שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

מפעל הייצור של TATA בהודו, המייצר מכוניות NANO, בחר להתקין מסופים של סינאל הישראלית

פורסם: ב-18 ביולי, 2010


מכונית NANO של חברת TATA - הקטנה והזולה בעולם
מכונית NANO של חברת TATA - הקטנה והזולה בעולם

חברת סינאל תעשיות (בורסת ת"א: סנאל), מובילה בפיתוח מערכות לניהול פעילות העובד בארגון, הודיעה היום כי מפעל הייצור החדש של חברת הרכב המובילה בהודו, TATA, המייצר מכוניות NANO (הקטנות והזולות בעולם), בחר להתקין מסופי SY-765, פרי פיתוחה, עם קורא MIFAER. העסקה נעשתה אל מול המפיץ של סינאל בהודו, Bartronics. היקפה הכספי של העסקה לא נמסר.

גבי בוגנים, מנכ"ל ויו"ר סינאל תעשיות, אומר: "אנו גאים על כך שנבחרנו לצייד את המפעל המתקדם כל כך מבחינה טכנולוגית וסביבתית, בפתרונות של סינאל. הפרוייקט הייחודי הזה מצטרף להתקנה גדולה וותיקה נוספת שלנו ב-TATA Motors, יצרן הרכב הפרטי והמסחרי הגדול בהודו, המעסיק למעלה מ-60,000 עובדים".

מסופי סינאל, אשר הותקנו במפעלי TATA (בעבר ובהווה), עברו בשנים האחרונות מספר שדרוגים משמעותיים והם כוללים מסופים המחוברים למערכת SAP מרכזית. מערכת איסוף ואימות הנתונים מבוססת על SY-Server ועל DLLים אשר נכתבו במיוחד עבור TATA, המנהלת למעלה מ-600 מסופים. מסופים אלה משמשים לדיווחי נוכחות, דיווחי פרויקטים, דיווחי ארוחות ובקרת כניסה לחדרי מחשבים.

המפעל החדיש של TATA לייצור מכוניות ה-NANO, אשר נחנך בחגיגיות בתחילת יוני השנה, פועל מתוך מטרה לאפשר למכונית הקטנה הזו להיות בהישג יד עבור מאות אלפי משפחות ברחבי העולם. לשם התחלה, קיבולת הייצור של המפעל עומדת על 250,000 מכוניות לשנה, יעד שיושג במספר שלבים, ואמור להגיע עד 350,000 מכוניות בשנה.

בהתאם לפרקטיקות ייצור ברמה עולמית, מצויד המפעל של NANO במיטב הציוד האפשרי, הכולל רובוטיקה מתוחכמת ופסי ייצור מהירים. מתוך מודעות גבוהה לצורך בהגנת הסביבה, המפעל מצויד במנועים של אנרגיה יעילה בעלי תדר משתנה, ובמערכות המנטרות דרך קבע את רמות הפחמן באוויר. כל אלה, בתוספת מטעי עצים צפופים, וטכנולוגיות מים מתקדמות מאפשרים אספקה שוטפת של אנרגיה סולארית לצרכי תאורה.

כיום מעסיק המפעל באופן ישיר 2,400 עובדים, וככל שהתפוקה גדלה מספר העובדים צפוי להגיע לכ-10,000 איש, אשר יהיו מועסקים באופן ישיר ובלתי ישיר.


אודות סינאל תעשיות

נוסדה בשנת 1990, הינה מובילה עולמית בתחום איסוף ועיבוד נתונים ומספקת פתרונות חומרה ותוכנה בטכנולוגיה מתקדמת, לניהול ובקרה של פעילויות העובד בארגון בתחום משאבי הזמן – נוכחות, ובקרת כניסה, וכן משלבות אמצעי דיווח ביומטריים פרי פיתוח של החברה.
סינאל מייצאת את מוצריה ל-40 מדינות ברחבי העולם, ולה חברות בנות באנגליה וצרפת, ארה"ב ושבדיה, משרד קדמי בקנדה ובסין, כמו גם מפיצים במזרח ומערב אירופה, אסיה ודרום אמריקה ואפריקה.

[6069]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization