שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

פתרונות בקרת הכניסה של סינאל נבחרו על ידי הקונסוליה הבריטית במכסיקו סיטי, מכסיקו

הקונסוליה הבריטית במכסיקו סיטי שוכנת בבנין בן 3 קומות, עם מספר נוכחים ממוצע של 85 איש בכל רגע נתון (ביום ובלילה), כאשר המספר עשוי להגיע לתנועה של כמה אלפים העוברים בדלתות הבניין במשך היום

 

פורסם: ב-19 באוקטובר, 2010


חברת סינאל תעשיות (בורסת ת"א: סנאל), מובילה בפיתוח מערכות לניהול פעילות העובד בארגון, נבחרה לספק פתרון בקרת כניסה למחלקת התרבות והחינוך של הקונסוליה הבריטית במכסיקו סיטי, מכסיקו.

הקונסוליה הבריטית מספקת שיעורי אנגלית ותרבות אנגלית במכסיקו סיטי, ובהיותה חלק של השגרירות הבריטית, בקרת כניסה ברמת אבטחה גבוהה במיוחד נמצאת בחשיבות עליונה.

בנוסף לכך, בהיותה מקום לאירוח סטודנטים, חבר המרצים ואורחים, נדרש מעקב צמוד אחר הבקרה על הרשאות כניסה קצרות וארוכות טווח, כמו גם הגבלות מעבר לקומות ולחדרים מסויימים בתוך הבניין.

המערכת מבוססת על מערכת בקרת הכניסה של סינאל – פלקון פרו – עם קוראים מתוצרתה, אשר נמצאו כמתאימים לצרכי השגרירות והם מספקים פתרון יעיל מבחינת עלות-תועלת של זיהוי אמין, ומעקב אחר מספר האנשים הרב הנכנס לבנין – מרצים, סטודנטים רשומים ומבקרים. המערכת מאפשרת לצוות האבטחה של הקונסוליה להדפיס תגים בכוחות עצמם, וכן לחבר את המערכת למערכת טמ"ס, שבאמצעותה ניתן לייבא תמונות ממקור חיצוני.

התקנה זו בקונסוליה הבריטית מצטרפת לרשימה ארוכה של התקנות כמעט בכל השגרירויות הישראליות בעולם, המצויידות בפתרונות התוכנה והחומרה של סינאל מזה שנים רבות.

הפרוייקט מותקן, מוטמע ונתמך בידי אחד ממפיצי סינאל במקסיקו Altec de Mexico, S.A. de C.V. ממקסיקו סיטי, באמצעות סינאל אמריקה המנוהלת בידי חברת הבת של סינאל בארה"ב – Time America.

אודות סינאל תעשיות

נוסדה בשנת 1990, הינה מובילה עולמית בתחום איסוף ועיבוד נתונים ומספקת פתרונות חומרה ותוכנה בטכנולוגיה מתקדמת, לניהול ובקרה של פעילויות העובד בארגון בתחום משאבי הזמן – נוכחות, ובקרת כניסה, וכן משלבות אמצעי דיווח ביומטריים פרי פיתוח של החברה.
סינאל מייצאת את מוצריה ל-40 מדינות ברחבי העולם, ולה חברות בנות באנגליה וצרפת, ארה"ב ושבדיה, משרד קדמי בקנדה ובסין, כמו גם מפיצים במזרח ומערב אירופה, אסיה ודרום אמריקה ואפריקה.

[4288]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization