שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

חברת אבטחת המידע, אלגוסק, מגייסת עובדים. מציעה 20 משרות פתוחות למהנדסות תוכנה

יובל בר-און, מנכ"ל אלגוסק: "לו יכולנו לפרסם מודעת ' דרושות', היינו עושים זאת"

 

פורסם: ב-20 במרץ, 2011


חברת אלגוסק, המובילה בתחום ניהול מערכות אבטחת מידע ארגוניות, הודיעה היום כי היא מציעה 20 משרות פנויות לגיוס עובדים חדשים, בשאיפה שמרבית המגוייסים החדשים תהיינה מגויסות.

החברה המצוייה בתהליך צמיחה אינטנסיבי, הגדילה את מצבת העובדים שלה בשנה החולפת בלמעלה מ 50% והיא עומדת כיום על כשבעים איש. ברבעון הקרוב יגויסו כ - 20 עובדים לתפקידי פיתוח, תמיכה ואבטחת מידע, על מנת שיספקו תמיכה הולמת ל- 700 לקוחותיה הבינלאומיים של החברה ויאפשרו לה להתרחב בשווקים הקיימים ובחדשים. מכירות החברה צמחו ב 2010 ב 75% , והיא נערכת להנפקה ציבורית בעוד שנתיים.

יובל בר-און, מייסד שותף ומנכ"ל אלגוסק, אומר: "אלגוסק מצויה בתהליכי התרחבות ניכרים, הן בהיצע הטכנולוגי והן בתשתיות התמיכה הנלוות לו. לנגד עיננו ניצב מאז ומעולם יעד העסקה שיוויוני של 50% גברים ו- 50% נשים. נכון להיום מצבת הנשים בחברה מתקרבת ל- 40% כך שהיעד הוא ראוי ובר השגה כאחד". בין היתר מועסקות במחלקת הפיתוח של החברה נשים מן המגזר החרדי.

השיוויונית באלגוסק באה לידי ביטוי לא רק במספר העובדים והעובדות אלא גם בתגמול שהם זוכים לו. בר-און מוסיף: "המחקרים המצביעים על פערי שכר בין המינים בסקטור הציבורי נראים לנו כלקוחים מימי הביניים" ומבקש לציין כי פרויקט הדגל של החברה, מערכת לניהול שנויים במדיניות אבטחת המידע, מנוהל על ידי אשה ומאוייש ברובו על-ידי נשים.

לסיכום אומר בר-און: " קידום נשים בתעשייה בכלל ובחצרה הפרטית של אלגוסק בפרט הוא בעיננו ערך שיש ליישם במרץ כבסיס לצמיחה ולהתפתחות. אנו שמחים לגייס עובדים מקצועיים, בין אם נשים ובין אם גברים, אך לאור חשיבות הנושא בעיננו, לו יכולנו לפרסם מודעת 'דרושות', היינו עושים זאת".

אודות אלגוסק

אלגוסק נוסדה בשנת 2003 במטרה לפתח פתרונות מתקדמים לניהול אבטחת מידע המעניקים יכולת ראיה, ניתוח והבנה ייחודית ומעמיקה של מערכת חוקי הפיירוול, הנתבים ורשתות ה-VPN בארגון. מוצרי אלגוסק מסייעים לארגוני אבטחת מידע בחברות הגדולות בעולם בניהול רשתות התקשורת שלהם, באופן שעונה על צרכים עסקיים משתנים, תוך הקפדה על אבטחת המידע הארגוני ועמידה בדרישות תקינה ורגולציה.
לאלגוסק 700 לקוחות בינלאומיים ב 40 מדינות. 95% ממכירות החברה הינם יצוא.
אלגוסק הינה חברה ישראלית-אמריקאית המנוהלת על ידי יובל בר-און, לשעבר מייסד שותף ומנכ"ל אקטליס נטוורקס. לחברה משרדים בינלאומיים באטלנטה ארה"ב (מטה) ובלונדון. מרכז המחקר והפיתוח של החברה נמצא בפתח תקווה.

[6640]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization