שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

גלאי גדר אלקטרוני חדש: מיקאלרט-303 (micalert-303) של חברת רבטק להתקנה עצמית

פורסם: ב-18 באפריל, 2010


גלאי מיקאלרט-303 מותקן על גדר
גלאי מיקאלרט-303 מותקן על גדר

המיקאלרט-303 (micalert-303) הינו גלאי גדר המיועד להתקנה עצמית וחיבור למערכת אזעקה סטנדרטית בעזרת כניסות מגע יבש. מהווה פיתרון פשוט ויעיל למיגון הקפי של אתרים קטנים. ניתן להתקין את הגלאי על גדרות מכל הסוגים, קירות, גגות ומתאים להגנה על פנלים סולריים מפני גנבה ו/או חבלה.

את חברת רבטק (RBtec) אין צורך להציג. אך למי שלא מכיר, החברה הממוקמת ברמת השרון מפתחת, מייצרת ומוכרת ברחבי העולם, מזה כ-24 שנה, מערכות גדרות אלקטרוניות. לחברה מגוון מערכות להתראה מפני חדירה למתחמים.

"הגלאי שהתחיל את הסיפור ואשר אמינותו מוכחת יום יום באלפי התקנות ברחבי העולם הוא ה-SL3”, אומרת אסתר ריבק, סמנכ"ל שיווק ומכירות בחברת רבטק. “זהוא גלאי אמין ועמיד בכל מזג אוויר הניתן להתקנה בכל זווית על כל גדר קיר או קונצרטינה, לכל אורך חייו (שכידוע כיום הינו 23 שנה) אינו דורש איזון, סינכרון או כל עבודת תחזוקה אחרת."

בנוסף לגלאי הוותיק יש לרבטק מגוון פיתרונות בינהם גלאים המוסלקים על חומה או בקרקע (MBS). ייחודם שהם מזהים ןמתריעים על כל שינוי בשדה האלקטרומגנטי, ולו הזעיר ביותר. “הגלאי כה רגיש שאפילו יגלה אבזם מתכת בחגורה של מי שמנסה לטפס או לעבור מעליו. יש לנו כבר מאות התקנות בעולם ואנו נמצאים בשלבים האחרונים של אישור הגלאי לשימוש גופים ביטחוניים בארה"ב.” גלאי רשת אלקטרונית המיועד למטרות מגוונות ממיגון תת מימי, שהיה המטרה לשמה נוצרו, עד למיגון הקירות בחדרי כספות, מפתחי חלונות וכו'.

רוב מערכות הגדרות של רבטק ובכלל דורשות התקנה ע"י חברות אינטגרציה. זאת בשל מחירן והן בשל מורכבות ההתקנה שלהן. תנאים אלו מנעו את השימוש במתחמים קטנים דוגמת בתים פרטיים, מפעלים קטנים, שטחי אחסון, מחסנים וכד'. לאחרונה, בעקבות זיהוי הצורך, פיתחה חברת רבטק שני מוצרים חדשים, המיקאלרט (micalert-303) והאיירונקלד (ironclad). אלו גלאי כבל, הנמכרים כקיט מוכן להתקנה פשוטה ומהירה הניתנת לביצוע ע"י כל מתקין מערכות אזעקה. הגלאים מתחברים לכניסות מגע יבש של מערכת אזעקה תקנית (דוגמת, פימא, עורב, רוקונט, ויסוניק וכד') ומשלימים מערכת הגנה היקפית באתר. את גלאי הכבל ניתן להתקין על כל סוג של גדר קשיחה, כולל גדרות אבן ופלסטיק וכן על קירות מבנים ו/או על גגות.

הפתרון המוצע במערכת החדשה הינו זול יחסית לאלטרנטיבה של גלאי קרן ואם נוסיף למשוואה את העובדה שגלאי הגדר אינו זקוק כלל לתחזוקה (כמו למשל החלפת כיסויי UV של גלאים), אינו
רגיש לתנאי מזג אויר קיצוניים (דוגמת, שמש חזקה, ערפל, טמפרטורות קיצוניות) ועמיד במשך שנים הרי שזה צריך להיות הפתרון המועדף על המתקינים והלקוחות.

גלאי גדר  אלקטרוני של חברת רבטק
גלאי המיקאלרט מותקן על גדר

שתי המוצרים, מיקאלרט ואיירונקלאד, מוצעים כקיטים בארבעה קונפיגורציות (בהתאם למתחם עליו רוצים להגן):

  • קיט של עד 150 מטר גלאי (גזרה אחת)
  • קיט של עד 300 מטר גלאי (שתי גזרות של 150 מטר)
  • קיט של עד 300 מטר גלאי (גזרה אחת)
  • קיט של עד 600 מטר גלאי (שתי גזרות של 300 מטר)

 

שני המוצרים דומים כאשר ציפוי השריון המתכתי מייחד את גלאי איירונקלאד. הציפוי הקשיח מגן על כבל הגלאי מפני פגיעה ומאפשר התקנה גם על גדרות תייל (קונצרטינות) בתנאי שהן מותקנות בצורה קשיחה וקשורות וכן מאפשר התקנת הגלאי גם באזורים בהם מזג האויר קיצוני וכולל רוחות חזקות. במידת הצורך קיימת אפשרות להסיף לגלאי יחידת מזג אויר המתאימה באופן אוטומטי את אלגוריתים הגילוי של המערכת למצבי הגשם והרוח.

 
קיט גלאי הכבל: micalert-303

הגלאי מגלה טיפוס על הגדר, הרמה שלה, גזירה ו/או פיסוק. את רגישות הגלאי ניתן לכוון בצורה פשוטה בכרטיס הבקרה המותקן בקופסה מוגנת טמפר. ניתן להתקין את הגלאי בכל צורה וזוית.
הערה: כמו כל גלאי הגדר האלקטרוניים, גם עם גלאי זה יש לשמור את הגדר נקייה מצמחייה ומכשולים אחרים.

כאמור, שני הקיטים המוצעים ע"י רבטק, המיקאלרט (Micalert-303) והאיירונקלאד (Ironclad) הם אידיאליים למיגון גדרות של מפעלים קטנים, בתי ידוענים (סלבריטאים), בתים פרטיים, שטחי אחסון, פאנלים סלולרים (ניתן להתקנה ע"י מתקין הפאנלים עצמו) ובכלל.

 

המכירה מתבצעת דרך מפיצים בלבד.

 

לדף המוצר באתר החברה: http://www.rbtec.com/micalert303.htm

[13407]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization