שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

בינת יישום מערכות מתקינה מאות מצלמות אבטחה בעשרות אתרים ומתקנים בנהריה

שווי הפרויקט כ-2 מיליון שקל, וסיומו צפוי במהלך שנת 2011; פרויקט זה מציב את נהריה כעיר המובילה בישראל מבחינת אבטחת מוסדות חינוך; בינת יישום מערכות אחראית גם לפיתוח והטמעת מערכת שו"ב המתפקדות 24 שעות ביממה

 

פורסם: ב-20 בפברואר, 2011


בינת יישום מערכות, מקבוצת רד-בינת, השלימה התקנת כמאה מצלמות אבטחה במוסדות חינוך ברחבי נהריה, כחלק מפרויקט מקיף של העירייה להגברת רמת האבטחה האישית בתחום העיר, בדומה לערים מרכזיות בעולם.

הפרויקט, המוערך בכ-2 מיליון שקל צפוי להסתיים במהלך 2011, וכולל השקת מוקד עירוני מאויש והתקנת מאות מצלמות לשם פיקוח מצולם על קריית החינוך, בתי ספר יסודיים ותיכוניים ומוסדות חינוך נוספים ברחבי העיר. בהמשך יותקנו מצלמות נוספות לשם פיקוח מצולם על רחובות ומתקנים מרכזיים בנהריה, הטיילת, פארקים ציבוריים וצמתים מרכזיים בעיר.

מטרת הפרויקט בין היתר לרשת במצלמות אבטחה את כל מוסדות החינוך בעיר באופן יסודי ומקיף, דבר המציב את נהריה כעיר המובילה בישראל מבחינת אבטחת מוסדות החינוך. הפרויקט מעניק למנהלי בתי הספר בנהריה יכולת צפייה ובקרה בזמן אמת בכל המתרחש ברחבי בית הספר.

במסגרת הפרויקט אחראית בינת יישום מערכות לפיתוח והטמעת תוכנת שליטה ובקרה (שו"ב) במוקד העירוני, המאפשרת ניטור של המצלמות בעשרות אזורים בעיר, ובעיקר באתרים בהם נרשמו בעבר אירועי וונדליזם, השחתת רכוש וחבלה. התוכנה שהוטמעה מבצעת גם הקפצות אוטומטיות של כוחות סיור ושיטור לטיפול באירועים, על פי הגדרות קבועות מראש. המוקד ממוקם בבניין העירייה, ומאויש 24 שעות ביממה על ידי עובדי עירייה, צעירים בשירות לאומי ואנשי משטרה. בנוסף, מתוכננת הקמת עמדה צפייה וניטור בתחנת המשטרה בעיר. האפיון הטכני בפרויקט ניתן על ידי חברתAVD .

ז'קי סבג, ראש עיריית נהריה: "אני בטוח כי המוקד החדש יוסיף לתחושת הביטחון האישי של התושבים ויסייע לעירייה ולמשטרה למנוע מעשי ונדליזם במתקנים ובשטחים ציבוריים. בחרנו בבינת יישום מערכות לביצוע הפרויקט, בעיקר עקב מענה מקצועי ומקיף על דרישותינו בפרויקט מורכב זה, שכללו שילוב של עולם הבטחון והאבטחה עם עולם התקשורת."

יוסי יונה, מנהל מכירות בקרה ובטחון, בינת יישום מערכות: "תשתיות תקשורת ובטחון הופכות עם הזמן להיות משולבות זו בזו, וכבר כמעט ולא ניתן להפרידן. שילוב מערכות תקשורת מתקדמות עם מערכות אבטחה משוכללות במקרה זה יאפשר לעיריית נהריה ביצוע מעקב בזמן אמיתי אחר המתרחש בעיר, וסיכול אירועים אלימים המתבצעים או עומדים להתבצע במתחמה. אנו שמחים על שיתוף הפעולה המוצלח עם צוות ההנדסה של העירייה בפרויקט חשוב זה."

 

אודות בינת יישום מערכות

בינת יישום מערכות, מקבוצת רד-בינת, הוקמה בשנת 1989 ועוסקת במתן פתרונות תקשורת נתונים וטלפוניה ומערכות בקרה ובטחון לחברות וארגונים גדולים ובינוניים. החברה מנהלת ומבצעת פרוייקטים ייעודיים במגוון רחב של תחומים הכוללים: תשתיות תקשורת מחשבים, טלפוניה, חדרי מחשב, חדרי ישיבות ומערכות ביטחון ובקרה. עם לקוחות החברה נמנים אלפי חברות וארגונים, בהם חברות הייטק, משרדי ממשלה, גופים ציבוריים, מפעלי תעשייה, אוניברסיטאות וכן מתקנים ותעשיות ביטחוניות. לחברה משרדים בת"א, חיפה, באר-שבע וירושלים והיא מעסיקה כ- 160 עובדים.

[7231]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization