שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

שניידר אלקטריק חתמה על שיתוף פעולה עם מק'אפי

ההסכם יאפשר ללקוחות שניידר אלקטריק להגביר את אבטחת המידע ולהפחית עלויות בעזרת יכולות Whitelisting דינמיות של מק'אפי

 

פורסם: ב-7 באפריל, 2014


שניידר אלקטריק, מובילה עולמית בניהול אנרגיה, הודיעה על שיתוף פעולה עם חברת מק'אפי העולמית. בעקבות ההסכם, פתרונות הסייבר של מק'אפי יתמכו בפורטפוליו רחב של מערכות SCADA וניהול אנרגיה של שניידר אלקטריק. לקוחות שניידר אלקטריק הפועלים בתחומי התשתיות הקריטיות - כגון גז, חשמל, מים ותחבורה - יוכלו להשתמש ביישומים המתקדמים של מק'אפי לניהול רשימות הרשאה דינמיות (Whitelisting), ובכך לשפר במידה משמעותית את רמת האבטחה ולהפחית בעלויות הבעלות (TCO).

שילוב היכולות של מק'אפי ושניידר אלקטריק יאפשר ללקוחות לאכוף מדיניות שינוי אחידה ולספק יכולות ביקורת מקיפות ואוטומטיות לסביבות מערכת הבקרה התעשייתית. פתרונות Embedded Control, Integrity Control ו-Application Control של מק'אפי יגבירו את האבטחה, הזמינות והאמינות של סביבות העבודה במתקני תשתיות קריטיות ברחבי העולם.

אבנר ברק, סמנכ"ל תשתיות בשניידר אלקטריק ישראל: "בעקבות ההסכם עם מק'אפי אנו מרחיבים ומחזקים את מערך אבטחת המידע ללקוחות שניידר אלקטריק בכל העולם, וגם בישראל. ההסכם מבטא את מחויבות שתי החברות להגנה על מערכות תשתית קריטיות. לקוחות שניידר אלקטריק יכולים לקבל מעתה רמת אבטחה גבוהה יותר ויכולות מתקדמות לניהול רשימת הרשאות דינמית, בסביבה מודרנית של ניהול תשתיות".

טום מור, סגן נשיא לתחום embedded security במק'אפי העולמית: "השילוב בין המומחיות והחדשנות הטכנולוגית של שניידר אלקטריק ושל מק'אפי יתרום לשיפור רמת האבטחה והגנת הסייבר בקרב ארגונים המנהלים תשתיות קריטיות. הפתרונות לניהול whitelisting דינמי מבטיחים כי אך ורק יישומים מאושרים יוכלו לפעול, ומונעים כל גישה או ביצוע שינויים מצד גורמים בלתי מורשים".

אודות Schneider Electric

שניידר אלקטריק(Eurolist - Euronext Paris: SU) הינה חברה בינלאומית המתמחה בניהול אנרגיה עם פעילות ביותר מ-100 מדינות. החברה מציעה פתרונות משולבים לניהול אנרגיה בטוחה, אמינה, יעילה ופרודוקטיבית לרוחב כל קשת הצרכים בתחומי האנרגיה, תשתיות, תהליכים תעשייתיים, בקרת מבנים ו-Data Centers, כמו גם נוכחות נרחבת ביישומי דיור ובתים חכמים. ב-2012 עמדו מכירות שניידר אלקטריק על היקף של 24 מיליארד אירו. החברה מעסיקה מעל 140 אלף עובדים ומניותיה נסחרות בבורסת פריז (צרפת) כחלק ממדד ה-CAC40. שניידר אלקטריק החלה לפעול ישירות בישראל החל משנת 1985. ב-1999 מיזגה את פעילות סוכנים מקומיים והחלה לפעול כסניף שניידר אלקטריק ישראל. במסגרת פעילותה בארץ משווקת החברה את מגוון מוצריה ופתרונותיה באמצעות מפיצים מורשים ושותפים עסקיים, ומספקת כלים ופתרונות בתחום האנרגיות החילופיות ובמיוחד האנרגיה הסולארית.

[12289]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization