שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

סינאל נבחרה לספק פתרונות מחשוב נוכחות, מבוססי GPRS עבור חברה בינלאומית גדולה ברוסיה, Rav AgroPro

בפרוייקט זה מתממשק פתרון סינאל עם מערכת השכר הרוסית הגדולה ביותר 1C, המשרתת למעלה ממיליון לקוחות בסקטורים שונים של התעשייה. המסופים של סינאל יפרסו בחוות הנמצאות במרחקים של אלפי קילומטרים האחת מן השניה, במקומות בהם הקמת תשתית אינה אפשרית כלל, או שהינה יקרה

 

פורסם: ב-11 באוקטובר, 2010


חברת סינאל תעשיות (בורסת ת"א: סנאל), מובילה בפיתוח מערכות לניהול פעילות העובד בארגון כולל בקרת הכניסה, הודיעה היום כי סיימה בהצלחה שלב ראשון בפרוייקט גדול של מחשוב נוכחות העובדים ותמחור משימות במספר קולחוזים ברוסיה (מערכת חקלאות קולקטיבית הפועלת לצד החקלאות הממשלתית ברוסיה הסובייטית). הפרוייקט נמצא בתחילתו, והיקפה הכספי של העסקה לא נמסר לפרסום.

הפרוייקט מייושם עבור חברה בינלאומית גדולה – Rav AgroPro- שהינה חברה חקלאית המתמחה בייצור תבואה, אחסון ומסחר, שהוקמה בשנת 2005. השלב הראשון בפרוייקט מכסה מחוז אחד ובהמשך מתוכנן יישום בכל ששת המחוזות בעתיד הקרוב.

המערכת של סינאל מבוססת על 32 מסופי SY-785 בתקשורת GPRS, 5 מהם מסופים ניידים בסטנדרט IP67, המיועדים לפעול בתנאי מזג אוויר קיצוניים, כנדרש באזורים אלה. המסופים מפוזרים בחוות הנמצאות במרחקים של אלפי קילומטרים האחת מן השניה, במקומות בהם הקמת תשתית אינה אפשרית כלל, או שהינה יקרה ביותר.

שרת מרכזי הותקן במשרד הראשי של החברה והוא יאפשר התקשרות עם המסופים המפוזרים ברחבי המחוז כולו דרך הרשת הסלולארית, המאפשרת שליטה מלאה על הנוכחות ותמחור הפרויקטים בחוות השונות השייכות לאותו מחוז.

בפרוייקט זה מתממשק פתרון סינאל עם מערכת השכר הרוסית הגדולה ביותר 1C, המשרתת למעלה ממיליון לקוחות בסקטורים שונים של התעשייה.

היוזמה לפרוייקט זה הינה חלק ממגמה כללית בתעשייה הרוסית בכיוון של המרת תהליכים ידניים לטובת מיחשוב מלא ואוטומציה של אפליקציות כ"א, בדומה לתהליכים המתרחשים בעולם המערבי במשך שני העשורים האחרונים.

מלבד רישומי נוכחות מטפלת המערכת בעיקר בסוגי פעילויות שונים במסגרת אותו יום עבודה, ומבצעת התאמות שכר לפעילויות השונות, לדוגמא: פועלי שדה, המקבלים שכר בגובה מסויים במשך שעות פעילות של עבודה רציפה, לעומת שעות של ביצוע פעולות תחזוקה, פיקוח, שעות של נוכחות פאסיבית בשדה או שעות מנוחה.

המערכת החדשה מאפשרת:

  • צמצום משמעותי בהוצאות שכר
  • אופטימיזציה של תהליכים
  • מהלך עבודה סדיר ומאורגן יותר
  • שליטה ובקרה גם על מקומות מרוחקים ביותר


אודות סינאל תעשיות

נוסדה בשנת 1990, הינה מובילה עולמית בתחום איסוף ועיבוד נתונים ומספקת פתרונות חומרה ותוכנה בטכנולוגיה מתקדמת, לניהול ובקרה של פעילויות העובד בארגון בתחום משאבי הזמן – נוכחות, ובקרת כניסה, וכן משלבות אמצעי דיווח ביומטריים פרי פיתוח של החברה.
סינאל מייצאת את מוצריה ל-40 מדינות ברחבי העולם, ולה חברות בנות באנגליה וצרפת, ארה"ב ושבדיה, משרד קדמי בקנדה ובסין, כמו גם מפיצים במזרח ומערב אירופה, אסיה ודרום אמריקה ואפריקה.

[5129]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization