שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

פיתוח חדש של מק'אפי לזיהוי איומים חדשים ולהגברת האבטחה

פורסם: ב-20 בספטמבר, 2010


ענקית אבטחת המידע, מק'אפי ((NYSE: MFE, הודיעה על פיתוח של מעבדות החברה
(Mc'Afee Labs), שמציב רף חדש בזיהוי איומים והתגוננות מפניהם. הפיתוח מנצל את הכוח של הענן יחד עם תוכנות מק'אפי המותקנות במיליוני מחשבים ברחבי העולם.

"הגישה החדשה של מעבדות מק'אפי משנה את הדרך שבה אנחנו מזהים איום ומתגוננים כנגד איומים מתוכנות זדוניות חדשות כמו וירוסים, תולעים וסוסים טרויאנים", אומר מייק גלגר, מנהל הטכנולוגיות הראשי של מק'אפי. "זהו שינוי בסיסי בהגנה בעולם המקוון".

הטכנולוגיה החדשה היא חלק ממערך Global Threat Intelligence של מק'אפי. היא מאפשרת לחבר שני יתרונות עיקריים במאבק כנגד המתקפה המתמשכת של תוכנות זדוניות:

  • החוקרים במעבדות מק'אפי, יכולים לחפש באופן אקטיבי אחר איומים מקוונים חדשים, על ידי שימוש במיליוני המחשבים המריצים תוכנות של מק'אפי. החוקרים יכולים לזהות פעילות חשודה מבלי לפגוע בביצועי המערכת. הפעילות החשודה מדווחת חזרה לענן, שם היא נאספת בצורה מרוכזת. ברגע שמזוהה פעילות חשודה, החוקרים מבודדים אותה, חוקרים אותה, מפתחים הגנות ומפעילים אותן במידת הצורך.
  • החוקרים של מעבדות מק'אפי, יכולים ליצור הגנות מתקדמות יותר, שהן מעבר ל"טביעות האצבע" המסורתיות של תוכנה זדונית. הגנות כאלו מקשות על פושעים בעולם המקוון לעקוף את תוכנות האבטחה. הטכנולוגיה החדשה מאפשרת למעבדות מק'אפי לבחון את ההשפעה של הגנות מתקדמות יותר, למקסם את היעילות שלהן ולצמצם את האפשרות לגילוי לא נכון.

 

תוכנות אבטחת מידע, בדרך כלל מזהות וחוסמות תוכנות זדוניות, באמצעות בסיס נתונים, המכיל חתימות של איומים ידועים. חוקרים בחברות המפתחות תוכנות אבטחת מידע, כותבים את החתימות הללו על בסיס מאגרים של תוכנות זדוניות המשותפים לכלל התעשייה. המאגרים הללו נוצרים מדוגמאות שנשלחות על ידי לקוחות, או על ידי מומחי אבטחת מידע חיצוניים.

המעבדות של מק'אפי ראו את מספר התוכנות הזדוניות שובר שיאים חדשים כל שנה, בשנים האחרונות. במחצית הראשונה של 2010, הגיעו למעבדות מק'אפי יותר מ-55,000 דוגמאות חדשות מדי יום, בממוצע. פושעים בעולם המקוון יוצרים בדרך כלל גרסאות רבות ושונות במעט לאותה תוכנה זדונית, במטרה להתחמק מהגילוי על ידי תוכנות האבטחה.

עם היכולות החדשות של Global Threat Intelligence של מק'אפי, החוקרים במעבדות החברה לא מסתכלים אך ורק בדוגמאות, אלא חוקרים מידע מסביב לדוגמאות, באופן מעמיק יותר ומספקים אמצעי הגנה, על בסיס המידע הזה. הגילוי המתקדם מאפשר למק'אפי לספק הגנה נגד משפחות שלמות של קוד זדוני. לדוגמא, היכולות המתקדמות מאפשרות לחוקרים של מעבדות מק'אפי לזהות, לחקור ולחסום גרסאות רבות של תוכנות אבטחה מזוייפות (scareware), לפני כל יצרן אחר של תוכנות אבטחה. "העדיפויות שלנו נקבעות על בסיס הקוד הזדוני שנמצא עכשיו ברחבי האינטרנט, ולא על בסיס המאגרים של הענף", אומר גלגר.

מק'אפי כבר עושה שימוש ביכולות המתקדמות של Global Threat Intelligence. החוקרים של החברה עוברים הדרכות נוספות על מנת להפוך ל"צופי איומים", יכולת שהיא מעבר לכתיבה המסורתית של חתימות. היתרונות ביכולות החדשות יהיו ברורים יותר ללקוחות מק'אפי, ככל שמעבדות החברה יגבירו את השימוש בשיטה החדשה במהלך 2010 ולתוך 2011.

אודות החברה

מק'אפי (NYSE: MFE), ענקית אבטחת המידע, מספקת פתרונות ושירותי אבטחת מידע פרו אקטיביים מסביב לעולם. עם המומחיות הבלתי מעורערת של החברה לתחום אבטחת המידע ומחויבותה לפיתוח, הגדילה מק'אפי את נתח השוק שלה בקרב המשתמשים הביתיים, הארגוניים והסקטור בציבורי. למק'אפי יכולת מלאה לחסום ולמנוע איומי מחשב מקוונים ולבצע מעקב באופן שוטף ובכך לשפר את אבטחת המידע בארגון ובבית. אתר החברה: http://www.mcafee.com

[3498]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization