שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

חברת F5 תספק שירותי שליטה ביישומים לארגונים בענן של אמזון

הגרסא הוירטואלית של פלטפורמת BIG-IP של החברה יאפשרו ללקוחות ענן המחשוב של אמזון להעביר את מרכזי הנתונים שלהם לענן תוך שמירה מלאה על אבטחת מידע, ביצועים וזמינות של המידע

 

פורסם: ב-29 בנובמבר, 2012


חברת F5, מובילה עולמית בתחום ה- Application Delivery Networking, הכריזה הכרזה משמעותית מבחינתה, על מתן שירותיה בתחום השליטה, האבטחה והביצועים ליישומים ולמידע עבור לקוחות העושים שימוש בענן המחשוב של אמזון (Amazon Web Services). הגרסא הוירטואלית של פלטפורמת הדגל של החברה – BIG-IP VE תספק ללקוחות ארגוניים יכולת העברה של מרכזי הנתונים (Data Centers) והיישומים שלהם לענן של אמזון תוך שמירה מלאה על אבטחת מידע, ביצועים וזמינות מלאה של המידע.

הפתרון החדש של F5 לענן של אמזון כולל אפשרויות לניהול תעבורת רשת, איזון עומסים גלובלי, פיירוול אפליקטיבי, האצת יישומי web ויכולות העברת יישומים מתקדמות נוספות. הפתרון החדש מאפשר שימוש בכל שירותי העברת היישומים של F5 בענן של אמזון ומספק יכולת לארגונים ליהנות משימוש בטוח בענן, תוך חיסכון במשאבים. הפתרון מאפשר לאנשי IT בארגון לנהל ולהרחיב את סביבות היישומים בצורה קלה ונוחה.

"לקוחות ארגוניים סומכים על פתרונות BIG-IP של F5 אשר מספקים מידע חשוב אודות הדרכים בהם יישומים, משאבים ומשתמשים מתחברים, על מנת להעביר יישומים באופן מוצלח", אמר סיווה מנדלאם (Siva Mandalam), דירקטור ניהול ושיווק פתרונות ב- F5. "מאחר ול- BIG-IP הווירטואלי לענן אמזון יהיו אותן יכולות כמו לפלטפורמה הפיזית, לקוחות ייהנו מאותה רמה של שליטה ביישומים. כאשר ה- BIG-IP מופעל הן ב- Data Center הפיזי והן בענן, הלקוחות יכולים להקים ערוצים מאובטחים ולשלוט ביישומים מקצה לקצה".

אודות F5

חברת F5 הינה מובילה עולמית בתחום Application Delivery Networking. במשך שנות קיומה מספקת F5 פתרונות המאפשרים ליישומים בארגון להיות מאובטחים, מהירים ונגישים לכל. בעזרת פתרונות אלו מפיקים הארגונים את המרב מההשקעה שלהם.
F5 מבצעת אופטימיזציה ליישומי הארגון ומאפשרת להם לעבוד בצורה מהירה יותר תוך ניצול משאבים מינימאלי. תשתית המוצרים האוניברסאלית של F5 (TMOS) מאפשרת שילוב של יכולות אופטימיזציה, אבטחת מידע, יציבות ושרידות ליישומי הארגון.
חברת F5 נמצאת ב"ריבוע הקסם" של גרטנר בתחום Application Delivery Products, ומדורגת כמובילת תחום זה. יותר מ- 10,000 ארגונים וספקי שירותים ברחבי העולם סומכים על מוצרי F5 שיוודאו שהיישומים שלהם הם ברמת זמינות ויציבות גבוהה. הנהלת החברה ממוקמת בסיאטל ולה סניפים ברחבי העולם.
החברה נסחרת ב – NASDQ בסימול FFIV.
סניף F5 ישראל בתל אביב מונה כ-100 עובדים. משרד זה מהווה מוקד פיתוח עבור מספר מוצרי אבטחת מידע ומוצרי Traffix.

[6310]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization