שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

בינת תקשורת קיבלה מסיסקו מאסטר באבטחה

פורסם: ב-16 במרץ, 2011


בינת תקשורת מחשבים, מקבוצת רד-בינת, הוסמכה על ידי חברת סיסקו לדרגת Master Security , והינה החברה הראשונה בישראל הזוכה בהסמכה זו, הנחשבת ליוקרתית ולקשה ביותר להשגה מכלל הסמכות סיסקו.

הסמכת Master Security מיועדת לשותפות מובילות של סיסקו בתחום אבטחת המידע ומצריכה עמידה בסטנדרטים גבוהים ביותר הכוללים, ידע טכנולוגי, הבנת צרכי הלקוחות ויכולת התאמת פתרונות בתחום בהתאם לצרכים אלו ויכולות תמיכה ושירות ייחודיות.

במסגרת קבלת ההסמכה נדרשה בינת לעבור בחינה מקיפה ביותר על ידי בוחן חיצוני מטעם סיסקו. במסגרת הדוח של הבוחן החיצוני צוין כי בינת תקשורת עמדה באופן מלא בכל דרישות סיסקו, כולל היבטי המכירות, ההנדסה, השירות, התפעול ואף השירותים המנוהלים. עוד צוין כי בינת הציגה יכולות יוצאות מגדר הרגיל בכל המדדים שנבחנו ועמדה באופן יוצא מן הכלל בסטנדרטים הגבוהים ביותר הקיימים היום בתחום האבטחה, גם ברמה העולמית.

בינת תקשורת עמדה בדרישות סיסקו בשלושה תחומים עיקריים הנדרשים לקבלת ההסמכה:

  • לקוחות – הבנת הצרכים העיסקיים של לקוחות, התאמה ואספקה מוצלחת של פתרונות, ייעודיים המשרתים את צרכי הלקוח וכוללים יכולות אבטחה מתקדמת, לרבות טכנולוגיות למניעת פריצות, בקרת גישה, תקשורת מאובטחת ואבטחת יישומים.
  • טכנולוגיה – עמידה בדרישות להסמכות, בקיאות וכישורים טכנולוגיים ברמה הגבוהה הנדרשת ללקוחות, ויכולות מוכחות לניהול פרויקטים.
    שירותים – יכולות אספקת שירותים לפתרונות סיסקו, הכוללים הכנה, תכנון, בנייה, הטמעה, תפעול ואופטימיזציה.

 

ליאור גולדרגבר, מנהל השותפים העיסקיים, סיסקו: "בינת תקשורת הינה שותפה אסטרטגית של סיסקו ישראל ובחירתה להשקיע בהסמכה יוקרתית זו רק מוכיחה את המחויבות ההדדית בין החברות להמשך עבודה משותפת גם סביב תחום אבטחת המידע. כשותף המוביל של סיסקו בישראל, שוב הוכיחה בינת תקשורת את יכולותיה יוצאות הדופן בכל תחום ובכלל זה יכולת האפיון ומתן פתרונות המתואמים ומחוברים לצרכים העיסקיים של הלקוח ורמת שרות מין הגבוהות שיש."

אלון בן צור, מנכ"ל בינת תקשורת מחשבים: "קבלת הסמכת ה-Master Security של סיסקו הינה אבן דרך נוספת בהשקעה הרחבה שאנו עושים על מנת לשמור על מובילות טכנולוגית ועיסקית בכל תחומי תשתיות ה ICT . בינת תקשורת היא הראשונה בארץ לה מעניקה סיסקו הסמכה יוקרתית זו, וזוהי תעודת כבוד וגאווה לחברה ולעובדיה ."

 

אודות בינת תקשורת מחשבים

בינת תקשורת מחשבים, מקבוצת רד-בינת, מציעה ללקוחותיה שירותי יעוץ, תכנון, יישום והטמעה של פתרונות מקיפים בתחום רשתות התקשורת מחשוב ואבטחת מידע. החברה הוקמה בשנת 1975, ומאז מספקת פתרונות ושירותים עבור מאות ארגונים בכל הגדלים, במגזרי הביטחון, התעשייה,הטלקום, התשתיות, הממשלה, הבריאות, התקשורת, הפיננסים, האקדמיה ועוד. החברה מתמקדת בתחומי ה-IP, קול, אודיו/ וידאו, אבטחה, יישומים ניידים, טלפוניה ומערכות מחשוב. בינת תקשורת מחשבים מעסיקה מאות עובדים, ומביאה עימה לפרוייקטים השונים את ניסיון האינטגרציה של 7 חברות קבוצת בינת ואת יכולות פיתוח הטכנולוגיה של 14 חברות קבוצת RAD. החברה היא שותף מוסמך בדרגות הגבוהות ביותר של ספקיות החומרה והתוכנה המובילות בעולם, בהן:Cisco, Vmware, Polycom ,Symantec, Dell, HP, 3Com, EMC, Microsoft, Juniper, McAfee, RAD Group ועוד.

[6105]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization