלי הוא אדם מאוד מתורבת ומנומס וצריך להפריד בין הצדדים".
השופטת, גילי רביד, כתבה בהחלטתה כי מדובר במערכת יחסים סבוכה וארוכה בין שני אחים, אשר אינם מצליחים להתגבר על סכסוך עסקי ממושך שנמצא בהליכי בוררות אזרחיים. "התרשמתי כי יש ליצור הפרדה בין השניים, למען יישמר השקט והסטטוס-קוו", הוסיפה השופטת, ששיחררה את האחים בערבות. כאמור, היא מצאה פיתרון מקורי לסוגיית העבודה המשותפת: השניים יוכלו להגיע לחברה אותה הם מנהלים יחדיו, אך לסירוגין.

[12997]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization