שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

"זמן אמת" היא הנציגה של Rosslare בישראל

פורסם: ב-29 ביוני, 2011


החברה הישראלית "זמן אמת" ידועה בארץ ובעולם כמי שמציעה את הפתרונות הטכנולוגים המתקדמים ביותר בתחום בקרת כניסה ונוכחות עובדים. כעת כיוון ש"זמן אמת" הפכה למשווקת הבלעדית של מוצרי האבטחה של "Rosslare" בישראל, הלקוחות מרוויחים פעמיים- כל הפתרונות המובילים בעולם, וכולם במקום אחד.

אם אתם עובדי ציבור, סביר להניח שאתם פוגשים את "זמן אמת" לפחות פעמיים ביום- כשאתם מגיעים למקום עבודתכם, וכשאתם יוצאים ממנו. אבל שעוני נוכחות וכרטיסים הם רק חלק קטן מפתרונות החברה, שעוד לפני שייצגה את "Rosslare" בישראל, הציעה ללקוחותיה גם תוכנות נוכחות ממוחשבות, כרטיסים, תגים ומוצרי זיהוי ביומטריים.

"זמן אמת" אחראית על הפיתוחים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר עבור חברת החשמל,
משרדים ממשלתיים, קופות חולים, תעשיות צבאיות ומוסדות אחרים, עם למעלה מ-5000 אתרים בארץ ובעולם. כנציגת "Rosslare" בישראל, מציעה לכם "זמן אמת" חבילת פתרונות שלמה שכוללת מערכות בקרת כניסה, מערכות אזעקה וגלאים ונוכחות עובדים. מעכשיו, הם אומרים, אתם יכולים להיות בטוחים- יש לכם גם בקרה וגם אבטחה.

"Rosslare" הבינלאומית מפתחת את מוצריה בישראל, ומייצרת לכל העולם מוצרי אבטחה בדגש על פיתוח מוצרים רבגוני, כך שכל לקוח מקבל את הפתרון האידאלי עבורו- כבעל עסק, כמנהל מוסד או כלקוח פרטי. כבר למעלה מ-30 שנה ש"Rosslare", בעלת מוניטין בינלאומי, מייצרת מערכות בקרת כניסה, קוראים, מערכות אזעקה ואבטחה קוויות ואלחוטיות, ויישומי תוכנה בסטנדרטים הגבוהים ביותר בשוק. עם השנים, איכות המוצרים והשירות, וההיצע ההולך וגדל, הפכה החברה לאחת מהמובילות בתחומה בכל העולם. בקרב לקוחותיה, ידוע גם השירות המצוין שכולל שירותי הדרכה בהתאמה אישית של צוות עובדים מיומן, ושירותי תמיכה של 24 שעות. "אנו מאמינים כי שיתוף פעולה עם חברת "זמן אמת", החברה המקצועית ביותר בתחומה, יאפשר לנו להוביל את תחום הנוכחות, בקרת הכניסה ומערכות האזעקה בישראל." אומר מר יעקב עוזר, יו"ר רוסלר העולמית. "יחד, אנחנו שילוב מנצח."

המשנה למנכ"ל "זמן אמת" מלכי מאור, מחזק את דבריו של עמיתו ומסביר את היתרון התחרותי "שיתוף הפעולה בין החברות יאפשר לנו לתת ללקוחות שלנו מעכשיו את כל הפתרונות שהם מבקשים. אנחנו הראשונים בישראל שמציעים ללקוח חבילה אחת עם כל המוצרים האיכותיים בעולם, במחיר תחרותי, ובתודעת שירות בסטנדרטים של חו"ל".

ומה למשל הם מציעים אתם שואלים? הכנו עבורכם סקירה מדגמית של האפשרויות העומדות בפניכם בכל נושא הבקרה וההגנה על העסק או הבית שלכם.

תוכנת הנוכחות אלון

מצבור ידע רב, ניסיון מקצועי ועבודה עם מיטב המומחים, איפשרו ל"זמן אמת" לפתח ולהציע ללקוחותיה את תוכנת הנוכחות המתקדמת "אלון". על יתרונות הנדסת האנוש המתקדמת ופשטות התפעול, מתווספים גם יתרונותיה הטכנולוגיים והתפעוליים של המערכת אל מול מערכות דומות. מדובר במערכת שמותקנת בעמדה מקומית, ניתנת להתקנה מרובת משתמשים בסביבת חלונות המוכרת, ובטכנולוגית WEB. היא מספקת פתרונות לכלל סוגי העסקים, מחשבת שעות נוספות לפי החוק, או לפי הנהוג בחברה, מאפשרת ניהול כל סוגי ההיעדרויות, חישוב משמרות, ניהול פרויקטים ועוד. הפקת דוחות לפי הצורך או באמצעות מחולל דוחת מתקדם.

משפחת מוצרי AuraSys™ Lite

הן בקרות אזעקה קומפקטיות קוויות, המספקות מענה למגוון רחב של דרישות ויישומי התראת פריצה לשימוש ביתי ועסקי, שניתנות להתאמה אישית עבור כל לקוח. בין התכונות המובנות תמצאו חייגן לשני מוקדים ו/או לשלושה טלפונים פרטיים, דריכה מהירה, ממסר לצופר אזעקה ועוד. משפחת מוצרי AuraSys™ Lite תואמת ללוחות המקשים ומודולי ההרחבה האלחוטיים MatrixBUS™ של .Rosslare תוכנתAuraSys™ AR-P02 מאפשרת ביצוע קל ומהיר של פעולות התקנה ותחזוקה בחיבור מקומי או מרוחק, באמצעות קו הטלפון.

בקר הכניסה AC-225

בקר הכניסה המרושת והמתקדם מסוגו מיועד לשתי דלתות וניתן להרחבה עד 4 דלתות. הבקר הינו עמוד התווך של מערכות בקרת הכניסה בהיקף בינוני, והוא יכול לכלול עד ‏30,000 משתמשים ועד ‏4092 דלתות. המערכת מופעלת באמצעות תוכנת ניהול גמישה ונוחה לשימוש, מספקת פתרון אידיאלי, מודולרי הניתן להרחבה עבור שימושים מסחריים ומוסדיים. התוכנה מכילה מאפיינים כגון דלת מוטרדת, מניעת כניסה כפולה (anti passback), יומן אירועים המנהל עד 20,000 אירועים ועוד. הבקר מאפשר שילוב עם מגוון עצום של קוראי מידע מסוגים RFID Proximity,‏ PIN,‏ PIN & PROX,‏ Smartcard וכן קוראים ביומטריים של "Rosslare", זאת יחד עם מבחר כרטיסים ותגי קרבה של החברה.

 

 

לפרטים נוספים: http://www.rt-ltd.com

[7707]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

בקרות כניסה ומערכות ביומטריות (ג. מקורטק מערכות זיהוי)

מזל טוב לזמן אמת על הבלעדיות.
מערכות רוסלר כמעט ואינן מוכרות בארץ בגלל מחירן הגבוה. למרות האיכות, לפי דעתי המחיר הגבוה לא מוצדק מכיון שהמערכות מיוצרות בסין ולא בארץ.
מקור טכנולוגיות מייבאת ומשווקת מ...

 

הוספת תגובה

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization