שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

אנטקו חתמה הסכם לשיתוף פעולה עם לוגיפון תקשורת טלפונים

"המהלך", אומר אבי ברקת, מנכ"ל אנטקו, "יגדיל את היקף המכירות שלנו ב-1 מיליון ₪ בשנה"

 

פורסם: ב-7 ביוני, 2010


אנטקו, החברה המובילה בישראל העוסקת ביבוא ובשיווק מוצרי טלביזיה במעגל סגור (טמ"ס), הודיעה כי חתמה על הסכם שת"פ עסקי עם חברת לוגיפון תקשורת טלפונים המתמחה בפיתוח, יצור, ושיווק של מוצרי אלקטרוניקה מתוחכמים בתחום תקשורת טלפונים. במסגרת שיתוף פעולה זה תשווק אנטקו את מוצריה של לוגיפון בישראל. המהלך צפוי להביא לגידול של 1 מיליון ₪ בשנה במכירות אנטקו בישראל.

בין המוצרים של לוגיפון, אשר ישווקו כעת על-ידי אנטקו, ניתן למצוא מוצרי אינטרקום, בקרות כניסה רגילות וביומטריות, כמו גם אינטרקום טלביזיה לוילות ולבתים משותפים.

אבי ברקת, מנכ"ל אנטקו, אומר: "אנו חווים דרישה מוגברת למוצרים אלה בקרב לקוחותינו הקיימים, כמו גם לקוחות פוטנציאליים חדשים. צעד זה יגדיל את היצע המוצרים הקיימים באנטקו על מנת לספק ללקוחות סופיים מגוון נוסף של פתרונות החיוניים עבורם".

אודות אנטקו

אנטקו מתמחה ביבוא ובשיווק של מוצרי טלביזיה במעגל סגור (טמ"ס), עם נתח שוק של למעלה מ-50% בישראל. החברה משווקת ציוד ופתרונות לחברות התקנה והפצה בכל רחבי הארץ בתחום העסקי, הבטחוני והאזרחי. בנוסף, מתמחה אנקטו במערכת הקלטה דיגיטאליות מתקדמות ושותפה פעילה בתכנונן ובהתאמתן לדרישות השוק הישראלי. המערכות, בעלות רזולוציה גבוהה בצפייה ושיחזור, בעבודה ברשת ובצפייה באמצעות האינטרנט, בעלות יכולות אינטגרטיביות לחיבור קופות רושמות, מערכות חניה ציבוריות ופרטיות, מערכות אזעקה, גילוי אז, בקרת כניסה ומוקדי אזעקה.

אודות לוגיפון תקשורת טלפונים

לוגיפון תקשורת טלפונים בע"מ, מתמחה בפיתוח, יצור ושיווק מוצרי אלקטרוניקה מתוחכמים בתחום תקשורת הטלפונים. קו המוצרים כולל מרכזיות פרטיות (PABX), טלפונים, ועזרים נוספים מתקדמים ביותר לפלח שוק ההולך וגדל בהתמדה: מוסדות, משרדים, עסקים, בתים פרטיים ובתי דירות.
לוגיפון הינה החברה המובילה בישראל בפיתוח התקשורת הביתית, בעלת סל המוצרים המתקדם והמגוון ביותר בארץ, חלוצה עולמית ומתחרה בכבוד עם ענקי תקשורת בעולם. החברה משווקת מוצריה בישראל באמצעות סוכנים הפועלים בכל רחבי הארץ, ונציגי מכירות של החברה העוסקים בפרוייקטים ייחודיים.  לוגיפון מייצאת לחו"ל, לחברות בת וללקוחות אחרים, ומשמשת גם ספק OEM.

[5282]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגיות

טמ"ס, מצלמות, מצלמות במעגל סגור, טלויזיה במעגל סגור, שת"פ,

תגובות במערכת הפורומים

מהלך הגיוני וצפוי (ג. מקורטק מערכות זיהוי)

הודעה לא דרמתיתת שהרי סינאל רכשה את לוגיפון כבר בשנת 2000 ומאז לוגיפון משוקת את בקרות הכניסה של סינאל ולאחרונה סינאל רכשה גם את אנטקו.
אז אל תתפלאו אם:
סינאל ולוגיפון יתחילו לשווק מצלמות אבטחה
אנט...

 

הוספת תגובה

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization