שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

"החברה לישראל" בחרה בפתרונותיה של חברת אבטחת המידע, אלגוסק

פורסם: ב-16 במאי, 2011


חברת אלגוסק, המובילה בתחום ניהול מערכות הפירוול ואמצעי אבטחה ארגוניים, הודיעה היום כי "החברה לישראל", חברת האחזקות הגדולה בישראל, בחרה לרכוש ולהטמיע פתרונות אבטחה, פרי פיתוחה.

"החברה לישראל", חיפשה כלים מתקדמים לניטור הפיירוולים ולשיפור היעילות התפעולית שלהם. במסגרת ההסכם בחרה להטמיע שני מוצרי אבטחה של אלגוסק: FireFlow, מערכת מתקדמת לניהול כל השינויים בפיירוולים של הארגון, ו-Firewall Analyzer המעניק שליטה מלאה בחוקי הפיירוולים, ניטורם ושיפור יעילותם התפעולית. שתי המערכות ישמשו את "החברה לישראל" לביצוע בקרה, ניהול סיכונים וניהול שינויים, כמו גם למעקב ולרגולציה של ועדת "גושן" הישראלית בתחום אבטחת המידע.

פתרונות אלגוסק מבוססים על אלגוריתם ייחודי מסוגו, המאפשר ניצול יעיל יותר של פלטפורמת החומרה הקיימת, זאת על ידי סידור מחדש של חוקי הפיירוול ותוך התבססות על סטטיסטיקה הסטורית של המערכת בארגון.

דרור קרן, מנמ"ר החברה לישראל, אומר: "היה לנו צורך במערכות אבטחה שיסייעו בידנו לקיים מעקב, לנהל השינויים ולהשיג שליטה מלאה בחוקים, בניטור, תוך השגת שיפור ביעילות התפעולית. בדקנו מספר חלופות ומצאנו כי פתרונות אלגוסק יסייעו להשיג כל זאת באופן המיטבי. מעבר לניטור הפיירוולים בכל עת, אנו גם נהנים מקבלת דוחות לעמידה בתקנים המחמירים בתחום".

אריק קשה, דירקטור מכירות לאזור EMEA בחברת אלגוסק, אומר: "ניהול אבטחת מידע כרוך ב"עבודת נמלים" ידנית רבה, המגדילה את העלויות ומגבילה את התפוקה. האלגוריתם החכם בפתרון של אלגוסק, חוסך זמן עבודה לצוותי התפעול ואבטחת המידע בארגון ומפנה את אנשי ה-IT לעסוק בנושאים חשובים אחרים המצויים בטיפולם".

קשה מוסיף: "מחקרים מציינים כי הרשתות הארגוניות של החברות הגדולות בעולם חשופות לפרצות אבטחה חמורות עקב חוקי הפירוול שהארגונים עצמם קובעים ומשנים באופן תכוף. המערכת של אלגוסק, אשר פותחה על בסיס פרוייקט מחקרי ומבוססת על 4 פטנטים. המערכת לומדת בעצמה את מבנה רשת התקשורת של הארגון, בודקת את חוקי המוצרים, ותוך שימוש בבסיס ידע יחודי מתריעה במדוייק בנוגע לפרצות האבטחה ולחוקים הספציפיים שיש לתקן על מנת לסגור אותן. כמו כן, היא מאתרת חוקים מיותרים שסילוקם מייעל את פעולת הפירוולים, מתעדת כל שינוי שמתבצע לצורך עמידה בדרישות אבטחת המידע עפ"י תקנות כגון סרבנס-אוקסלי,(Sarbanes-Oxley) , תקינת סליקת כרטיסי אשראיPCI DSS) ), תקנות סקטור הבריאות בארה"ב ( HIPAA) ועוד.

אודות אלגוסק

אלגוסק נוסדה בשנת 2003 במטרה לפתח פתרונות מתקדמים לניהול אבטחת מידע המעניקים יכולת ראיה, ניתוח והבנה ייחודית ומעמיקה של מערכת חוקי הפיירוול, הנתבים ורשתות ה-VPN בארגון. מוצרי אלגוסק מסייעים לארגוני אבטחת מידע בחברות הגדולות בעולם בניהול רשתות התקשורת שלהם, באופן שעונה על צרכים עסקיים משתנים, תוך הקפדה על אבטחת המידע הארגוני ועמידה בדרישות תקינה ורגולציה.
לאלגוסק 700 לקוחות בינלאומיים ב 40 מדינות. 95% ממכירות החברה הינם יצוא.
אלגוסק הינה חברה ישראלית-אמריקאית המנוהלת על ידי יובל בר-און, לשעבר מייסד שותף ומנכ"ל אקטליס נטוורקס. לחברה משרדים בינלאומיים באטלנטה ארה"ב (מטה) ובלונדון. מרכז המחקר והפיתוח של החברה נמצא בפתח תקווה.

[4995]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization