שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

חברת InnoCom מקבוצת אמן קיבלה את הייצוג הבלעדי של חברת אבטחת המידע FireEye בישראל

FireEye מספקת פתרון ייחודי בתחום מערכות הדור הבא של ההגנה בפני נוזקות ו- Cyber Attacks

 

פורסם: ב-20 בדצמבר, 2011


חברת InnoCom מקבוצת אמן הודיעה כי קיבלה את הייצוג הבלעדי של חברת אבטחת המידע FireEye (פייראיי), המספקת את מערכות הדור הבא של ההגנה בפני נוזקות (Malware) והתקפות סייבר (Cyber Attacks).

התקפות הסייבר המתוחכמות המתבצעות כיום עוקפות בקלות את פתרונות ההגנה מבוססי החתימות כמו חומות אש, IPS ו-Gateways. במציאות משתנה זו של עולם אבטחת המידע, מערכות הגנה מהדור החדש, כמו ה- MPS של FireEye נדרשות על מנת להגן על רשתות ארגוניות וממשלתיות מפני נוזקות מתקדמות, ניצול פרצות חדשות (Zero-Day Exploits) והתקפות ממוקדות ועקביות.

הפתרונות של FireEye מתווספים להגנות אבטחת מידע מסורתיות כגון חומות אש רגילות וחומות אש מהדור הבא (NGFW), IPS, אנטי וירוס ו- Web Gateways, אשר אינן מסוגלות לעצור נוזקות מתקדמות וכך משאירות חורי אבטחה מהותיים ברשתות הארגוניות.

מערכות ההגנה של FireEye מוטמעות כיום בחברות הבינלאומיות המובילות, כגון: אדובי, אי-ביי, פייפאל, פייסבוק, במוסדות פיננסיים גלובליים ובמרבית הסוכנויות הפדראליות ומשרדי הממשל האמריקאי. מומחי החברה לקחו חלק פעיל בעצירת התקפות סייבר-טרור ידועות שאירעו בשנים האחרונות וזעזעו את עולם אבטחת המידע, דוגמת Operation Aurora ו- Rustock.

יהונתן גד, יו"ר ומנכ"ל משותף בחברת InnoCom, אמר: "הפתרון של FireEye הינו הראשון מסוגו המסוגל לעצור איומים מתקדמים מסוג Zero-Day Attacks ו- APT Attacks, כמו גם את ההתקשרות של איומים אלה אל מחוץ לארגון. למערכת אחוז התראות שווא קרוב לאפס והחזר ההשקעה על המערכת הינו מהיר במיוחד. אנו כבר רואים התעניינות גדולה מצד חברות גדולות, גופים בטחונים וממשלתיים במוצרים של FireEye, שאכן מספקים רמת אבטחת מידע לה טרם הורגלנו".

 

 

 

 

אודות InnoCom

חברת InnoCom הינה Value Added Distributor המייצגת בישראל חברות IT אמריקאיות מובילות ומתמקדת במכירת מוצרי טכנולוגיה חדשניים לשוק ה-IT הישראלי. מאז הקמתה עובדת החברה עם יצרניות מובילות ועם שותפים מקומיים מובילים לביצוע הטמעות מוצלחות של טכנולוגיות IT חדשות. חברת InnoCom הינה שותפה עסקית של קבוצת אמן.
אינוקום מציעה מוצרים ופתרונות לתחומי אבטחת רשתות, אופטימיזצית WAN ושירותי ניהול מבוססי ענן. יחד עם השותפים העסקיים שלה, אינוקום מציעה את הפתרונות המתאימים ביותר ללקוחותיה, על מנת שאלה ייהנו מיתרון תחרותי דרך חדשנות טכנולוגית.

[4341]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization