שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

מק'אפי משיקה מוצרי אבטחה חדשים במסגרת יוזמת Security Connected

פורסם: ב-13 באוקטובר, 2010


ענקית אבטחת המידע, מק'אפי (NYSE: MFE) חושפת את יוזמת “Security Connected”, המאפשרת לשותפים, מפתחים ולקוחות להשיג גישה חכמה, יעילה ויציבה יותר, למערך אבטחת מידע דיגיטלי. פלטפורמת Security Connected של מק'אפי כוללת: אבטחה פרואקטיבית בשילוב אינטגראציה מובנית, מודיעין גלובלי לאיומים, בעל יכולות מחקר וניתוח, מגוון רחב של אמצעי נגד, הכוללים אבטחה אינטגרטיבית למחשבים אישיים, מק, סמארטפון, אמצעי אחסון ועוד, חיזוי של אירועי אבטחה בהתאם למדיניות ולאירועים וקשר עם שותפים.

כאשר האיומים מתגברים, הן בכמות והן ברמת התחכום שלהם, על רקע המצב הכלכלי הלא ברור, קשה לארגונים להסתמך על המודלים המסורתיים בתחום האבטחה ויש צורך בחיפוש אחר מוצרי אבטחה חדשים עבור כל איום חדש. ברוב המקרים, מערך האבטחה בארגון מתפרס על פני מקורות רבים: מכשירים ניידים, מחשבים אישיים ומחשבי לוח, רשתות, שרתים מארחים, שירותי ענן, מכונות וירטואליות ומסדי נתונים. פיזור זה, מוביל לשילוב של עשרות או מאות טכנולוגיות ופרדיגמות ניהול שונות. פעמים רבות, אין תאום או אינטגראציה, בין הפתרונות השונים והדבר מייקר את עלות האבטחה והופך אותה ללא גמישה וקשה לניהול ותחזוקה. כחלק משינוי תפיסת העסקים מהגנה על העסק אל עבר מדידה של אבטחת העסק כמכלול, מציעה מק'אפי מודיעין מקיף ומתואם, המסייע באופן דרמטי להפחתת סיכונים, מקדם את האבטחה, מסייע לעמידה בדרישות הרגולציה ומגביר את היעילות התפעולית.

במק'אפי מסבירים, כי האבטחה השתנתה והיא כוללת היום גישה הוליסטית ו"קישורית" יותר. בכדי לענות על צורך זה, משיקה מק'אפי שתי פלטפורמות במסגרת חזון Security Connected”":

  • McAfee Endpoint Security 9 - המערכת מספקת הגנה בכל מקום, בכל זמן ועל גבי כל מכשיר, כולל שולחנות עבודה, שרתים, מכונות וירטואליות ומכשירים ניידים. באמצעות McAfee Endpoint Security 9, ניתן לשלב את גישת “Security Connected” לטווח מלא של נקודות קצה מסורתיות וחדשות, כדי לעזור לארגונים לשמור על התמהיל הנכון של אבטחת סביבת IT.
  • McAfee Security Management 5 - פלטפורמת ניהול מרכזית מקיפה, הכוללת ניהול סיכונים פרואקטיבי, אינטגראציה עם פעולות עסקיות והגנה מתואמת. הפתרון מספק פרופיל סיכונים מלא, למספר רב של שכבות הגנה, יצרנים, מוצרים ופתרונות. הדבר מביא להתקדמות דרמטית באבטחה, הוצאות תפעוליות נמוכות יותר והבנת מפת האיומים העסקית.

 

אודות מק'אפי

מק'אפי (NYSE: MFE), ענקית אבטחת המידע, מספקת פתרונות ושירותי אבטחת מידע פרו אקטיביים מסביב לעולם. עם המומחיות הבלתי מעורערת של החברה לתחום אבטחת המידע ומחויבותה לפיתוח, הגדילה מק'אפי את נתח השוק שלה בקרב המשתמשים הביתיים, הארגוניים והסקטור בציבורי.
למק'אפי יכולת מלאה לחסום ולמנוע איומי מחשב מקוונים ולבצע מעקב באופן שוטף ובכך לשפר את אבטחת המידע בארגון ובבית. אתר החברה: http://www.mcafee.com

[3495]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization