שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

לתפוס את הפורץ באפליקציה

"קבוצת ריסקו" משיקה את לייטסיס 2 - מערכת אזעקה בעלת יכולת מהפכנית המאפשרת יכולת צפייה בבית או בעסק בכל עת ומכל מקום, באמצעות סרטוני וידאו חי באפליקציית סמארטפון

 

פורסם: ב-18 בנובמבר, 2014


כערך מוסף מספקת מערכת האזעקה יישומים של life style חדש, כמו: לבדוק מתי הילדים חזרו מביה"ס, להשגיח על הורה קשיש, על הכלב, והכול מרחוק

די מלחיץ לקבל התרעה ממערכת האזעקה שלכם, או מחברת המוקד, שהאזעקה בבית פועלת, ואתם – בדיוק בחו"ל, באילת, או בעבודה...

קבוצת ריסקו הישראלית, מובילה גלובלית בתחום פתרונות אבטחה טכנולוגיים, משיקה פתרון עם בשורה מהפכנית, ההופכת את מערכת האזעקה לפריט נחשק בכל בית, מעבר לשימוש הבסיסי לאבטחה: מערכת LightSYS 2 ('לייטסיס 2') החדשה של ריסקו מאפשרת יכולת צפייה בבית או בעסק בכל עת ומכל מקום, באמצעות קבלת סרטוני וידאו ותמונות בזמן אמת באפליקציית סמארטפון משולבת.

הייחודיות בפתרון, בכך שהווידאו והאזעקה משולבים באותה אפליקציה עם קישוריות לענן, כך שניתן לוודא התרעות של מערכות אזעקה ואבטחה בזמן אמת, באמצעות צפיה בווידאו חי - כסרטון או כתמונות וידאו מהשטח המאובטח. הוידאו מגיע ישירות לסמארטפון בתגובה להתרעת אזעקה על פריצה או אירוע בטיחות כמו אש או הצפה, וכן במקרה של לחיצה על לחצן מצוקה. הצפייה מאפשרת לבעל הבית או העסק לוודא מיידית אם מדובר באירוע אמת או אזעקת שווא.

מלבד התראה ודיווח בזמן פריצה, למערכת יישומים נוספים המשקפים סגנון חיים חדש, של שליטה על הנעשה בבית מרחוק. באמצעות האפליקציה ניתן לראות לפי דרישה בכל זמן נתון מה קורה עם הכלב, מה עושים הילדים ואפילו המנקה, או להשגיח על הורה קשיש (לדוגמא: לדעת שקם מהמיטה והתהלך קצת בבית). המערכת מאפשרת גם לנהל דו-שיח עם השוהים בבית – בין אלה דיירי הבית, ובין אם זה, חלילה, הפורץ, שוודאי לא יאהב לשמוע את קולו של בעל הבית בזמן אמת...

לדברי חמי פינצי, סמנכ"ל שיווק וניהול מוצרים בריסקו: "הזמן הוא גורם קריטי בתחום התראת פריצה, וכאן לאפשרות וידוא מיידי באמצעות וידאו אם מדובר באזעקת אמת יש יתרון מובהק של מהירות ומיידיות. מי שחברת הביטוח מחייבת אותו להתקין מערכת אזעקה, יכול כעת ליהנות ממערכת שגם מאפשרת שקט נפשי מיידי, כך שמעבר להתראה ניתן גם לוודא במו עיניך באופן מיידי האם מדובר בארוע אמיתי או לא. מעבר לכך, וכיוון שפריצה היא לא עניין יום יומי, המשתמש מקבל יישומים אחרים."

יישום נוסף הנגזר מהמערכת– הוא 'בית חכם', כלומר: שליטה מרחוק על כל מערכות הבית (מיזוג, מוסיקה, מים חמים, תאורה ועוד), כאשר כולן מקושרות לענן ומסונכרנות עם מערכת האבטחה הביתית.

"בית חכם" הוא כיום מוצר יקר מאוד, אבל הטכנולוגיה של ריסקו בשילוב טכנולוגית הענן הופכים אותו לנגיש וזמין כמעט לכל כיס, כך שגם דירה בבניין ממוצע תוכל ליהנות ממערכת שבה אבטחה תהיה רק אחד היישומים, כאשר יישומים שימושיים אחרים הם הפעלה ושליטה מרחוק, מבוססות אפליקציה. בעזרת -המערכת של ריסקו וחיבורה לשירותי הענן של החברה, יוכל הלקוח לשלוט על המזגן, התאורה ואפילו על מערכת השמע הביתית שלו, שתקדם את פניו בבואו הביתה עם המוסיקה החביבה עליו.

המוצר ניתן להשגה אצל המפיצים והמתקינים של ריסקו בארץ.

אודות קבוצת ריסקו:

קבוצת ריסקו היא מובילה גלובלית בשוק פתרונות האבטחה. החברה מפתחת, מייצרת ומשווקת מעל 35 שנה פתרונות חכמים לתעשיית האבטחה המקצועית. טווח המוצרים רחב מאוד, החל מגלאי נפח, גלאים מתוחכמים לתעשייה, מערכות התרעת פריצה לבתים ולעסקים, פלטפורמות נרחבות לבקרת כניסה וניהול אבטחה בבניינים, בקומפלקסים מסחריים ומבני ציבור, אתרי תשתיות קריטיות, ועד לפרויקטי אבטחה בינלאומיים.
לחברה מעל 700 עובדים, מרביתם בישראל במטה העולמי ובמרכז הפיתוח בראשל"צ העוסק בחומרה, תוכנה, אלקטרוניקה, ופיתוח אפליקציות, וכן במפעל הייצור בקריית גת. שאר העובדים פועלים מ-13 הסניפים של קבוצת ריסקו ברחבי העולם: באוסטרליה, אנגליה, איטליה, ספרד, צרפת, בלגיה, פולין, צפון אמריקה, סין וברזיל.
מוצרי ריסקו נחשבים חלוצי חדשנות ואיכות בעולם זה שנים. המוצרים החדשים מבוססים על טכנולוגיית הענן ועל SaaS (תוכנה כשירות), מתחברים לאפליקציה מתקדמת בטלפון החכם ומאפשרים ללקוחות גישה מרחוק אל מערכות האבטחה שלהם כמענה למגמה הולכת וגוברת של ניטור עצמי.
לקבוצה אלפי לקוחות ומיליוני התקנות בעולם.

[34258]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization