שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

מק'אפי משיקה פתרון Web Gateway חדש להגנה מפני איומי Web 2.0

פורסם: ב-1 ביוני, 2010


ענקית אבטחת המידע, מק'אפי ,(NYSE: MFE) משיקה את 7,McAfee Web Gateway version בתגובה לעליה הניכרת באיומי הרשת כגון: תוכנות זדוניות ורשתות Botnet(רשתות מחשבים זומביים, שהושתלו בהם תוכנות זדוניות ללא ידיעת המשתמש). השקת פתרון זה, נותנת מענה לתלות הגוברת של גולשים ביישומי Web 2.0 ולצורך של ארגונים באבטחת יישומים אלו. הפתרון החדש מספק למשתמש הקצה, גישה מאובטחת ליישומי Web 2.0 החדשים. מק'אפי מספקת הגנה ברמה גבוהה ביותר, לארגונים ולספקי שירותים, באמצעות סריקה פרואקטיבית של תוכנות זדוניות ואינטגרציה נוספת עם מאגרי המידע הגלובליים של מק'אפי. הפלטפורמה ניתנת להתאמה, כולל אפשרות לכלים וירטואליים.

השימוש בהתקפות מכוונות, הממנפות תוכנות זדוניות, הופכות למתוחכמות יותר ולנפוצות יותר. רובן של ההתקפות האלו, הינן מסוג "zero day", הנוצרות כתוצאה מפרצות המנוצלות כבר ביום התגלותן, עוד בטרם יצא טלאי הגנה מתאים. ההתקפות נעשות מתוך מטרה לנצל את משאבי הארגון המותקף, עבור רשתות ,Botnet או לגנוב מידע עסקי על לקוחות, רישומים, עסקאות פיננסיות וקניין רוחני. פלטפורמת McAfee Web Gateway מאפשרת לעובדים גישה ליישומי Web 2.0 מורשים, תוך הקטנת הסיכון באופן משמעותי, באמצעות שילוב הגנה מקומית והגנה מבוססת ענן, המופעלת על ידי מעבדות מק'אפי (McAfee avert Lab).

פתרון ה- Web Gateway מציע גישת אבטחה משולבת דו כיוונית, הכוללת מנוע סריקה נגד תוכנות זדוניות, לצד מספר טכנולוגיות מבוססות ענן. האינטגרציה עם טכנולוגיית ,McAfee Artemisמגינה על ארגונים בזמן אמת מפני וירוסים, מספקת מסנן נייד עבור משתמשים המחוברים מרחוק ומרחיבה את יכולות בדיקת מוניטין הרשת. באמצעות בדיקות מוניטין הרשת ושימוש במאגרי המידע של האיומים הגלובליים, הפלטפורמה חוסמת גישה לאתרים נגועים, עוצרת הורדת תוכן זדוני ועוד.

הגרסה החדשה של ,McAfee Web Gateway כוללת את המאפיינים הבאים:

  • אבטחה מתקדמת - גישה מתקדמת לניתוח הרשת, מאפשרת בדיקת תכנים בזמן אמת וחושפת גניבת קודים, ניצול נתונים או זליגת מידע. טכנולוגיות מבוססות ענן, מציעות סינון נייד עבור משתמשים המחוברים מרחוק ומרחיבות את יכולות בדיקת המוניטין, כולל בדיקת מיקום גיאוגרפי וסיווג URL לפי קטגוריות.
  • ביצועים מתקדמים ויכולות גידול - פתרון McAfee Web Gateway בגרסה 7, מספק ביצועים מרשימים ביותר, על גבי פלטפורמות החומרה המוצעות וכמו כן תומך ב-VMware. בגרסה זו ניתן גם להשתמש במוצר בתצורת Transparent Proxy ומספר אופציות נוספות, המוסיפות לגמישות ולשליטה של המשתמש.
  • אבטחת תוכן מלאה - חברות יכולות להגביר את רמת האבטחה ולחסוך בעלויות כתוצאה מהאינטגראציה של פתרונות מק'אפי השונים: McAfee Web and Email Gateways, McAfee Network Data Loss Prevention ו-McAfee ePolicy Orchestrator . אינטגרציה זו, מסייעת לארגונים להשיג החזר משמעותי על ההשקעה, תוך מינוף התועלת של יישומי Web 2.0.

אודות החברה

מק'אפי (NYSE: MFE), ענקית אבטחת המידע, מספקת פתרונות ושירותי אבטחת מידע פרו אקטיביים מסביב לעולם. עם המומחיות הבלתי מעורערת של החברה לתחום אבטחת המידע ומחויבותה לפיתוח, הגדילה מק'אפי את נתח השוק שלה בקרב המשתמשים הביתיים, הארגוניים והסקטור בציבורי. למק'אפי יכולת מלאה לחסום ולמנוע איומי מחשב מקוונים ולבצע מעקב באופן שוטף ובכך לשפר את אבטחת המידע בארגון ובבית. אתר החברה: http://www.mcafee.com

[3642]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization