שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

מערכות אזעקה מתקשרות

פורסם: ב-24 באוגוסט, 2011


מערכות אזעקה
מערכות אזעקה

בעידן שבו אנחנו חיים, יש לנו צורך לשמור על עצמנו, על יקירינו ועל רכושנו מפני גנבים ושודדים פוטנציאליים, המחפשים תמיד פרצות קלות לביצוע פשעיהם. את הרגעים שבהם מתרחשת הפריצה - בין אם אנחנו בבית ובין אם לא - אין באפשרותנו לצפות מראש. זה יכול לקרות לנו כשנצא לחופשה של שבועיים בחו"ל, וזה יכול גם לקרות ביום רגיל שבו יצאו כל בני הבית לעיסוקיהם. את התחושה של חזרה לבית שפרצו אליו אי אפשר לתאר - והדבר הראשון שנעשה אחרי שנתגבר על הטראומה הוא לנסות ולשמור על הבית בצורה היעילה והטובה ביותר. לשם כך הומצאו מערכות אזעקה לבית שקוראות לעזרה ברגע הנכון...

מהן מערכות אזעקה מתקשרות?

התשובה לשאלה זו היא פשוטה: אלו מערכות אזעקה המזעיקות עזרה ברגע שהיא קולטות נסיון לפריצה בביתכם. כיצד זה עובד? בצורה פשוטה ביותר. במערכת מוזנים מספרי טלפון (בדרך כלל שלושה, אך יש מערכות שבהן ניתן להזין יותר מספרים) של מוקדי חירום שיש להזעיק בזמן פריצה, כמו מוקד אליו אתם מחוברים, משטרה, או מספר הטלפון האישי שלכם. כמובן שניתן להזין גם כל מספר אחר שתראו לנכון.

מערכת אזעקה לבית שהיא מערכת מתקשרת מורכבת משלושה חלקים עיקריים:

  • בסיס האזעקה: כולל את המנגנון המפעיל את המערכת כולה. בסיס האזעקה הוא למעשה לוח בקרה אליו מחוברים כל הגלאים שמפוזרים בשטח הממוגן. מורכבים מקרני איפרא אדום שתפקידן לגלות שינוי בנפח החלל. במקרה שזוהה שינוי כזה הם מעבירים את המידע אל בסיס האזעקה, ותפקידו של זה להפעיל את הצופר רב העצמה, ולהתקשר אל מספרי הטלפון שהוזנו בו.
  • מקלדת: תפקידה של המקלדת במערכת האזעקה לשמש כלי בידי בעלי הבית המפעילים או אנשי המקצוע האחראיים על ההתקנה. בעזרת המקלדת ניתן לשנות את הגדרות המערכת, להחליף את קוד הפתיחה והנעילה, וכמובן להפעיל או לנטרל את המערכת.
  • מפסק מגנטי: המפסקים המגנטיים במערכת אזעקה ביתית מתפקדים ככלי עזר נוסף למיגון והתרעה. המפסק המגנטי מותקן על דלתות הכניסה לבית ועל המשקופים שלהם. בעת פריצה לבית ופתיחת הדלתות ניתקים המגנטים זה מזה ומפעילים את האזעקה.

סוגי גלאים של מערכת אזעקה לבית

סוגי הגלאים הם רבים ומגוונים ויש צורך להתאימם לצרכי דיירי הבית, מבנה הבית, הסביבה ועוד. ישנם גלאי נפח וגלאי וילון חיצוניים שמפוזרים מסביב לבית ותפקידם ליצור קו הגנה היקפי. גלאי נפח פנימיים הם חלק סטנדרטי בכל מערכת אזעקה. לרוב הם יותקנו בחדרים העיקריים בבית ובמסדרונות.

[5784]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגיות

מערכות אזעקה, אזעקה לבית, מערכות אזעקה מתקשרות, מוקדי חרום, הטלפון האישי, מוקד, הגנה היקפית,

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization