שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

FireEye הכריזה על פלטפורמה למניעת מתקפות סייבר מודרניות

מודיעין איומים וקישור לפתרונות אבטחה של שותפים יוצרים פתרון הגנה ארגוני לאיומי הסייבר של ימינו

 

פורסם: ב-11 באפריל, 2013


חברת FireEye, המפתחת פתרונות לעצירת מתקפות הסייבר ממוקדות ומתקדמות (APT) ומיוצגת בישראל על ידי אינוקום מקבוצת אמן, הכריזה על פלטפורמה חדשה, אשר נועדה לסייע לארגונים לעצור את מתקפות הסייבר של ימינו.

פתרונות הגנה רבים, כמו Firewalls ואנטי וירוס, אינם ערוכים להתמודד עם המודלים העדכניים של מתקפות הסייבר ומשאירים את הארגונים חשופים. פלטפורמת FireEye יוצרת פתרון הגנה חוצת ארגון באמצעות מנוע איתור איומים, מודיעין איומים דינמי (Dynamic Threat Intelligence) ויכולת קישוריות הדדית עם למעלה מ- 24 פתרונות הגנה של שותפי FireEye על מנת להגן בפני כל כוחות האיום העיקריים על ארגונים ולאפשר הגנה מהירה, אימות זהויות ותגובה מהירה להתקפות סייבר.

פלטפורמת FireEye מאחדת מספר רב של טכנולוגיות אבטחת מידע. היא בנויה משלושה מרכיבים שעובדים יחד:

מנוע Multi-Vector Virtual Execution – מנוע זה תוכנן לתפוס את איומי הסייבר של ימינו על ידי שילוב אובייקטי web, קבצים חשודים ויישומי מובייל על ידי סביבות וירטואליות. מדובר בטכנולוגיה מתקדמת, הערוכה להתמודד עם כוחות איום שונים באמצעות איתור וחקירת קודים זדוניים ובדרך זו יצירת מודיעין אבטחה אודות מתקפות ספציפיות לכל ארגון וארגון.

ענן מודיעין איומים דינמי (Dynamic Threat Intelligence Cloud) – ענן מודיעין האיומים הדינמי מכיל בתוכו מידע על האיומים העדכניים ביותר, על טקטיקות חדשות של פושעים, התקפות מתקדמות בפיתוח ופריצות דרך חדשות בתחום הנוזקות. על ידי החלפת מידע אודות איומים בצורה אנונימית בענן, המשתתפים מקבלים תמונה קונטקסטואלית מקיפה אודות איומים גלובליים ועל ידי כך הם יכולים לחזק את ההגנה הקולקטיבית שלהם עם אמצעי ההגנה העדכניים ביותר.

קישוריות לפתרונות שותפים באמצעות API ומודיעין אודות איומים – שותפים עסקיים של FireEye משלבים את ה- API של FireEye על מנת להשיג תמונה טובה יותר של הרשת, ולידציה למשתמשי קצה ואופציות אכיפה הנדרשות כיום על ידי ארגונים. בנוסף, FireEye תפרסם על בסיס קבוע מטה-דאטה אודות איומים חדשים על מנת ש- FireEye ויצרניות פתרונות אבטחה אחרות יוכלו לשתף פעולה בתהליכים שמטרתם למנוע התקפות סייבר.

"מודיעין דינמי של איומי אבטחה הוא קריטי במלחמה נגד האיומים המתקדמים כנגד רשתות. חברת FireEye מנטרת באופן קבוע את זירת איומי הסייבר ומבצעת ניתוח מעמיק אחר התפתחות האיומים", אמר יהונתן גד, יו"ר ומנכ"ל משותף באינוקום. "פלטפורמת FireEye, יחד עם המודיעין שהיא מספקת מהווה מרכיב אינטגלי בהגנתם של ארגונים רבים בעולם ובישראל, עליה הם יכולים לסמוך".

גד הוסיף: "ארגונים יכולים לשלב את הפתרונות של FireEye בתשתית פתרונות ההגנה הקיים שלהם על מנת להגיב אוטומטית כנגד איומים ולנטרל במהירות את התקפות הסייבר של היום".

 

אודות FireEye

מערכת ההגנה בפני נוזקות (malware) של חברת FireEye האמריקאית הינה הדור הבא במערכות הגנה בפני נוזקות ואיומים מתקדמים, התקפות zero-day והתקפות APT. הפתרונות של FireEye נוספים להגנות אבטחת מידע מסורתיות, כגון פריירוולים רגילים ופיירוולים מהדור הבא, מערכות מניעת חדירה (IPS), אנטי וירוס ו- web gateways, אשר אינן מסוגלים לעצור נוזקות מתקדמות וכך משאירים חורי אבטחה מהותיים ברשתות הארגוניות.
איומים מתקדמים ממשיכים להתחדש ולעשות שימוש מתוחכם ב- exploits כדי לעקוף את תוכנות אבטחת המידע המסורתיות. גניבת מידע, ריגול קיברנטי, חבלה במערכות ובמידע הם רק חלק מהתרחישים המתקיימים כיום בהתקפות מסוגים שונים.

אודות InnoCom

חברת InnoCom הינה Value Added Distributor המייצגת בישראל חברות IT אמריקאיות מובילות ומתמקדת במכירת מוצרי טכנולוגיה חדשניים לשוק ה-IT הישראלי. מאז הקמתה עובדת החברה עם יצרניות מובילות ועם שותפים מקומיים מובילים לביצוע הטמעות מוצלחות של טכנולוגיות IT חדשות. חברת InnoCom הינה שותפה עסקית של קבוצת אמן.
אינוקום מציעה מוצרים ופתרונות לתחומי אבטחת רשתות, אופטימיזצית WAN ושירותי ניהול מבוססי ענן. יחד עם השותפים העסקיים שלה, אינוקום מציעה את הפתרונות המתאימים ביותר ללקוחותיה, על מנת שאלה ייהנו מיתרון תחרותי דרך חדשנות טכנולוגית.

[11437]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization