שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

חברת נ.ת.ע בחרה להתקין מערכת נוכחות של סינאל מלל פייוויי

ההסכם, על בסיס מכרז, יכלול שירותי תמיכה ותחזוקה. היקפו הכספי הינוו 140,000 ₪

 

פורסם: ב-24 בנובמבר, 2010


חברת סינאל מלל פייוויי, מקבוצת סינאל תעשיות (בורסת ת"א: סנאל), מובילה בפיתוח מערכות לניהול פעילות העובד בארגון כולל בקרת הכניסה, הודיעה היום כי זכתה במכרז לאספקת מערכת נוכחות עבור חברת נתיבי תחבורה עירוניים. היקפו הכספי של הפרוייקט הינו 140,000 ₪.

במסגרת הפרוייקט תספק סינאל את מערכת "הרמוני", פרי פיתוחה, לדיווח נוכחות, כולל שעוני דיווח.

"הרמוני" הינה מערכת שפותחה על ידי סינאל מלל פיוויי במטרה לקלוט ולנהל את כלל דיווחי העובד בארגון. מערכת הרמוני תותקן במרכז החברה, תוך התממשקות מלאה למערכות ניהוליות אחרות של נתיבי תחבורה עירוניים.

מערכת הרמוני, משלבת ומנהלת מגוון דיווחים מאוכלוסיות השונות בכל זמן נתון ובאופן מקוון, פועלת על מסד נתונים SQL ובתיאום מלא עם המערכות הקיימות בארגון.

יקי פיפקביץ, סמנכ"ל השיווק והמכירות של סינאל מלל פייוויי, אומר: "הזכייה של סינאל במכרז זה הינה בין היתר בזכות העובדה שיכולנו לספק ללקוח את הפתרון המלא אשר נדרש על ידו, זאת באמצעות שילוב של תוכנה וחומרה מבית יוצר אחד, כמו גם יכולת הרחבה למתן פתרונות נוספים בתחום מערכות לניהול המשאב האנושי והשכר".

אודות סינאל מלל פייוויי בע"מ

סינאל מלל פייוווי הינה חברת בת של סינאל תעשיות הפועלת בישראל, ומובילה בתחום מערכות תוכנה וחומרה לדיווח נוכחות, בקרת כניסה ומערכות תוכנה לניהול שכר ומשאבי אנוש. מערכות אלה מצויות בשימוש אלפי ארגונים בישראל ומשמשות כאמצעי ניהול ופיקוח ממוחשב של מאות אלפי עובדים. מערכות אלה מותאמות ותומכות בדרישות הייחודיות למגזרי הפעילות השונים במשק, ניתנות ליישום באופן מודולארי ומיועדות לתפקד כמערכת אחת אינטגרטיבית כלל ארגונית, הכל תחת קורת גג אחת.

אודות נתיבי תחבורה עירוניים בע"מ – נ.ת.ע

נ.ת.ע, נתיבי תחבורה עירוניים בע"מ היא חברה ממשלתית, אשר הוקמה בשנת 97' על מנת לפתור את בעיות התחבורה במטרופולין תל-אביב.
במטרה להוציא אל הפועל את פרוייקט התחבורה הגדול ביותר שתוכנן בישראל עד כה, מסתייעת נ.ת.ע בניסיונם של מומחים בעלי שם עולמי בהנדסת תחבורה, מהארץ ומרחבי העולם. בעזרת צוות המומחים הבינלאומי גיבשה נ.ת.ע פתרון תחבורה אופטימלי, שעם יישומו תתחולל מהפכה תחבורתית של ממש באזור המטרופולין העמוס של תל אביב.
הפתרון המהפכני שמציעה נ.ת.ע לבעיות התחבורה במטרופולין ת"א משלב אמצעי תחבורה שונים למערכת אחת, ש"חוט השדרה" שלה הוא רכבת עירונית חשמלית.

[4653]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization