שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

אבי ברקת, מנכ"ל אנטקו: תחום ה-Network תופס תאוצה

ברקת חזר ארצה כשבאמתחתו מספר חוזים עם ספקים חדשים בתחום ה-IP, כרטיסי הקלטה, מערכות הקלטה ומצלמות חדשניות ומפתיעות. ברקת אומר: "השוק הישראלי מתאפיין בירידה לפרטים הקטנים ובזה איכותו. מדובר בשוק איכותי ומקצועי, היודע מה לדרוש, מה לאפיין ומה להתקין ולכן אנו

 

פורסם: ב-11 באוקטובר, 2010


אנטקו, החברה המובילה בישראל העוסקת ביבוא ובשיווק מוצרי טלביזיה במעגל סגור (טמ"ס), יצאה לבדוק מוצרים חדשים עבור השוק הישראלי בתערוכת Security Essen, 2010 - The World Forum For Security and fire Prevention שהתקיימה בהסן, גרמניה.

התערוכה שהתפרסה השנה על פני 12 אולמות אירחה את מירב החברות העולמיות בתחום המתח הנמוך, כאשר הדגש המרכזי בה היה תחום הטלביזיה במעגל סגור. בין החברות המציגות ניתן למנות ענקיות דוגמת: SAMSUNG, SANYO, CNB, SONY , ACTI ורבות נוספות.

אבי ברקת, מנכ"ל אנטקו, שביקר בתערוכה, יחד עם הסמנכ"ל הטכני של החברה, דני שוורץ, נפגשו עם עשרות נציגי חברות אשר את מוצריהן משווקת אנטקו בישראל. ברקת אומר: "התערוכה בשנה זו היתה מצוינת. מדובר בתערוכה מקצועית ואיכותית, בה בניגוד לשאר התערוכות בעולם, נדרש תשלום מהמבקרים בתערוכה, מה שמסנן את הגעת האורחים הלא מקצועיים ומאפשר זמן איכות עם כל יצרן ויצרן בתערוכה. כיוון שכמות המציגים הינה גדולה וכמות המבקרים היא סבירה, דווקא בנסיבות אלה נוצרה אינטימיות שאפשרה לנו לפגוש את ספקינו הרבים ולהתמקד בפיתוחים העתידיים בתחום גם בקרב ספקים פוטנציאליים חדשים".

ברקת ושוורץ נפגשו, כאמור, עם ספקים חדשים והביאו איתם ארצה מספר מוצרים חדשים לצורך בדיקת התאמתם לשוק הישראלי. בין המוצרים ניתן למצוא ציודי IP ברמות שונות, מצלמות מגה פיקסל של סניו וסמסונג, אשר הציגו ליין רחב ואיכותי, כמו גם תוכנות ומערכות NVR (אפליקציות שונות למצלמות אבטחה), מצלמות אינפרא חדשות וציודים נוספים בתחום הטלביזיה במעגל סגור המיועדים לזיהוי אנשים, ספירת אנשים, התרעה על חפצים עזובים, הגנה על צמתים תוך זיהוי תנועת מכוניות (כולל מהירות תנועת הרכבים) והתרעה על גניבת חפצים (SHOP LIFTING).

ברקת מוסיף: "השוק הישראלי מתאפיין בירידה לפרטים הקטנים ובזה איכותו. מדובר בשוק איכותי ומקצועי, היודע מה לדרוש, מה לאפיין ומה להתקין ולכן אנו מחויבים להביא לו את המוצרים המתאימים לו".

אודות אנטקו

אנטקו מתמחה ביבוא ובשיווק של מוצרי טלביזיה במעגל סגור (טמ"ס), עם נתח שוק של למעלה מ-50% בישראל. החברה משווקת ציוד ופתרונות לחברות התקנה והפצה בכל רחבי הארץ בתחום העסקי, הבטחוני והאזרחי. בנוסף, מתמחה אנקטו במערכת הקלטה דיגיטאליות מתקדמות ושותפה פעילה בתכנונן ובהתאמתן לדרישות השוק הישראלי. המערכות, בעלות רזולוציה גבוהה בצפייה ושיחזור, בעבודה ברשת ובצפייה באמצעות האינטרנט, בעלות יכולות אינטגרטיביות לחיבור קופות רושמות, מערכות חניה ציבוריות ופרטיות, מערכות אזעקה, גילוי אז, בקרת כניסה ומוקדי אזעקה.

[8563]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization