שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

כנס יועצים וממוני בטיחות בנושא מערכות הקלטה, מעקב ופיקוח מבית 3XLOGIC

בתאריך 8.9.11 ערכה חברת "אנטקו" כנס יועצים וממוני בטיחות במלון רנסנס בתל אביב בנושא 3XLOGIC

 

פורסם: ב-14 בספטמבר, 2011


את הכנס הנחה ליאור מנור שבדרכו המיוחדת הזמין כל מרצה בתורו.

בתחילה הוזמן לשאת דברים המנכ"ל מר אבי ברקת. בתחילת דבריו הוצגה סקירה קצרה על אנטקו ועל המאפיינים העיקריים של פעילות החברה המספקת פתרונות לכל רובד הלקוחות האפשריים.

בכנס הנוכחי הוצגה יכולותה של אנטקו לפנות לקהל יעד ברמה הגבוהה ביותר, לאינטגרטורים ומתקינים ואת יתרונות החברה כחברה המתמחה במתן שרות ברמה הגבוהה ביותר.

"אנו משווקים מוצרים ברמה הגבוהה ביותר באופן בלעדי כגון מוצרים של "סמסונג", "סאניו", "אקטי", "CNB" ועוד על מנת לתת מענה לכל דרישה ולכל סוג של מצלמה".

היועצים הוזמנו באופן אישי למשרדי אנטקו ובנוסף ניתן להגיע עם לקוחותיהם המעוניינים לבחון את הציוד טרם קנייתו.

בהמשך דברי אמר מר מר ברקת כי "אנטקו" תעשה ככל יכולתה לתמוך ביועצים ולעזור להם לאפיין את המוצרים הנדרשים על פי הפרויקטים שהם מייצגים.

המרצה הבא היה מר שרון לסקוב המנהל הטכני של אנטקו שהינו מהנדס בהכשרתו שבין תפקידיו האחרונים שיווק מערכת של 3XLOGIC בעולם והינו מעורה היטב בתוכנה ובקשר בלתי אמצעי
למחלקה הטכנית וההנדסית בחברת 3XLOGIC האמריקאית / קנדית כך שכל דרישה מצד הלקוחות לפיתוח של אפליקציות, כמו גם אפיון של מערכות בשטח.

במהלך דבריו הסביר מר לסקוב על יתרונותיה של התוכנה, על האפשרויות הגלומות בה, על יכולתה לתמוך בריבוי אתרים, בריבוי משתמשים,תמיכה מושלמת במטריצה וירטואלית, תמיכה בריבוי מסכים ובתמיכה בסוגי מצלמות מגוונים מיצרנים שונים בעולם.

במהלך דבריו נשאלו ע"י הנוכחים שאלות מקצועיות שנענו על ידי מר לסקוב וכן הודגמו צורות העבודה השונות של המערכת.

המרצה הבא היה מר דני שוורץ סמנכ"ל אנטקו שהסביר על הקשר האמיץ בין יצרני המצלמות העולמיות לבין חברת "אנטקו", גולת הכותרת הייתה נאום מצולם שנשא מר אלן לי המנהל האזורי למזה"ת של חברת סמסונג העולמית בה החמיא לחברת אנטקו על הפעילות השיווקית יוצאת הדופן ועל שיתוף הפעולה הפורה בין שתי החברות.

בהמשך הנאום המצולם הסביר מר לי כי חברתו הינה מובילה עולמית בציוד האנלוגי ושואפת להיות בין המובילות בציוד IP וכי הוא בטוח כי לקראת השנים הבאות אכן תושג משימה זו.

מר שוורץ הסביר גם על הקשרים ההדוקים והענפים עם חברת סאניו ועל הכיוון המקצועי אליו הכריזה החברה, בין היתר, שהחל משנת 2012 תעבור החברה היפנית ליצור של מצלמות וציוד IP בלבד.

גם מקומה של ACTI לא נפקד וצויין על ידי מר שוורץ כי החברה הטיוואנית שהיא החברה השנייה בגודלה בעולם יצור ושיווק ציוד IP תומכת באנטקו בכל ליין המוצרים, הנחשב לאחד הגדולים מסוגו בעולם.

CNB קוריאה, שרבות ממצלמותיה האנלוגיות מתוקנות ברחבי ישראל, על ידי אינטגרטורים ומתקינים החליטה אף היא לחדור לשוק ה- IP הגדל בקצב מדהים והשיקה ליין של מצלמות ברמה גבוהה ביותר.

למותר לציין, כך על פי הסמנכ"ל, כי כל הציודים הנ"ל נתמכים באופן מלא על ידי חברת 3XLOGIC.

המנחה הבא היה מר מיכאל איזקוב שהסביר על יתרונותיה השיווקים של מערכת 3XLOGIC ומדוע יש לבחור בין שלל "התפוחים" הקיימים בשוק דווקא את זה של 3XLOGIC.

היתרונות הגדולים במערכת 3XLOGIC כפי שהוצגו על ידי מר איזקוב היו בעיקרן הסברת יכולות דחיסת הוידיאו על ידי פיתוח תוכנה יחודית מתקדמת ביותר של 3XLOGIC.

בין היתרונות הנוספים שהוצגו היו האינטגרציה למצלמות, לפרוטוקולים חדשים, למערכות בקרות כניסה ולפתרונות שו"ב, יכולות שליטה באתרים מרוחקים מחיר מול ביצועים וכן דוגמאות ממאות אתרים בעולם בהם מותקנת המערכת.

לסיום ולאחר המצגת השיווקית, זכו הנוכחים להופעת טלפתיה מרשימה של ליאור מנור אמן המחשבות שזכה למחיאות כפיים מכל הנוכחים ולהתרגשות רבה.

הכנס נחתם בהזמנת הנוכחים למשרדי "אנטקו" על מנת להתרשם ממגוון המוצרים העומדים לרשות היועצים כמו גם מחדר ההדרכות משוכלל וממתקני הבדיקה המתקדמים מסוגם.

[6352]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization