שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

בינת יישום מערכות התקינה תשתיות תקשורת, בקרה ובטחון בבניין מנהלת הבדווים שבבאר שבע

שווי הפרויקט כ-800 אלף שקל, והוא הסתיים באפריל השנה

 

פורסם: ב-12 במאי, 2011


בינת יישום מערכות, מקבוצת רד-בינת, השלימה התקנת תשתיות תקשורת פאסיביות ומערכות בקרה ובטחון היקפיות בבניין מנהלת הבדווים שבבאר שבע, בשיתוף חברת היזמות קרניה. הפרויקט, שהסתיים באפריל 2011, מוערך ב- 800 אלף שקל.

מטרתו של פרויקט זה להעביר את מנהלת הבדווים למקום קבע, ולספק לה יכולות תקשורת אחודה בשילוב מערכת הגנה היקפית, הכוללת מערכות מיגון ובקרה מתקדמות שמושתתות על בקרת כניסה ודלתות, לרבות מצלמות מעגל סגור ומערכות זיהוי ביומטריות.

במסגרת הפרויקט הותקנו 1300 נקודות קצה לתקשורת אחודה למחשבים וטלפוניה בכבילת נחושת התומכים לקצבי תעבורה של עד 1Giga המרוכזים ב-4 ארונות תקשורת ברחבי הבניין. כמו כן, הותקנו כבלי תקשורת אופטיים התומכים בקצב תעבורה של עד 10G. בנוסף, ביצעה בינת יישום מערכות את חיבור המערך החדש למערכי התקשורת, התמסורת והטלפוניה הקיימים. בתחום מערכות הביטחון הותקנה מערכת הגנה היקפית, הכוללת מערכת בקרת כניסה לדלתות ומערך מצלמות, המחוברים למערכת שו"ב לצורך ניטור המתחם.

יניב מחלב, יזם הפרויקט, חברת קרניה: "השלמת הפרויקט מקדמת את מערך התקשורת בבניין המנהלה החדש, ומשפרת את ניהול הגישה לבניין מבחינה בטחונית. בחרנו בבינת יישום מערכות לביצוע הפרויקט, בעיקר עקב מתן מענה מקצועי ומקיף על דרישותינו בפרויקט זה, ויכולתה לשלב בו את עולם הבטחון והאבטחה עם עולם התקשורת."

צביקה כהן, מנהל פרויקטים, מסניף באר שבע והדרום, בינת יישום מערכות: "שילוב ואיחוד תשתיות התקשורת עם תשתיות הביטחון הפך עם הזמן לחלק טבעי ממערכות התקשורת של הארגון. בפרויקט זה השילוב יאפשר למנהלת הבדווים ריכוז הטיפול במערכות התקשורת והביטחון מול ספק אחדPOC) ) - בינת יישום מערכות. אנו שמחים על שיתוף הפעולה המוצלח עם חברת קרניה בפרויקט חשוב זה."

אודות בינת יישום מערכות

בינת יישום מערכות, מקבוצת רד-בינת, הוקמה בשנת 1989 ועוסקת במתן פתרונות תקשורת נתונים וטלפוניה ומערכות בקרה ובטחון לחברות וארגונים גדולים ובינוניים. החברה מנהלת ומבצעת
פרויקטים ייעודיים במגוון רחב של תחומים הכוללים: תשתיות תקשורת מחשבים, טלפוניה, חדרי מחשב ו – Data Center, חדרי ישיבות ומערכות ביטחון ובקרה. עם לקוחות החברה נמנים אלפי חברות וארגונים, בהם חברות הייטק, משרדי ממשלה, גופים ציבוריים, מפעלי תעשייה, אוניברסיטאות וכן מתקנים ותעשיות ביטחוניות. לחברה משרדים בת"א, חיפה, באר-שבע וירושלים והיא מעסיקה כ- 160 עובדים.

[6402]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization