שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

ברוקרית המחשוב "אולטרייד" משיקה אתר OUTLET חדש המציע חומרה מחודשת עם אחריות

www.alltrade.co.il הינו אתר ה-OUTLET הראשון בישראל בו ניתן לרכוש חומרה מחודשת עם אחריות

 

פורסם: ב-30 במאי, 2011


קבוצת אולטרייד, ברוקרית המחשבים הגדולה בישראל, משיקה אתר חדש המיועד ללקוחות עסקיים. באתר ה-OUTLET החדש שפועל בכתובת www.alltrade.co.il, ניתן לרכוש או למכור תחנות עבודה, שרתים, מערכות תקשורת ואחסון. כך ממצבת אולטרייד את עצמה כספק החומרה הגמיש והמהיר שיכול ללוות כל עסקה מכל סוג כמוביל או כמשלים .

באתר החדש חשיפה מלאה של מגוון המערכות העצום שבמלאי אולטרייד ואינדיקציה לגבי זמינות במלאי. האתר מנוהל לפי קטגוריות והוטמעו בו מגוון כלים ההופכים את חווית הקנייה לנוחה ופשוטה. ניתן לבצע סינון לפי מספר פרמטרים, ביניהם סוג הדיסק הקשיח, סוג המעבד, המחיר וכו'. בנוסף ניתן להגדיר טווח מחירים ההולם את תקציב הלקוח, לבקש שינוי קונפיגורציה ממפרט היצרן המקורי ועוד.

החיסכון הניכר ברכישת חומרה מחודשת, הזולה משמעותית מחומרה חדשה, מתבסס על הבנתם של הלקוחות כי לא בכל מקרה יש צורך ברכישת המודל האחרון שהוכרז על ידי היצרן. שילוב טרייד אין לחומרה הקיימת מאפשר אף להגדיל את החיסכון. גם ברכישת חומרה חדשה מספק אחר, ניתן למכור לאולטרייד את החומרה הקיימת ולהוזיל את העסקה.

לצורך זה, מפעילה אולטרייד (היחידה בישראל) את תהליך ה-ITAD ((IT Asset Disposal, המאפשר טיפול מקיף בחומרה אשר מסיימת את תפקידה בארגון. החומרה נאספת על ידי אולטרייד, אשר מבצעת תהליך מחיקת המידע, עוברת חידוש ונמכרת עם שירות ואחריות לאחד מלקוחות אולטרייד בארץ או בעולם. חומרה שאינה ניתנת לשימוש מחדש עקב התיישנות הטכנולוגיה או אילוץ בטחוני, מפורקת עד לרמת השבב וממוחזרת. הארגונים הלוקחים חלק בתהליך שותפים גם לשמירה על איכות הסביבה, וגם זוכים ברווח כספי על אותו ציוד שיצא מכלל שימוש.

יוסי קרת, מנכ"ל קבוצת אולטרייד, מסר כי "חשיפתו המלאה של מלאי אולטרייד בפני כלל הלקוחות בישראל, הינו המשך ישיר של הצלחת החברה בהחדרת קונספט ההצטיידות הייחודי המאפשר ללקוחות לבצע בכל עסקה של חומרה בדיקה כלכלית של הצורך החדש מול חלופות חדשות ומחודשות יחד עם ניצול השווי של הציוד הקיים. אתר האאוטלט מהווה נקודת מפנה בכל הקשור לרכישת ציוד מחודש דרך האינטרנט, כאשר החיסכון הוא משמעותי והמוצר איכותי ובאחריות".

אודות החברה

קבוצת אולטרייד שנוסדה בשנת 2003, הינה הקבוצה הגדולה והמובילה במזרח התיכון בכלל ובישראל בפרט לציוד מחשוב מחודש ומשומש של מיטב המותגים: אפל, דל, סיסקו, IBM, HP, LENOVO ועוד, הכוללים אחריות ושירות. אולטרייד היא בין החברות היחידות בארץ אשר רוכשות את ציוד המחשוב ההיקפי המשומש ועושה בו שימוש אחר, בין אם שדרוגו ומכירתו ללקוחותיה ובין אם מחזורו כפסולת אלקטרונית לפי התקנים המחמירים ביותר. החברה מחזיקה מלאי עצום של תחנות עבודה, מחשבים ניידים, שרתים, ציוד תקשורת וציוד נלווה ומספקת ללקוחותיה מגוון שירותים כגון שירותי ליסינג וטרייד- אין, מעבדת מיחשוב, השכרת ציוד ועוד.

[6292]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization