שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

סימנטק מכריזה על הדור הבא של ניהול נקודות קצה

Symantec Endpoint Management מספק פתרונות ניהול, אבטחה ושחזור משולבים הטובים מסוגם

 

פורסם: ב-16 ביולי, 2008


סימנטק מכריזה על שחרור מערך Symantec Endpoint Management החדש, להגדרת הדור הבא של ניהול מערכות, אבטחת נקודות קצה וגיבוי ושחזור משולבים הטובים מסוגם.

מהדורה ראשונה זאת של מערך Symantec Endpoint Management מספקת בקרת נקודות קצה, ובנויה על ארכיטקטורתSymantec Open Collaborative כדי לעזור להגן על השקעות לקוחות דרך אספקת היכולת לענות במהירות לדרישות עתידיות בתחום נקודות קצה.

שמוליק אנג'ל, מנכ"ל סימנטק ישראל, אומר כי ארגוני IT זקוקים לאמון בסביבת התפעול שלהם, ומבינים כי נקודת קצה מאובטחת באמת הנה נקודת קצה מנוהלת היטב. לפי אנליסטים בתעשייה, יותר מ- 90 אחוז מכל הפרצות במערכות יכולות להימנע דרך תצורת מערכת נכונה וניהול טלאים כהלכה. נקודות התורפה הנותרות דורשות הגנה מרובת אמצעים נגד איומי יום אפס ואיומי אבטחה מזנים חדשים. בנוסף, מערכת גיבוי והתאוששות חזקה הנה הכרחית כדי להגן על ארגונים נגד אובדן נתונים, כשלי מערכת, שגיאות משתמשים או אסונות.

Symantec Endpoint Management מאבטח את נקודות הקצה על ידי אספקת הטכנולוגיה המובילה בכל שלושת התחומים של תצורת מערכי ניהול, אבטחה ושחזור, והוא כולל את המוצרים Symantec Endpoint Protection 11.0, Altiris Client Management 6 Suite ו- Backup Exec System Recovery Desktop Edition.

בנוסף, המערך ממנף את Symantec Open Collaborative Architecture, המבוססת על ארכיטקטורה מכוונת שירותים (SOA) ומסד נתוני ניהול תצורה (CMDB) של Altiris, לקידום נוסף של שילוב אבטחה וניהול מערכות.
הארכיטקטורה יוצרת פעילות בין-מערכתית רבה יותר בין פתרונות סימנטק, ומספקת לשותפים וללקוחות את היכולת לשלב את יישומיהם עם פלטפורמת סינמטק. הארכיטקטורה, המבוססת על שירותי Web, מספקת שיתוף נתונים ואוטומציית IT לייעול ביצוע תהליכים והפחתת TCO.

"סימנטק מספקת את פתרון הגנת נקודות הקצה המקיף ביותר, המשלב טכנולוגיות מובילות בשוק וארכיטקטורת SOA", מוסיף שמוליק אנג'ל, מנכ"ל סימנטק ישראל. "המהדורה הראשונית של מערך Symantec Endpoint Management כוללת טכנולוגיות ניהול, אבטחה ושחזור הטובות מסוגן, והנה ציון דרך חשוב נוסף במימוש האסטרטגיה המאוחדת שלנו עבור נקודות הקצה. עם טכנולוגיות מובילות של וירטואליזציה, מניעת אובדן נתונים, הגנת נתונים ומערכת, אוטומציית תהליכי IT ובקרת גישת רשת; סימנטק ממוצבת באופן ייחודי כדי לעזור ללקוחותינו לזכות בביטחון בהיבטי האבטחה והזמינות של נקודות קצה".

אודות החברה

סימנטק הנה מובילה גלובאלית באספקת פתרונות אבטחה, אחסון וניהול מערכות, שנועדו לסייע לארגונים וצרכנים לאבטח ולנהל את המידע שלהם. סימנטק, שהמטה שלה ממוקדם בקופרטינו, קליפורניה, פועלת ביותר מ- 40 ארצות. מידע

[4038]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization