שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

מק'אפי מכריזה על מוצר DLP מהדור החדש

העלייה במספר גניבות הנתונים מעלה את הביקוש לטכנולוגיית DLP קלה ליישום

 

פורסם: ב-25 במרץ, 2010


ענקית אבטחת המידע, מק'אפי, (NYSE: MFE), מכריזה על השקת גרסה חדשה של מערכת DLP (data loss prevention- מניעת זליגת מידע), כמענה לצורך באבטחה, בהתאם לתקנות הרגולציה והרצון בשמירה על מידע רגיש בארגון. טכנולוגיית ה- DLP החדשה, עתידה לכלול בין השאר, מדיניות כוללת, ניהול משימות קל יותר בעזרת McAfee® ePolicy Orchestrator ותמיכה משופרת ב- Microsoft Active Directory. הטכנולוגיה החדשה, מבוססת על טכנולוגיה ייחודית של ניתוח נתונים ובכך מציעה הגנת נתונים מקיפה, החל מה- USB ועד ל- Firewall.

שוק ה- DLP גדל במהירות והוא מושפע גם על ידי תהליכי רגולציה ממשלתיים ותעשייתיים, שמעניקים משמעות לחשיבות ההגנה על נתונים בעלי ערך בארגון, כגון: תוכניות מוצר, נתונים כספיים וקניין רוחני. הפתרון החדש מהווה פתרון מהיר ויעיל להגנת נתונים. ארגונים כעת יכולים להתמודד עם צרכי האבטחה שלהם, ללא העלות הגבוהה הכרוכה בתהליכי ייעוץ, ניסוי ולמידה מטעויות.

מאפייני הפתרון:

  • קלות יישום- תהליך הטמעת הפתרון מתרחש תוך ימים, לעומת פרק זמן של בין חצי שנה לתשעה חודשים, המאפיין פתרונות אחרים. הדבר מאפשר לארגון, בחינה מהירה של מדיניותו, בנוגע למידע הארגוני וכתוצאה מכך הארגון מרוויח זמן יקר. תהליכי אנליזות הנתונים האינטואיטיביים והמתקדמים, מאפשרים למחלקות ה- IT להשיג מידע על סיכונים לא מוכרים ולהבין איך להגן על המידע הארגוני במהירות וביעילות.
  • ניהול- למשתמשים יש דרך קלה לניהול משימות, באמצעות פלטפורמתePolicy Orchestrator של מק'אפי, התומכת בניהול אירועים, קונפיגורציה, דיווח וניטור, תוך בחינה עמוקה של הנתונים, שיכולה להיות ממורכזת או מבוזרת, בהתאם לדרישות הספציפיות של המשתמש.
  • אינטגרציה- אינטגרציה הדוקה בין פתרון ה- DLP של מק'אפי ובין שאר פתרונות הגנת הנתונים של מק'אפי, מאפשרת תגובות אוטומטיות לאיומים. אינטגרציה עם טכנולוגיות ניהול מובילות, כולל אדובי ואורקל, מרחיבה את ההגנה גם מחוץ לגבולות הארגון ובכך מעלה את רמת הביטחון והאבטחה ומאפשרת גמישות.
  • פרואקטיביות- אנליזות נתונים מתקדמות מעניקות ללקוח, הבנה עמוקה על אופן השימוש בנתונים שלהם ומאפשרות זיהוי מוקדם של בעיות, שלא היו מתגלות, בדרך אחרת.
    קלות השימוש בפתרון, משפיעה גם על יצירת המדיניות ומעניקה שפע של מידע, בנוגע לאופן השימוש בנתונים בפועל ובכך מספקת את היכולת לבחינת מדיניות, מול היסטוריית הנתונים. הודות לכך, לראשונה, ניתן לקבוע מדיניות, ללא השערות, תהליכי ייעוץ או שיבוש עסקי, שעשוי להתרחש כתוצאה ממדיניות לא נכונה. היסטוריית הנתונים יכולה גם לסייע בקידום חקירת תקריות אבטחה, באופן מהיר.

 

אודות החברה

מק'אפי (NYSE: MFE), ענקית אבטחת המידע, מספקת פתרונות ושירותי אבטחת מידע פרו אקטיביים מסביב לעולם. עם המומחיות הבלתי מעורערת של החברה לתחום אבטחת המידע ומחויבותה לפיתוח, הגדילה מק'אפי את נתח השוק שלה בקרב המשתמשים הביתיים, הארגוניים והסקטור בציבורי. למק'אפי יכולת מלאה לחסום ולמנוע איומי מחשב מקוונים ולבצע מעקב באופן שוטף ובכך לשפר את אבטחת המידע בארגון ובבית. אתר החברה: http://www.mcafee.com

[7923]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization