שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

חברת פתרונות ניהול המכשירים הניידים BoxTone תשיק פתרון חדש בשיתוף פעולה עם מוטורולה וורייזון

החברות תשתפנה פעולה בפתרונות לתחום הרפואי על ידי שימוש במכשירים ניידים מבוססי אנדרואיד

 

פורסם: ב-13 במרץ, 2012


ספקית פתרונות ניהול המכשירים (MDM) האוטומטים לארגונים גדולים – BoxTone, המיוצגת בישראל על ידי קבוצת אורנוס, חתמה על הסכם לשיתוף פעולה עם החברות מוטורולה (Motorola) וורייזון (Verizon) לפיתוח פתרון ניידות מקיף אשר יותאם לצרכי אבטחת המידע, האמינות והשימושיות הייחודיים לשוק הרפואי. יישום פתרון אבטחת מידע וניהול למכשירים ניידים ויישומים עבור עובדי השוק הרפואי יתרום במתן שירות טוב יותר לחולים הודות לשיתוף מהיר של מידע קריטי בין צוותים רפואיים ואף יחסוך במשאבים ארגוניים.

הפתרון המשותף של החברות יעשה שימוש בפלטפורמה האוטומטית של BoxTone לניהול מכשירים ניידים בארגונים גדולים (Enterprise Mobility Management – EMM) על גבי מכשירים ניידים נבחרים של מוטורולה, כגון המכשירים החכמים החדשים Droid RAZR
וה-Droid RAZR MAXX, כמו גם בטאבלטים החדשים של החברה, העושים שימוש ברשת החדשה של ורייזון בחו"ל (4G LTE). ארגוני בריאות יוכלו כעת להשתמש במכשירים ניידים מבוססי אנדרואיד וביישומים העומדים בדרישות הרגולציה הקפדניות ביותר. הפתרון של שלושת החברות מספק אבטחה ושמירה נאותה על הפרטיות למכשירים ניידים על ידי הוספת שכבה של הגנה על המידע יחד עם כלי ניהול מתקדמים ואוטומטיים.

"בשיתוף פעולה עם ורייזון ומוטורולה פיתחנו פתרון מקיף המאפשר לפרוס, לנהל, לנטר ולתמוך במכשירים ניידים מבוססי אנדרואיד וכל זאת ברמת אבטחת מידע גבוהה", אמר אלן סניידר (Alan Snyder), מנכ"ל חברת BoxTone. "כאשר טלפונים חכמים, מחשבי לוח ויישומים ניידים פועלים בסביבה מאובטחת ומנוהלים ממקום מרכזי אחד, ארגונים כדוגמת ארגונים רפואיים ואחרים יכולים לשרת טוב יותר את לקוחותיהם".

אורן שפי, מנכ"ל קבוצת אורנוס, אמר: "הפתרון של BoxTone מוכיח עצמו כפתרון ניהול מכשירים ניידים (MDM) המתקדם ביותר כיום, המסוגל 'לדבר' עם פלטפורמות שונות ולהתאים עצמו לדרישות הספציפיות של ענפים ומגזרים שונים. אנו רואים התעניינות רבה במוצרים של החברה בישראל, גם בענף הרפואה וגם בחברות ובארגונים המבינים כי מהפכת הניידות רק החלה וארגון אשר חפץ לרתום את המגמה לתועלתו חייב להיערך לה כעת".

 

 

אודות BoxTone

חברת בוקסטון (BoxTone) הינה מפתחת פתרון ניהול הניידים האוטומטי לארגונים גדולים (automated Enterprise Mobility Management – EMM). עם מיליוני מכשירים ניידים תחת ניהולה, פלטפורמת ה- EMM של החברה נמצאת בארגונים הגדולים בעולם, אצל ספקי השירותים המובילים ובמוסדות ממשלתיים, כולל 41 מחברות ה- Fortune 100.
המוצר של BoxTone מבטיח ביצועים מקסימאליים ואבטחת מידע בעלות ובסיכון המינימאליים. פלטפורמת הניהול האחודה של BoxTone עושה שימוש בטכנולוגיות זמן אמת המוגנות בפטנט והיא מטפלת בכל מחזור חיי המכשיר הנייד, החל מניהול המכשיר והיישומים וכלה בניהול תפעולי.

אודות קבוצת אורנוס

קבוצת אורנוס (Oranus Group) הינה המפיצה הבלעדית של שירותי הניידות של חברת iPass בישראל באמצעות הפלטפורמה המתקדמת - iPass Open Mobile.
אורנוס, ובשמה הקודםSourceIT , מתמחה בתחום שירותי התקשורת ואבטחת המידע. לאורנוס פתרונות מובילים בתחומם וייחודים בתחום של עובדים ניידים, תקשורת, אבטחת מידע ותשתיות IT.
קבוצת אורנוס הינה שותפה בכירה של iPass בישראל ומייצגת את החברות BoxTone האמריקאית, מובילה עולמית בתחום ה-MDM לארגונים גדולים ואת חברת Solace Systems הקנדית, המספקת פתרונות תווכה (Messaging Middleware) מבוססי חומרה.
על לקוחות החברה נמנים ארגוני ענק, חברות בינלאומיות מכל תחומי העשייה וארגונים ממשלתיים וביטחוניים.

[5648]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization