שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

סינאל תעשיות זכתה במכרז להתקנת מערכת בקרת כניסה עבור בתי הזיקוק בחיפה

הפתרון מבוסס על מערכת "הרמוני", פרי פיתוחה של סינאל. מערכת ייחודית וחדשנית, התומכת בכרטיס חכם מוצפן, מאפשרת לנהל דיווחי נוכחות, צריכת ארוחות ובקרת כניסה למורשים - עובדים, ספקים, קבלני משנה ואורחים - באתרי בז"ן

 

פורסם: ב-4 באוקטובר, 2010


חברת סינאל תעשיות (בורסת ת"א: סנאל), מובילה בפיתוח מערכות לניהול פעילות העובד בארגון כולל בקרת הכניסה, הודיעה היום כי זכתה במכרז חשוב להתקנת מערכות בקרת כניסה ונוכחות פרי פיתוחה, באתרי הפעילות של בתי הזיקוק בחיפה. היקפה הכספי של העסקה הינו 1,300,000 ₪.

במסגרת הפרויקט תספק סינאל תעשיות מערכת תוכנה מרכזית שתטפל בכל פעילויות העובד, ביניהן: בקרת כניסה ונוכחות עובדים בשערי המפעל דיווח צריכת ארוחות ובקרת גישה לאזורים ממודרים. העובדים והמבקרים יזדהו באמצעות כרטיס חכם בעל זיכרון פנימי, המשלב טכנולוגיית הצפנה מתקדמת לאבטחת הנתונים הנאגרים בתוך הכרטיס.

בנוסף לבקרת העובדים תטפל המערכת גם בבקרת הרכבים המורשים להיכנס לאתרים השונים של בתי הזיקוק . בקרת הרכבים תעשה באמצעות כרטיס RFID אקטיבי, ותכלול זיהוי הנוסעים ברכב, וכן שיוך הרכב לנהג, לצורך מניעת כניסת רכבים לא מורשים לאזורים ממודרים בארגון. בנוסף למערכת הזיהוי תוצג תמונת הנהג על המסך בעמדת השומר בכניסה למתקן.

ניהול כל חלקי המערכת יתבצע על ידי התוכנה המובילה של סינאל – הרמוני – אשר פותחה במטרה לקלוט ולנהל את כלל דיווחי העובד בארגון. מערכת הרמוני תותקן במרכז החברה ותנהל את כל מערכות הדיווח השונות הקיימות בבז"ן, תוך התממשקות מלאה למערכות הניהוליות האחרות של בז"ן .

מערכת הרמוני, משלבת ומנהלת מגוון דיווחים מאוכלוסיות השונות בכל זמן נתון ובאופן מקוון במבנים השונים, פועלת על אותו מסד נתונים ובתיאום מלא עם המערכות הקיימות בארגון.

גבי בוגנים, מנכ"ל סינאל תעשיות, אומר: " לזכייה של סינאל בפרויקט זה עבור גוף גדול ומוביל בתחומו במדינת ישראל, חשיבות רבה עבורנו, לצד אחריות גדולה לאבטחתם של מתקנים מסוג זה. זכייה זו מצטרפת לשורה ארוכה של התקנות ופרויקטים שביצעה החברה במהלך החודשים האחרונים בארגונים ביטחוניים ועסקיים מובילים בישראל ובאנגליה. זכייתנו בפרויקט יוקרתי זה מבססת את מעמדה של סינאל כחברה מובילה בתחום מערכות מתקדמות לניהול הזמן ולבקרת הכניסה בארגון. "

אודות סינאל תעשיות

נוסדה בשנת 1990, הינה מובילה עולמית בתחום איסוף ועיבוד נתונים ומספקת פתרונות חומרה ותוכנה בטכנולוגיה מתקדמת, לניהול ובקרה של פעילויות העובד בארגון בתחום משאבי הזמן – נוכחות, ובקרת כניסה, וכן משלבות אמצעי דיווח ביומטריים פרי פיתוח של החברה.
סינאל מייצאת את מוצריה ל-40 מדינות ברחבי העולם, ולה חברות בנות באנגליה וצרפת, ארה"ב ושבדיה, משרד קדמי בקנדה ובסין, כמו גם מפיצים במזרח ומערב אירופה, אסיה ודרום אמריקה ואפריקה.

[6396]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization