שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

אבנט תקשורת ו-CA השיקו בכנס משותף את הדור הבא של משפחת הפתרונות המקיפה לשמירה על מידע

פורסם: ב-17 באוקטובר, 2011


כמאה וחמישים משווקים ולקוחות סופיים השתתפו בכנס ההשקה המשותף של אבנט תקשורת מקבוצת רד-בינת עם חברת CA , בו הוצג לראשונה הדור הבא של משפחת הפתרונות המקיפה לשמירה על מידע: 6CA ARCserve Family R1. משפחת הפתרונות ARCserve R16מאיצים את זמני הגיבוי והשחזור ושומרים על הנתונים, היישומים והשירותים הקריטיים המצויים בתשתיות ה-IT המגוונות של כל ארגון – התשתית הווירטואלית, המסורתית ותשתית הענן.

הכנס, שהתקיים בקסיופאיה בהרצליה, נפתח בדבריו של יהונתן רגב, מנכ"ל אבנט תקשורת: "אני שמח על צירוף הזמנים שנוצר, שבתחילת השנה החדשה אנו מציגים את משפחת הפתרונות החדשה מבית CA, הנותנת ללקוח אפשרויות בלתי מוגבלות וקפיצת מדרגה אדירה בכל הנוגע לשמירה, גיבוי ושחזור המידע שברשותו".

בכירי CA בכנס, טים גודווין, מנהל ערוצי ההפצה באזור EMEA, ורמי נאסר, מנהל טכנולוגי בכיר, הציגו את משפחת המוצרים החדשה והתמקדו בחדשנות שהם מביאים לשוק.

גודויין ציין, כי כ-30% מהחברות בשוק משנות את אסטרטגיית ההגנה שלהן על המידע, וכי ל-26% מהחברות כיום יש אסטרטגיה מסודרת לשחזור המידע מהענן, דבר המקצר את זמן ההתאוששות מאסון והחזרה לפעילות רגילה באמצעות המידע החשוב והקריטי ביותר לחברה.


יהונתן רגב, מנכ"ל אבנט תקשורת, ג'ודית פיאנאלה, מנהלת ערוצי הההפצה של CA, טים גודווין, מנהל ערוצי ההפצה של CA באזור EMEA, ורמי נאסר, מנהל טכנולוגי בכיר ב-CA (קרדיט לתמונות: קובי קנטור).

אודות אבנט תקשורת

אבנט תקשורת, מקבוצת רד-בינת, הינה החברה להפצת פתרונות תקשורת, אחסון, גיבוי, אבטחת מידע ותוכנות עסקיות, של היצרנים המובילים בעולם. אבנט מפיצה מוצרים בשוק המקומי, באמצעות חברות אינטגרציה ומשווקים מורשים ומציעה ללקוחותיה מגוון מוצרים ופתרונות, מרביתם עבור ארגונים קטנים ובינוניים. לאבנט מספר רב של שותפויות עסקיות עם חברות טכנולוגיה ביניהן: CA, SAP Business Objects, ,Quantum Avaya, Microsoft, Symantec, Equisys, SMC, Zoom, NETASQ, Open Text, Radware, Extricom, StrikeForce, ועוד.

[4241]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization