שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

מערכות אזעקה לבית חכם

פורסם: ב-18 באוקטובר, 2011


עבור לא מעט אנשים בארץ ובעולם שעברו משלב התכנון למעשה והתקינו בביתם מערכת בית חכם – הפכה מערכת זו למציאות חיים יומיומית. תרמו לכך, לאו דווקא התשוקה לרכוש גאד'ט נוסף, אלא הטכנולוגיה הנגישה, המחירים הסבירים וכמובן, השיפור המשמעותי בתחושת הביטחון והשדרוג של חיי היומיום.

במה ניכרת חכמתו של בית חכם?

בית חכם כשמו כן הוא. בית חכם מצויד במערכת ניהול שמאפשרת לתכנת מראש קבוצה של בקרים אלקטרוניים באמצעות פקודה אחת. המערכת הבסיסית ביותר מאפשרת לשלוט מרחוק בתאורה ובמוצרי החשמל הביתיים האחרים באמצעות שלט, ולקבל הודעות דואר אלקטרוני והודעות טקסט על המתרחש בבית.

מערכת בית חכם מאפשרת לדיירי הבית שנמצאים מחוץ לבית, לבדוק באמצעות הטלפון או האינטרנט אם, חס וחלילה, מתרחשת פריצה לבית, אם אולי נשכחו אורות דלוקים, או אם הממטרות פועלות כפי שתוכנתו ועוד.

למעשה, הטכנולוגיה המותקנת היא זו שתקבע את מידת חוכמתו של הבית החכם, כאשר שילובן של מערכות אזעקה לבית במסגרת בית חכם תגדיל עד מאד את הרגשת הביטחון הכללית של הדיירים.
קל מאד להתפעל מהבית החכם ולהתרגל לפינוק שמעניקה טכנולוגיה זו לחיים השגרתיים. בית חכם שולט בכל מערכות החשמל, תאורה, תריסים, קולנוע ביתי, אך יותר מכל, טכנולוגיית בית חכם משדרגת את רמת המיגון –באמצעות מערכות אזעקה לבית – לדרגה שלא הכרנו עד כה.

מערכת אזעקה לבית חכם – יש מציל!

מערכות אזעקה לבית משולבות עם מערכות החירום השונות, הן מערכות מצילות חיים. מערכות אלה יודעות לדווח מבעוד מועד על סכנות שונות, כגון:

  • דמויות חשודות שנמצאות בקרבת הבית ומסכנות את שלום הדיירים. במקרה זה תופעל מערכת האזעקה על כל מרכיביה.
  • הימצאות עשן בבית או בסביבתו. אם חלילה תפרוץ שריפה, המערכת תנתק מייד את החשמל ותתקשר לתחנת מכבי האש.
  • התפוצצות צינור מים וחשש להצפת הבית. במקרה זה המערכת תסגור את הברז המרכזי.

 

את מערכת האזעקה ניתן להפעיל מכל מקום ואפשר לצפות בנעשה בבית בכל עת ובכל מקום. זוהי המערכת האולטימטיבית, לא רק לגילוי מהיר של פריצה לבית, אלא גם להרתעתם של הפורצים שכן קיומן מערכות אזעקה מתקשרות העלולות לקרוא לחברת שמירה או למשטרה קימות ופעילות כבר זמן מה.

מערכת אזעקה לבית חכם תבריח כל אדם זר, שללא ספק ינוס על נפשו כאשר תאורת הכניסה והבית יידלקו, הממטרות יופעלו, מערכת הכריזה תשמיע רעש מחריש אוזניים, מוסיקה תתחיל לפעול ולכל אלה תצטרף גם הקלטה של כלבים נובחים. בד בבד תשדר המערכת הודעת טקסט לבעלי הבית ולמוקד האבטחה. לכן, בית חכם מוגן על ידי מערכת אזעקה – ירתיע את הגנבים, שכל מעייניהם לבצע את זממם במהירות האפשרית, וכל עיכוב יחייב אותם "לעבור לבית אחר".

מבלי להשתמש בסופרלטיבים רבים מידי, אפשר לומר די בוודאות שבכוחם של פלאי הטכנולוגיה להציל חיים. הביטחון האישי חשוב והרצון להגן על הרכוש חשובים לכולנו, וכאן באה לידי ביטוי יעילותן של מערכות אזעקה לבית חכם שמציעות מערכת שלמה וסדורה של מיגון ובטיחות לבית ולדייריו.

לאור דברים אלה, אין ספק שעם מערכת בית חכם משודרג המיגון על הבית באופן משמעותי, לרמה הגבוהה ביותר האפשרית.

[5858]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization