שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

איך ציינו עובדי אינטל את יום כדור הארץ? במגוון פעולות התנדבות למען הקהילה

פורסם: ב-5 במאי, 2009


אינטל ישראל ציינה את יום כדור הארץ במגוון פעולות התנדבות בהמשך למסורת מתמשכת של עובדי החברה למען הקהילה. בין הפעולות שנעשו: 100 מהנדסי אלקטרוניקה מאינטל פתח תקווה וממרכז הפיתוח של אינטל בחיפה, התנדבו לנקות ולשפר את מראה שמורת הטבע נחל תנינים. העובדים ניכשו עשבי בר ואספו את הפסולת שהותירו מאחוריהם המבקרים לאורך המסלולים. כתרומה נוספת ליום כדור הארץ כובו האורות בכל מבני מרכז הפיתוח בחיפה, למעט באזורים שבהם עבדו באותה שעה או באזורים שחייבים להיות מוארים לצורכי ביטחון.

ערן וילנסקי, מנהל באינטל פתח תקווה, אומר: "אני רואה בהתנדבות חלק חשוב של עבודתנו, בין אם מדובר בהתנדבות טכנולוגית, בסיוע בבתי ספר, השתתפות בפרויקטים כגון "חושבים חיובי" ו"הטובים לחינוך" או סיוע לקהילה ולסביבה. התנדבות ביום כדור הארץ מסייעת לחקוק את התרומה בתודעה הקולקטיבית ולהופכה לחלק מאיתנו, לא רק בזמן שאנו יושבים מתחת לנורות הניאון במשרד, אלא גם בטבע. התנדבות ככלל, והתנדבות למען הסביבה בפרט, הופכת אותנו לאנשים טובים יותר, עובדים טובים יותר, וחברה טובה יותר".

בקמפוס אינטל בירושלים הופעל שוק יד שנייה מיוחד, בו נמכרו רהיטים, ספרים ובגדים שלעובדים כבר אין בהם צורך. המטרה הייתה למנוע יצירת פסולת נוספת באמצעות קניית פריטים משומשים זה מזה. הכסף שנותר בקופת השוק לאחר כיסוי ההוצאות נתרם לויצ"ו.

באינטל קרית גת יצאו ביום כדור הארץ לקטיף למען משפחות נזקקות בקבוצת שילר. התרומה הייתה כפולה: גם שמירה על סביבה ירוקה, וגם קטיף לעמותת שמחלקות מזון למשפחות במצוקה. חברי הקבוצה נהנו מפעילות בטבע ומתרומה משמעותית לסביבה ירוקה.

בנוסף, 16 מתנדבים אימצו גן מקומי לשנה הקרובה, ויעבדו בו עם נערים בסיכון אשר סולקו מבתי הספר שבהם למדו. ביום כדור הארץ חנכו המתנדבים ובני הנוער את הפעילות בהכנת התשתית לגן שאותו יטפחו במשך השנה.

אנשי אינטל קרית גת גם הגיעו לקמפוס הנביאים בעיר, וצבעו וגיננו במרץ את המבנה שמשרת את הקהילה בקרית גת במגוון הפעלות: ילדי "מאיר פנים", ארגון "אשת חיל", "הנני" עמותה לקהילה האתיופית, ועוד.

אודות אינטל

חברת אינטל הוקמה בסנטה קלרה, קליפורניה, בשנת 1968 על ידי גורדון מור ורוברט נויס.
ב-1971 הציגה אינטל את המעבד הזעיר הראשון, וכך יצרה את מהפכת המחשוב ששינתה את העולם. אינטל, המובילה העולמית בחדשנות בתחום הסיליקון, מפתחת טכנולוגיות, יוזמות ומוצרים, המקדמים את האופן בו אנשים חיים ועובדים. אינטל מעסיקה כיום 82,000 עובדים בעולם כולו ומספקת לתעשיית המחשבים מוצרי תקשורת ותוכנה, לוחות-אם, וכמובן, מיקרו מעבדים. אינטל פועלת בישראל משנת 1974. החברה עוסקת בעיקר בפיתוח וייצור מוצרי רשת ותקשורת ומיקרו מעבדים. לחברה 4 מרכזי פיתוח (חיפה, יקום, ירושלים, פתח תקווה) ו- 2 מפעלי ייצור (קרית גת וירושלים), והיא מעסיקה כ-6,500 עובדים ישירים ועוד כמה אלפי עובדים חיצוניים.
מידע נוסף ניתן למצוא באתרי החברה:
אינטל העולמית -
www.intel.com אינטל ישראל - www.intel.com/il
 

[13131]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization