שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

איך להגן על המכשירים הניידים ועל המחשב האישי?

פורסם: ב-25 בינואר, 2011


לאחרונה מיליוני אנשים ברחבי העולם התחדשו במכשירי טלפון חכמים, מהחדשניים ביותר, כגון אייפון ובלקברי וכן במחשבי טאבלט ומחשבים ניידים מסוגים שונים. עם זאת, רבים מהמשתמשים לא מגינים על מכשיריהם מפני איומים מקוונים. על פי תחזית מעבדות המחקר של מק'אפי, צפויים פושעי המחשוב, להגביר את מאמציהם ולפגוע בהתקנים ניידים מסוגים שונים, במהלך 2011. ענקית אבטחת המידע, מק'אפי NYSE: MFE)), מציעה טיפים קלים ליישום, להתנהגות דיגיטלית נכונה, להגנה על ההתקנים הניידים ועל המחשב האישי:

 • היו מודעים לכך שהאיומים על טלפונים ניידים הולכים וגוברים. לכן מומלץ להשתמש בתוכנות לגיבוי מכשירים חכמים ולהפעיל שיקול דעת בעת אחסון, שמירה ועריכת מידע אישי במכשיר הטלפון החכם.
 • רבים לא מודעים לכך שקונסולת המשחקים שלהם מהווה אופציה נוספת לגניבת מידע מצד פושעי המחשוב ולכן יש לדאוג לרמת אבטחה מתאימה כולל: תוכנת אנטי וירוס, פיירוול דו כיווני, אנטי רוגלות וכו'. במידה והמשחק שייך לילדים, מומלץ להתקין בקרת הורים כדי לוודא את בטיחות הילדים בעת המשחק.
 • יישמו את הניסיון שיש לכם מאבטחת המחשב האישי, לצורך אבטחת התקנים ניידים. מומלץ לשקול התקנת תוכנת אבטחה שפותחה עבור התקנים ניידים. אם יש לכם מכשירים של Apple, כדאי לבדוק בשירות MobileMe של Apple, המספק כלים לסנכרון, גיבוי והגנת נתונים. בעת גלישה באמצעות Wi-Fi וודאו כי מדובר ברשת מאובטחת כדי למנוע גניבת נתונים. אבטחו את התקני ה-USB , באמצעות הצפנת אינפורמציה, כך שתהיה לא קריאה עבור מי שימצא או יגנוב את המכשיר.
 • וודאו שאתם עושה שימוש בפלטפורמת אבטחה משלימה עבור המחשב האישי. פתרונות נקודתיים חינמיים מספקים הגנה מפני איומים ידועים, אך לא נותנים מענה לאיומים חדשים. ברוב המקרים, תוכנה כזו לא תספיק ויהיה צורך לרכוש תוכנות נוספות משלימות, כמו: פיירוול דו כיווני, אנטי רוגלות, יכולות חיפוש בטוח וכו'.
 • שימו לב לפעילות של הילדים ברשת. דברו עם הילדים על סכנות באינטרנט והשגיחו על פעילותיהם ברשת. כדאי למקם את המחשב במרחב הציבורי בבית ולא בחדר הילדים, כדי לצמצם את אפשרויות החשיפה לתכנים לא ראויים. מידע נוסף בנושא ניתן למצוא ב 10-Step Internet Safety Plan For Your Family.
 • זהירות בקניות ברשת- לפני אישור מספר כרטיס אשראי ופרטים אישיים אחרים, יש לקרוא את מדיניות הפרטיות והאבטחה של הספק. כדאי לשקול שימוש בתוכנה, המוודאת את בטיחות האתר המסחרי, כמו McAfee® SiteAdvisor® software.
 • גבו מידע קריטי- יש לבצע גיבוי מידע על ידי שימוש בתוכנת גיבוי, כדי להבטיח שמירת מידע חשוב וקבצים אישיים, גם במקרה חירום.
 • עצור חשוב והתחבר- זהו מסר, שנועד לכל האוכלוסייה בנוגע לפעילות הדיגיטלית. מסר זה חובר על ידי קואליציה של חברות פרטיות, ארגונים ללא מטרת רווח וארגונים ממשלתיים. כולם חברו יחד בהמלצה ללקוחות להתנהג בעולם הדיגיטלי כמו בעת חציית כביש, כלומר לעצור ולהתבונן לפני ההתחברות:
  • עצור- לפני השימוש באינטרנט, חשוב להבין את הסיכונים בפניהם ניצבים וללמוד איך לא להיקלע לבעיות.
  • חשוב- וודא שפעולות הגלישה שלך בטוחות. בדוק את סימני האזהרה ושקול איך פעולותיך ישפיעו על בטיחות המשפחה.
  • התחבר- גלוש בבטחה, כאשר אתה יודע שנקטת בצעדים הנכונים כדי להגן על עצמך ועל מחשבך.


אודות החברה

חברת מק'אפי (NYSE: MFE) הינה ענקית אבטחת המידע, מספקת פתרונות ושירותי אבטחת מידע פרו אקטיביים מסביב לעולם. עם המומחיות הבלתי מעורערת של החברה לתחום אבטחת המידע ומחויבותה לפיתוח, הגדילה מק'אפי את נתח השוק שלה בקרב המשתמשים הביתיים, הארגוניים והסקטור בציבורי. למק'אפי יכולת מלאה לחסום ולמנוע איומי מחשב מקוונים ולבצע מעקב באופן שוטף ובכך לשפר את אבטחת המידע בארגון ובבית.

[5157]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization