שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

יוג'ין קספרסקי בישראל

"איום הסייבר יכול להביא לסוף העולם כפי שאנו מכירים אותו"

 

פורסם: ב-10 ביוני, 2012


יוג'ין קספרסקי, מנכ'ל ומייסד מעבדת קספרסקי בכנס הסייבר של סדנת יובל נאמן באוניברסיטת תל אביב (צילום: אורן בסון)
יוג'ין קספרסקי, מנכ"ל ומייסד מעבדת קספרסקי בכנס הסייבר של סדנת יובל נאמן באוניברסיטת תל אביב (צילום: אורן בסון)

"אני רוצה להציל את העולם מאיום התקפות הסייבר", אמר אתמול יוג'ין קספרסקי בנאומו בכנס הסייבר שבסדנת יובל נאמן. מייסד מעבדת קספרסקי הסביר עד כמה מסוכן יכולות להיות נוזקות-על וקרא לכינון אמנה בינלאומית להגבלת השימוש בהן".

יוג'ין קספרסקי, מנכ"ל ומייסד מעבדת קספרסקי, חברת האבטחה הגדולה באירופה, התארח אתמול בכנס הסייבר הבינלאומי שבסדנת יובל נאמן באוניברסיטת תל אביב.

קספרסקי הוזמן לישראל על ידי משרד ראש הממשלה והנהלת הסדנה. זאת, לאחר שמעבדת קספרסקי חשפה ב-28 למאי את קיומה של נוזקת העל Flame – המתקדמת ביותר שאותרה עד היום. הנוזקה פגעה במערכות מחשבים ברחבי העולם, בדגש על איראן והמזרח התיכון. ייחודה בארסנל כלי הריגול שמובנים בה – יכולת הפעלת מיקרופון ומצלמת המחשב הנגוע, גניבת מידע ועוד – ובעובדה שהיא פועלת מזה מספר שנים מבלי שהתגלתה על ידי שום מערך אבטחת מידע של אף רשת בעולם.

לדברי קספרסקי, Flame ונוזקות מתקדמות אחרות עלולות לגרור השלכות הרסניות שישפיעו גם על מערכות שהן לא יעדן המקורי, על ידי התפשטות לא מבוקרת ברשת. נוזקה שתוכננה לפגוע בתשתית ספציפית במדינה ספציפית עלולה לפגוע בתשתיות דומות במדינות אחרות, גם כאלו שמרוחקות ממדינת היעד. בנוסף, לנוזקות על עשויות להיות השלכות פוליטיות קשות שכן כביכול ניתן להפליל מדינה אחת בהתקפת סייבר על מדינה אחרת על ידי שתילת מידע מפליל כמו שפה ספציפית או חתימת וירוס שמשויכת לפעילות האקרים במדינה זו.

"פליים היא נוזקה מורכבת במיוחד, אבל אני סבור שלא מעט מדינות יכולות לפתח כלי זהה או דומה מאוד, אפילו כאלו שאין להן מספיק ידע ויכולות טכנולוגיות ברגע זה. הן יכולות לשכור מהנדסי תוכנה, לחטוף אותם או להיעזר בפושעי סייבר", אמר.

קספרסקי הסביר שאיום הסייבר אינו רחוק מאיום הנשק להשמדה המונית, משום שביכולתו לגרום נזק לתשתיות חיוניות כמו אנרגיה, תקשורת ועוד – שיפגע באנשים רבים בעולם, לעורר סכסוכים ואף מלחמות. וקרא לכינון אמנה בינלאומית נגד נשק סייבר. "זוהי לא מלחמת סייבר, זה טרור סייבר שמפחיד אותי. אני חושש שזוהי רק ההתחלה, שיכולה להוביל לסוף העולם כפי שאנו מכירים אותו".

אודות קספרסקי

Kaspersky Labs היא חברת האנטי וירוס הגדולה ביותר באירופה. החברה מספקת כמה מן ההגנות המיידיות ביותר בעולם כנגד סיכוני אבטחה עולמיים, ובכלל זה וירוסים, רוגלות, תוכנות פשע, האקרים, פישינג וספאם. Kaspersky Labs מדורגת בין 4 ספקיות פתרונות האבטחה המובילות בעולם למשתמשי קצה. מוצרי החברה מספקים רמות גילוי משובחים ואת זמני התגובה הטובים ביותר בתעשייה עבור משתמשים ביתיים, עסקים קטנים ובינוניים, ארגונים גדולים ומשתמשי מחשוב נייד. הטכנולוגיה של קספרסקי משולבת בכמה מן הפתרונות הטכנולוגיים של חברות ה- IT המובילות בעולם.

אודות פאוור תקשורת

חברת פאוור תקשורת עוסקת בהפצה ושילוב של פתרונות אבטחת מידע, גיבוי ואחסון, תקשורת נתונים בסביבות מחשוב ופלטפורמות מגוונות - במטרה לספק פתרונות קצה יעילים לארגונים שונים. פאוור תקשורת  מייצגת בישראל שורה ארוכה של חברות תוכנה מהמובילות בעולם, ביניהן חברת אבטחת המידע Kaspersky, חברות Acronis,Astaro, Druva ואחרות. בנוסף, פועלת פאוור תקשורת ביחד עם רשת השותפים והמשווקים שלה בארץ להפצת שלל פתרונותיה ללקוחות הקצה.

[13504]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization