שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

תוכנה ישראלית, פרי פיתוחה של סינאל תעשיות, תנהל את פסטיבל המוסיקה הגדול באנגליה ומהגדולים בעולם

1200 עובדי הפסטיבל יעשו שימוש בקוראים ובתגי נוכחות שיונפקו מראש. היקפה הכספי של העסקה - כחצי מיליון ₪

 

פורסם: ב-20 ביוני, 2010


סינאל תעשיות (ת"א, סנאל), הודיעה היום כי זכתה בפרוייקט להטמעת פתרון של scheduling (שיבוץ משמרות וסידור עבודה, בשילוב תוכנת "הרמוני", פרי פיתוחה), בפסטיבל המוסיקה הגדול באנגליה ומהגדולים בעולם - גלסטונברי לאומנויות הבמה. היקפו הכספי של הפרוייקט – כחצי מיליון ₪.

הסכם להטמעת פתרון משולב של "הרמוני ומודול שיבוץ עובדים ומשמרות Schedule Master נחתם בין סינאל לבין חברת WBC, מארגנת פסטיבל גלסטונברי לאומנויות הבמה, אשר עומד להיערך בין ה-23 ל-27 ליוני באנגליה. פסטיבל גלסטונברי הינו פסטיבל המוסיקה הגדול בעולם, המכנס אליו מאות אלפי מעריצים ומבקרים מכל העולם.

במשך ימי הפסטיבל תאסוף המערכת נתונים משעוני הנוכחות של סינאל שמותקנים בימים אלה באתר באמצעות תקשורת אלחוטית Wi-Fi , תעבד את נתוני הנוכחות ותשווה בין שעות הנוכחות המתוכננות לאלה המבוצעות בפועל. 1200 עובדי הפסטיבל יעשו שימוש בקוראים ובתגי נוכחות Mifare, שיודפסו מראש לשם רישום שעות הנוכחות. מערכת "הרמוני" תנפיק גם תלושי ארוחות בהתאם לשעות העבודה אשר יוגדרו לכל עובד.

מודול Schedule Master בשילוב תוכנת "הרמוני", הינו הפתרון הכולל של סינאל לניהול פעילויות העובד בארגון. זהו מודול אינטואיטיבי כלל ארגוני העוסק בשיבוץ עובדים וניהול משמרות אופטימאלי, יוצר חיסכון תפעולי משמעותי בפעילות כל ארגון. באמצעות המודול ניתן לבצע הקצאה אופטימאלית של עובדים למשימות ולמגוון משמרות, מה שמאפשר יעילות מקסימלית ביותר בניהול משאבי כוח האדם הקיימים בארגון, תוך כדי הפחתת עלויות. אלגוריתם השיבוץ המורכב של Schedule Master מארגן את סידור העבודה ולוח שיבוצי העובדים באופן היעיל ביותר הן מבחינת משאבי הזמן והן במשאבים הכספיים.

Schedule Master מספק פתרון מבני לשיבוץ, ניהול ובקרת עובדים במגוון מקצועות כגון: אחיות, צוותים פרא-רפואיים, רופאים, טכנאי רנטגן, עובדי קמעונאות, שרתים, קב"טים, מורים ומרצים, ועובדים אחרים המשתתפים בתפעול השוטף של הארגון. המערכת מאפשרת הקצאה של כל סוג עובדים, תוך כדי התחשבות במוגבלויות או באילוצים שונים כגון הכשרות, חוקי תעסוקה, חוזים אישיים, העדפות אישיות וארגוניות, ומגבלות מקום וזמן.

בין המאפיינים הבולטים של המערכת ניתן למנות:

  • ממשק מבוסס WEB זמין לכל משתמשי הארגון, המאפשר ניהול ובקרה מרכזיים
  • התראות בזמן אמת לגבי אי התייצבות לעבודה ובעיות איוש שונות
  • מסייע לבחינה וביטול של הוצאות בלתי נחוצות
  • חיסכון בזמן המושקע ביצירת סידורי העבודה, ושיפור ביעילות השיבוץ
  • שליחת הודעות לעובד באמצעות SMS או דוא"ל
  • שמירת נתונים היסטוריים והפקת דוחות מעקב וסיכום מדויקים אודות פעילות העובדים וסידורי העבודה
  • גמישות והתאמה של המערכת לתמיכה בדרישות השיבוץ של הארגון ובמערכות ארגוניות נוספות

 

אינטגרציה מיטבית

הארכיטקטורה מבוססת הרשת של Schedule Master מאפשרת אינטגרציה כוללת עם כל סוגי מערכות כ"א, השכר וחיוב הלקוחות הקיימים בארגון. פתרון מודולארי זה יכול להיות מובנה עם מאפייני שירות עצמי, ויכול להיות מתוכנת בהתאמה לדרישות הארגוניות הספציפיות של כל ארגון, על פלטפורמה המאפשרת עדכונים ושדרוגים עתידיים.

יחסי עלות תועלת

מודול Schedule Master מאפשר חיסכון כספי ניכר לכל ארגון, ע"י השגת ביקורת ושליטה גבוהות יותר על שיבוץ ונוכחות העובדים. בכך ניתן למנוע הוצאות מיותרות ולהבטיח שרק העובדים היעילים והמתאימים ביותר ישובצו למשימות הנחוצות, בכל זמן נתון.

"פרוייקט ייחודי זה מדגיש את היכולות המיוחדות של מערכת הרמוני, ומייצב את סינאל כשחקן משמעותי בתחום שיבוץ העובדים" אומר דניאל פרבר, מנהל סינאל אנגליה. "הפרוייקט הזה מצטרף לפרויקטים נוספים של "הרמוני" ו- Schedule Master ברחבי העולם, ואנו בטוחים שהוא יסלול את הדרך לפרויקטים נוספים מסוג זה באנגליה וברחבי העולם".

אודות סינאל תעשיות

נוסדה בשנת 1990, הינה מובילה עולמית בתחום איסוף ועיבוד נתונים ומספקת פתרונות חומרה ותוכנה בטכנולוגיה מתקדמת, לניהול ובקרה של פעילויות העובד בארגון בתחום משאבי הזמן – נוכחות, ובקרת כניסה, וכן משלבות אמצעי דיווח ביומטריים פרי פיתוח של החברה.
סינאל מייצאת את מוצריה ל-40 מדינות ברחבי העולם, ולה חברות בנות באנגליה וצרפת, ארה"ב ושבדיה, משרד קדמי בקנדה ובסין, כמו גם מפיצים במזרח ומערב אירופה, אסיה ודרום אמריקה ואפריקה.

אודות פסטיבל גלסטונברי

פסטיבל גלסטונברי (Glastonbury Festival) הוא פסטיבל מוזיקה הנערך מדי שנה, מזה למעלה מ-30 שנים, בחוות סומרסט (Somerset) שליד העיירה גלסטונברי בדרום מערב אנגליה.
הפסטיבל מתקיים מדי שנה, למעט בשנה השביעית, בחודש יוני ונמשך כשלושה ימים. גלסטונברי הוא פסטיבל המוזיקה הגדול בעולם כאשר בשנים האחרונות נוטלים בו חלק יותר מ-120,000 מבקרים. הפסטיבל ידוע באווירה הייחודית לו, באמנים המוכרים בקנה מידה עולמי להם הוא מעניק במה, וכמובן במינוף הכח האדיר שלו לטובת פעילות הומניטרית בינלאומית.
http://www.glastonburyfestivals.co.uk

[4859]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization