שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

חברת אבטחת המידע אלגוסק, חתמה על הסכם הפצת פתרונות ניהול פיירוול עם BT Engage IT

שווי העסקאות שצפוי להניב ההסכם לאלגוסק לא נמסר, אך מוערך, על פי גורמים בשוק, בכ- 10 מליון דולר בשלוש השנים הקרובות

 

פורסם: ב-19 ביוני, 2011


חברת אלגוסק, המובילה בתחום ניהול מערכות הפירוול ואמצעי אבטחה ארגוניים, הודיע כי חתמה על הסכם להפצת פתרונותיה בתחום ניהול פיירוולים עם חברת BT Engage IT, מחברת BT. שווי העסקאות שצפוי להניב הסכם זה לאלגוסק לא נמסר, אך מוערך על-פי גורמים בשוק בכ-10 מיליון דולר ב-3 השנים הקרובות.

במסגרת ההסכם, לקוחותיה של BT Engage IT יישמו את פתרונות ניהול האבטחה של אלגוסק, AlgoSeg Firwall Analyzer ו-AlgoSec FireFlow. באמצעות ה- Firwall Analyzer יוכלו לקוחותיה של BT Engage IT לשדרג את יכולת הניתוח האוטומטי של הפיירוולים, הנתבים ותשתיות ה- VPN. זאת על מנת לשפר את יעילותם התפעולית, לבטל את סיכוני האבטחה ולעמוד בדרישות תקינה. ה-FireFlow של אלגוסק יאפשר לארגונים לנהל בצורה אוטומטית וחכמה את מדיניות שינויי הגדרות האבטחה ובכך יביא לחסכון ניכר בזמן, כמו גם לשיפור דייקנות המערכות ויכולת הבקרה שלהן.

"קיים צורך חזק בקרב לקוחותינו לפתרונות שינהלו בקלות וביעילות את מדיניות אבטחת הרשת", אומרת שריל מרטין, מנהלת פתרונות אבטחה בחברת IT Engage BT. " כספקית מובילה בשוק, מציגה אלגוסק פתרונות התומכים גם בשירותי הניהול (MSP) שלנו ומבטיחים את יעילותנו התפעולית. מעתה אנו יכולים לצמצם באורח ניכר את הזמן הדרוש למימוש שינויים במדיניות האבטחה ולהציע שירות חדש של הכנה לבדיקות תקינה ורגולציה".

סוויטת פתרונות ניהול האבטחה של אלגוסק משמשת למעלה מ-700 ארגונים, בכל תחומי הפעילות הקיימים בתעשייה, ביותר מ-40 מדינות בעולם. אלגוסק רושמת הצלחה בבריטניה, שם השלימה מספר פרוייקטים עבור חברות גלובאליות בתחום הבנקאות, ביטוח, פטרוכימיה, חשמל ותרופות.

"ההסכם שלנו עם BT Engage IT הינו הזדמנות גדולה עבור אלגוסק, לממש את יכולותיה בכל רחבי אירופה ואף מעבר לה", אומר יובל בר-און, מייסד ומנכ"ל אלגוסק. אנו רואים צורך מוחשי לפתרונותינו בכמה מן הארגונים הגדולים בעולם. ביחד עם BT Engage IT נוכל לרשום הצלחות נוספות בזירות אלה".

אודות BT Engage IT

BT Engage IT (www.btengageit.com) provides businesses with access to one of the most comprehensive IT services portfolios in the market, with compelling and differentiated IT solutions. Additionally, as we are part of the BT Group, we are able to offer a truly integrated suite of services to assist in the advice, design, deployment and support of IT requirements to meet clients’ business needs.

אודות אלגוסק

אלגוסק נוסדה בשנת 2003 במטרה לפתח פתרונות מתקדמים לניהול אבטחת מידע המעניקים יכולת ראיה, ניתוח והבנה ייחודית ומעמיקה של מערכת חוקי הפיירוול, הנתבים ורשתות ה-VPN בארגון. מוצרי אלגוסק מסייעים לארגוני אבטחת מידע בחברות הגדולות בעולם בניהול רשתות התקשורת שלהם, באופן שעונה על צרכים עסקיים משתנים, תוך הקפדה על אבטחת המידע הארגוני ועמידה בדרישות תקינה ורגולציה.
לאלגוסק 700 לקוחות בינלאומיים ב 40 מדינות. 95% ממכירות החברה הינם יצוא.
אלגוסק הינה חברה ישראלית-אמריקאית המנוהלת על ידי יובל בר-און, לשעבר מייסד שותף ומנכ"ל אקטליס נטוורקס. לחברה משרדים בינלאומיים באטלנטה ארה"ב (מטה) ובלונדון. מרכז המחקר והפיתוח של החברה נמצא בפתח תקווה.

[5773]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization