שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

סינאל תעשיות חתמה הסכם לרכישת פעילות Schedule Master מקבוצת SRL

פורסם: ב-6 בינואר, 2010


חברת סינאל תעשיות (בורסת ת"א: סנאל), מובילה בפיתוח מערכות לניהול פעילות העובד בארגון כולל דיווח נוכחות, משאבי אנוש, עיבוד שכר ובקרת הכניסה, הודיעה כי חתמה על הסכם לרכישת פעילות המוצר Schedule Master מקבוצת SRL.

בתמורה לקבלת המוצר, הידע, הלקוחות והקניין הרוחני, תשלם סינאל ל-SRL  תמלוגים ממכירות המוצר ללקוחות. היקף העסקה לא נמסר לפרסום, אך גורמים בענף מעריכים כי לאור מגמת הגידול בדרישה למערכות שיבוץ עובדים מסוג זה, מדובר בהיקף פעילות שעשוי להניב הכנסות של מעל שישה מיליון שקל במהלך שלושת השנים הקרובות.

מערכת Schedule Master המאפשרת שיבוץ אופטימאלי של עובדים למשימות, משפרת את יעילותם וגמישותם של לקוחותיה לצרכים משתנים ומעלה את רווחיותם. המערכת הינה פרי פיתוח של קבוצת SRL. עד כה, יושמה התוכנה בהצלחה בארגונים מובילים וידועים בעיקר בשוק הבריטי ביניהם נכללים איגוד הרוגבי האנגלי ואצטדיון הרוגבי הלונדוני ב-Twickenham , מרכז האירועים האולטרה מודרני O2 Arena, Norwich, NEC UK, Recruit , AP Security ועוד.

גבי בוגנים, יו"ר סינאל תעשיות, אומר: "פתרון Schedule Master מתאים ומשלים את סלהפתרונות של חברת סינאל בתחום מערכות לניהול פעילות העובד בארגון בכללן דיווח נוכחות, משאבי אנוש, עיבוד שכר ובקרת הכניסה. שילובו בפתרונות סינאל יעניק ערך מוסף משמעותי למשתמשים בו. הפתרון נבחר על ידי סינאל בשל היותו מוצר מוביל בתחום תכנון ושיבוץ עובדים, בעיקר בקרב ארגונים גדולים המעסיקים עובדים בתפקידים שונים ובמשמרות".

עמוס מגור, מנהל חברת המוצרים ו- CCO בקבוצת-SRL, אומר: "מהלך זה מבטא מימוש לאסטרטגיה של שותפות עסקית בין חברות, אשר לכל אחת התמחות ברורה וגם משלימה לרעותה. סינאל, בעלת סל מוצרים רחב הנתמך בערוצי שיווק ומכירה עולמיים, חוברת ל- SRL, שהיתה בין הראשונים לזהות צורך ייחודי העונה על מצוקה אמיתית. כמענה, החדירה לשוק את הפתרון ה-Schedule Master. אנו שמחים כי לאחר בחינה ממושכת בחרה סינאל לכלול את המערכת כחלק ממוצריה, ובטוחים כי הפתרון המשולב יירכש על ידי לקוחות קיימים של חברת סינאל, כמו גם ללקוחות נוספים רבים".

גבי בוגנים מוסיף: "כיום, בארגון גדול כגון רשת קמעונאית, רשת בתי קפה, בתי חולים, חברות תעופה, או חברות שמירה גדולות, קשה מאוד לנהל את תכנון ושיבוץ העובדים ללא תוכנה מסייעת. אין ספק ששימוש בתוכנה שכזו מייעל את הפעילות הארגונית, מונע טעויות, וחוסך סכומי עתק בארגונים גדולים".

במסגרת ההסכם תקלוט סינאל את עובדיSRL  שעסקו בפיתוח ובתמיכה במוצר.

אודות סינאל תעשיות

סינאל תעשיות נוסדה בשנת 1990, מובילה עולמית בתחום איסוף ועיבוד נתונים ומספקת פתרונות חומרה ותוכנה בטכנולוגיה מתקדמת, לניהול ובקרה של פעילויות העובד בארגון בתחום משאבי הזמן – נוכחות, ובקרת כניסה, וכן משלבות אמצעי דיווח ביומטריים פרי פיתוח של החברה.
סינאל מייצאת את מוצריה ל-40 מדינות ברחבי העולם, ולה חברות בנות באנגליה וצרפת, ארה"ב ושבדיה, משרד קדמי בקנדה ובסין, כמו גם מפיצים במזרח ומערב אירופה, אסיה, דרום אמריקה ואפריקה.

אודות קבוצת SRL

קבוצת SRL מתמחה בשני סוגי פעילויות: מוצרי תוכנה ו-Professional Services.
חטיבת מוצרי התוכנה מייצגת בישראל באופן בלעדי את המוצר WebFOCUS, פתרון שלם לתחום ה-BI, את AgilePoint, המוצר המוביל את תחום ה-BPM בישראל ולאחרונה נבחרה על ידי חברת Intel לייצג את המוצר Intel ExpressWay, מוצר מוביל בתחום ה- XML Gateway ו-Internet Security.
חטיבת ה-Professional Servicesמספקת פתרונות טכנולוגיים במספר תחומי התמחות המשלימים זה את זה: ארכיטקטורה ואינטגרציה, פיתוח ופתרונות תוכנה בסביבת מיקרוסופט, מערכות בינה עסקית וניהול ידע (BI), ניהול בסיסי נתונים, תכנון ניהול ואופטימיזציה של תהליכים עסקיים (BPM) וייעוץ ופתרונות בתחום ה-SOA. קבוצת SRL מעסיקה כיום 120 עובדים. מטה הקבוצה פועל בקריית עתידים.

 

[4989]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization