שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

מק'אפי רוכשת את חברת tenCube לאבטחת מידע בסלולאר

פורסם: ב-9 באוגוסט, 2010


ענקית אבטחת המידע, חברת מק'אפי ,(NYSE: MFE) מכריזה על רכישה חדשה בתחום אבטחת מידע בסלולאר. מדובר ברכישת חברת tenCube הסינגפורית, הנמצאת בבעלות פרטית. החברה מפתחת את פתרון WaveSecure לאבטחת מכשירים ניידים מרחוק, למקרה של אובדן או גניבה, כולל איתור המכשיר, נעילתו, גיבויו ומחיקת נתונים, במקרה הצורך. טכנולוגיה זו, מצטרפת לפלטפורמת ניהול ואבטחת ניידים בשוק הארגוני, של חברת Trust Digital, שנרכשה גם היא לאחרונה על ידי מק'אפי.

רכישה זו מאפשרת לחברת מק'אפי, להציע ללקוחותיה פלטפורמה למגזר הצרכני והארגוני, לניהול ואבטחת כל המכשירים הניידים, מכל השווקים, עם מגוון יכולות מרשימות. באמצעות רכישה זו, מתכוונת החברה להציע למשתמשי הניידים מכל הסוגים, את הפלטפורמה הרחבה ביותר, הזמינה כיום ובדרך הגמישה ביותר, לשליטה מרחוק במכשירים הניידים.

במקרה של אובדן המכשיר הנייד, שירות WaveSecure של חברת tenCube מאפשר למשתמש, לאתר מרחוק ובאופן מדויק, את מיקום המכשיר הנייד. אם המכשיר נגנב, ניתן לנעול אותו מרחוק ו/או למחוק את הנתונים האישיים במכשיר ובכרטיסי הזיכרון החיצוניים למכשיר. במידה ויהיה ניסיון כניסה למכשיר, דרך חשבון לא מורשה, יעבור המכשיר באופן אוטומטי למצב נעול ויימסר עדכון דחוף לבעלי המכשיר, בנוגע למיקומו. כאשר המכשיר נעול על ידי ,WaveSecure ישנה הודעה קבועה על הצג, המסבירה איך להחזיר את המכשיר לבעליו החוקיים. היישום גם מאפשר, גיבוי אוטומטי ושחזור של כל המידע במכשיר הנייד, כולל הודעות טקסט וספר טלפונים.

על פי חברת הטלקום אריקסון, בשנת 2020 צפויים להיות 50 מיליארד התקנים ניידים מבוססי IP, לעומת כמיליארד כיום. עם התרבותם של ההתקנים הללו, גובר הצורך באבטחתם ובניהולם, לצורך הגנה על ערך המכשיר, הגנה מפני גניבות ואובדן נתונים ומתן מענה לדרישות המעסיקים של המשתמשים. אובדן מכשיר נייד, הינו אחד מתקריות האבטחה המדאיגות, עימן צרכנים מתמודדים כיום. אובדן מכשיר נייד, מהווה אובדן של נתונים אישיים, תמונות, נתונים פיננסיים ועוד. בנוסף, המשמעות היא גם פגיעה ביכולת לתקשר והפסד הערך של המכשיר.

רכישת חברת tenCube, ממצבת את מק'אפי, כמובילה בתחום אבטחת הניידים. מק'אפי מציעה עבור המשתמשים במכשירים הניידים ובני משפחותיהם, את הטכנולוגיות לאיתור, נעילה, הצפנה והגנה על המכשירים הניידים, מפני תוכנות זדוניות, מחיקת נתונים, ניטור, ניהול, גיבוי, שחזור וגישה לנתונים Online. מק'אפי נותנת מענה לשוק המכשירים הניידים, עבור טווח רחב של מערכות הפעלה, כולל Android, Blackberry, Symbian, Windows Mobile, iPhone ומכשירים ניידים מבוססי ג'אווה. מק'אפי משלבת את היכולות והמשאבים, לפיתוח ולהפצה של פתרונות, באמצעות שותפויות גלובליות עם ספקי שירותים ניידים ותעשיות מכשירים ניידים.

שירות האבטחה WaveSecure מאפשר למשתמשים, לשלוט מרחוק במכשירים שלהם, לנהל את הנתונים שבמכשיר הסלולרי, להבטיח שהפרטיות תישמר גם במקרה גניבה או אובדן המכשיר ולהגביר את האפשרות של קבלת המכשיר הנייד חזרה. מק'אפי גם מתכננת להציע להורים, שירות לאיתור הילד, באמצעות שימוש בטכנולוגיה של WaveSecure.

השירות זמין בשפות אנגלית, סינית ואינדונזית ובהמשך מתכוונת החברה, להרחיבו לשפות נוספות ולשלב את השירות עם הגנת נקודות הקצה של מק'אפי ועם יכולות הענן.

אודות החברה

מק'אפי (NYSE: MFE), ענקית אבטחת המידע, מספקת פתרונות ושירותי אבטחת מידע פרו אקטיביים מסביב לעולם. עם המומחיות הבלתי מעורערת של החברה לתחום אבטחת המידע ומחויבותה לפיתוח, הגדילה מק'אפי את נתח השוק שלה בקרב המשתמשים הביתיים, הארגוניים והסקטור בציבורי. למק'אפי יכולת מלאה לחסום ולמנוע איומי מחשב מקוונים ולבצע מעקב באופן שוטף ובכך לשפר את אבטחת המידע בארגון ובבית. אתר החברה: http://www.mcafee.com

[4247]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization