שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

סקר שנערך עבור מעבדת קספרסקי חושף היעדר מודעות ארגונית לאיומי אבטחת מידע

למעלה ממחצית החברות בעולם אינן מודעות לאיומים המרכזיים ביותר הניצבים מולן ואינן נוקטות כנגדן באמצעים מתאימים

 

פורסם: ב-29 בנובמבר, 2012


יוג'ין קספרסקי, מנכ'ל ומייסד מעבדת קספרסקי
יוג'ין קספרסקי, מנכ"ל ומייסד מעבדת קספרסקי

מסקר בנושא סיכוני אבטחת מידע שביצעה חברת המחקר B2B International עבור מעבדת קספרסקי, עולה כי מחצית מהחברות והארגונים שנסקרו אינם מודעים לאיומי אבטחת המידע הניצבים מולם. התוצאה היא מחסור במשאבים המוקצים להשגת הידע הרצוי, להגנת מערכות אבטחת מידע ולאיוש חטיבות IT – כך מעידים 58% ממומחי ה- IT שרואיינו לסקר. אחת הבעיות המרכזיות שעולות היא היעדר הבנה מצד מנהלים בכירים לגבי הסיבות לקיומן של חטיבות IT.

בעיה חמורה נוספת שנצפתה במחקר נגעה למחסור כללי של עובדים בעלי הכשרה לטיפול באיומי IT. בעיה זו עלתה מצד 35% מהנסקרים, במיוחד בצפון אמריקה. את הבעיה לא ניתן לפתור באמצעות העסקה של עובדים חדשים: גם עובדים קיימים צריכים לקבל הכשרה. הסקר מראה כי מספר משמעותי של מומחי IT מרכזיים בחברות ברחבי העולם אינם מודעים לאף אחד מהאיומים הנפוצים המאיימים על ארגונים עסקיים. 31 אחוזים מהמשיבים הודו כי הם מעולם לא שמעו על אף אחד מהסיכונים שאיימו לאחרונה על ארגוניהם.

הדבר מתווסף לרמה נמוכה של חוסר ידע מצד עובדים, אשר יכול להוביל לדליפה של מידע, ולהדבקה – או אפילו להשבתה – של תשתיות IT בארגון. זו הסיבה שהדרכה של עובדים לגבי עקרונות אבטחת מידע היא חשובה לא פחות מאשר התקנה של מערכות ההגנה המתקדמות מסוגן.

בתגובה לתוצאות הסקר, אמר יוג'ין קספרסקי, מנכ"ל ומייסד מעבדת קספרסקי,: "חברות לא צריכות להמעיט בגודל האיומים. הנושא החל להילקח ברצינות לאחרונה, ועסקים החלו לדאוג, ובתגובה להגדיל את מספר אנשי ה- IT המתמקדים באבטחתIT (כרגע כ- 40% מאנשי ה- IT בחברות בעולם)".

"למרות זאת, אנשי אבטחת מידע הם לא תמיד בעלי הכשרה מספקת ובעלי יכולת להגן על ארגונים מפני האיומים העדכניים ביותר. זו הסיבה שהיעד שלנו, כמנהיגים בתעשיית ה- IT, אינה רק לייצר פתרונות, אלה גם להגביר מודעות. הגברת המודעות בקרב עובדים בארגונים היא מרכיב מפתח באבטחה, ולא פחות חשובה היא מודעות גוברת מצד ההנהלות הבכירות בארגונים שחייבות להיות מודעות לתוצאות האפשריות של סיכונים, ולהבין שאבטחה אמינה ויציבה של רשתות הארגון חיונית לעתיד הארגון".

סקר איומי אבטחת המידע הבינלאומי התבצע בקרב למעלה מ- 3,000 מומחי IT ב- 22 מדינות, המשפיעים על מדיניות אבטחת מידע הארגונית ומשפיעים מתוקף תפקידם גם על נושאים עסקיים כלליים. המחקר אסף מידע לגבי תפיסותיהם בנוגע לנושאים הניצבים בפני התעשייה. המגיבים מייצגים חברות בכל הגדלים – קטנות, בינוניות וגדולות – מכל רחבי העולם.

לסקר המלא - http://www.kaspersky.com/downloads/pdf/kaspersky_global_it-security-risks-survey_report_eng_final.pdf

אודות קספרסקי

Kaspersky Labs היא חברת האנטי וירוס הגדולה ביותר באירופה. החברה מספקת כמה מן ההגנות המיידיות ביותר בעולם כנגד סיכוני אבטחה עולמיים, ובכלל זה וירוסים, רוגלות, תוכנות פשע, האקרים, פישינג וספאם. Kaspersky Labs מדורגת בין 4 ספקיות פתרונות האבטחה המובילות בעולם למשתמשי קצה. מוצרי החברה מספקים רמות גילוי משובחים ואת זמני התגובה הטובים ביותר בתעשייה עבור משתמשים ביתיים, עסקים קטנים ובינוניים, ארגונים גדולים ומשתמשי מחשוב נייד. הטכנולוגיה של קספרסקי משולבת בכמה מן הפתרונות הטכנולוגיים של חברות ה- IT המובילות בעולם.

אודות פאוור תקשורת

חברת פאוור תקשורת עוסקת בהפצה, יישום ושילוב של פתרונות אבטחת מידע, גיבוי ואחסון, תקשורת נתונים ואינטגרציה בסביבות מיחשוב ופלטפורמות מגוונות במטרה לספק פתתרונות קצה לקצה לארגונים. פאוור תקשורת  מייצגת בישראל שורה חברות תוכנה מהמובילות בעולם הכוללים את  חברת אבטחת המידע Kaspersky,  .Astaro, Acronis, PEER, Novastore, StorageCraft ואחרים. נסיונה הרב של פאוור תקשורת בביצוע פרוייקטים בסביבות מיחשוב מורכבות ומגוונות, מערכות אינטרנט ומערכות ותיקות, מעניקים לה את היכולת להעניק תמיכה וסיוע מקצועיים ואיכותיים מצד מומחי החברה. במקביל, חברת פאוור תקשורת פועלת באמצעות רשת השותפים והמשווקים שלה בארץ ולהפצת הפתרונות שלה ללקוחות הסופיים.

[4285]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization