שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

אבנט תקשורת תפיץ בישראל תוכנה חדשה מבית CA להמשכיות עסקית

התוכנה CA ARCserve D2D מבטיחה את זמינות הנתונים, מספקת כלים אינטואיטיביים וקלים לשימוש, טכנולוגיה חדשנית וביצועים המציבים רשת הגנה על הנתונים בכל רחבי הארגון

 

פורסם: ב-20 ביוני, 2010


חברת אבנט תקשורת מקבוצת רד-בינת תפיץ בשוק הישראלי תוכנה חדשה להמשכיות עסקית מבית CA, המכונה CA ARCserve D2D. התוכנה החדשה משלבת הגנה ושחזור מהיר, פשוט ואמין של המידע העסקי היושב על השרתים הפיזיים והוירטואליים כאחד. ממשק Web 2.0 מספק עדכונים אוטומטיים ומאפשר מענה בטוח, בהתאם לדרישות ההתאוששות בהסכמי השירות. זה המוצר היחיד המספק יכולת שחזור מרמת הברזל מחומרה אחת לחומרה אחרת, וביצוע גיבוי מבוסס טכנולוגיית "תצלום מצב" (snapshot) ברמת הבלוקים.

באמצעות הטכנולוגיה החדשנית I² Technology מספקת CA ARCserve D2D גיבויים אמינים, מהירים ותכופים להגנה על המידע. כמו טכנולוגיית הדה-דופליקציה, ה-I² Technology מצמצמת משמעותית את חלון הגיבוי, את התעבורה על הרשת, את נפח האחסון ומסירה את העומס מהיישומים המבצעיים.

עם יכולות הגנה מקיפות לאבטחת המידע הקריטי של הארגון, מציעה CA ARCserve D2D דרך חדשה לגיבוי, המקטינה באופן משמעותי את חלון הגיבוי ואת נפח האחסון הנדרש, ומספקת יכולת התאוששות גמישה ומהירה, לרבות שחזור "מהברזלים" של השרתים המוגנים. התוכנה החדשה מסייעת להיערך במהירות ולתת מענה יעיל במקרה של תקלות המאיימות על התקינות והאמינות של פעילות הליבה העסקית.

יהונתן רגב, מנכ"ל אבנט תקשורת: "עם נפחי הנתונים העצומים המיוצרים, מועברים ומנוהלים מידי יום בעסקים המודרניים, ארגונים חייבים להיות מצוידים היטב לקראת חזרה מהירה לפעילות במקרה של אסון או תקלה. ככל שהתלות בנתונים גדלה, כך גדל מספר האיומים המסכנים את המידע מידי יום, כמו גם סוגם וחומרתם של איומים אלה, החל מוירוסים, דרך השחתה מקרית של מידע ועד לנפילות של יישומים ואסונות טבע. על מנת ליצור תשתית מוגנת ואמינה, העסקים זקוקים להגנה מקיפה על נתונים שתסייע להם להתאושש מתקלות עוד לפני שזמן הנפילה ישפיע לרעה על הפעילות העסקית ועל הקשרים עם הלקוחות."

בנוסף לתוכנה יופץ קו מוצרי CA ARCserve r15 חדש, המכיל פתרונות מקיפים המאפשרים שליטה שלמה על הסביבה הדינאמית של הארגון, הגנה גבוהה על הנתונים ויכולות גיבוי ושחזור של המערכות, האפליקציות והנתונים: CA ARCserve Backup r15, לגיבוי לעסקים בכל הגדלים, הזקוקים להגנה גבוהה על נתוני הליבה שלהם; CA ARCserve Replication, פתרון משלים לכל פתרון גיבוי תקופתי להתאוששות מהירה מנזק או מאובדן נתונים, ולהעתקה או להגירה חופשית ומובטחת של נתוני הארגון בין אתרים מרוחקים; ו-CA ARCserve High Availability r15, לזמינות המערכות, האפליקציות והנתונים בכל תרחיש הנוגע למשתמשים, למדיניות ולטכנולוגיה.
יפעת סעדה, מנהלת מוצרי CA, אבנט תקשורת: "חברת CA היא הראשונה שמציעה פתרון תוכנה מקצה לקצה בתחומי הגיבוי, השחזור וה-DRP. ארגונים בכל הגדלים יוכלו מעתה למצוא מענה מלא לצרכיהם תחת קורת גג אחת ובמחיר הוגן"

אודות אבנט תקשורת

אבנט תקשורת, מקבוצת רד-בינת, הינה החברה להפצת פתרונות תקשורת, אחסון, גיבוי, אבטחת מידע ותוכנות עסקיות, של היצרנים המובילים בעולם. אבנט מפיצה מוצרים בשוק המקומי, באמצעות חברות אינטגרציה ומשווקים מורשים ומציעה ללקוחותיה מגוון מוצרים ופתרונות, מרביתם עבור ארגונים קטנים ובינוניים. לאבנט מספר רב של שותפויות עסקיות עם חברות טכנולוגיה ביניהן:
CA, Cisco, SAP Business Objects, Avaya, Quantum, Microsoft, 3COM, Symantec, Equisys, SMC, Zoom, NETASQ, SanRad, Open Text, Radware, Barracuda, Radvision, Extricom, StrikeForce, Sun ועוד. מידע נוסף: www.abnet.co.i

[5626]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization