שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

המוסד לבטיחות ולגהות השיק ניידות בטיחות אינטראקטיביות שפותחו על ידי ריאליטי ללימוד כללי הבטיחות בסביבת העבודה

פורסם: ב-17 במרץ, 2010


  • הלומדות האינטראקטיביות החדשות תורגמו לשפות שונות (רומנית, סינית, ערבית, רוסית ועוד), להתאמה עבור עובדים זרים
  • המיזם מוערך בכ- 2.5 מיליון ₪ וממומן על ידי קרן מנוף במוסד לביטוח לאומי
  • במהלך השנה הקרובה צפויים להשתמש בו מעל 50,000 עובדים
  • הפיתוח נעשה באמצעות חברת ריאליטי פיתוח ארגוני והדרכה, זרוע ההדרכה של קבוצת מלם-תים

על פי החוק חייב כל עובד בתחום הבנייה והתעשייה לעבור אחת לשנה הדרכה בנושאי הבטיחות בעבודה. במסגרת יוזמה של המוסד לבטיחות ולגהות- "עובדים על בטוח", פיתחה חברת ריאליטי מקבוצת מלם-תים עבור המוסד לבטיחות וגהות לומדות אינטראקטיביות, שיותקנו בארבע ניידות בטיחות, שיסיירו ברחבי הארץ. הלומדות יינתנו בחינם לחברות בתחום התעשייה והבנייה. הלומדות מתורגמות לשפות שונות (אנגלית, רומנית, סינית, ועוד), על מנת להתאים את המסרים לכל סוגי העובדים באתר, כולל עובדים זרים. המיזם, שהיקפו מוערך בכ- 2.5 מיליון ₪, ממומן על ידי קרן מנוף במוסד לביטוח לאומי. במהלך השנה הקרובה צפויים להשתמש בו מעל 50,000 עובדים.

חברת ריאליטי נבחרה לפתח את הלומדות, המנחות את העובדים בתחום, כיצד לנהוג על פי כללי הבטיחות באתר הבנייה באופן אינטראקטיבי ומעניין, המסייע להפנמת כללי עבודה בטיחותיים. בנוסף אמונה ריאליטי על פיתוח תוכנת ניהול, המסייעת למנהל האתר לנהל את התהליך, כולל קביעת תחומי הלימוד, שפת הלימוד, ניהול מעקב אחר המתרחש בכל אתר ומפעל והפקת הדוחות. נהג הניידת משמש מדריך, כשבתחילת היום הוא נפגש עם מנהל העבודה לבחירת תחומי הלימוד והכנסת נתוני העובדים למערכת. במהלך יום עבודה יכולים להיכנס לניידת בערך 80 עובדים.

הלומדות כוללות משחקים אינטראקטיביים, בסגנון טריוויה ומכילות קבצי וידאו, בהם נראה מנחה, המסביר את כללי המשחק ומסייע ללומד בצעדיו הבאים במשחק. המשחק כולל הצגת דילמות שונות, מענה של הלומד על השאלה שהוצגה ולאחר מכן הסבר מפורט הכולל את הפתרון הבטיחותי הנכון. לאורך כל המשחק צובר העובד נקודות, שבסופו נאגרות במאגר מרכזי אחד.

חברת ריאליטי פיתוח ארגוני והדרכה בע"מ הינה גוף ההדרכה והפיתוח הארגוני של קבוצת ה-IT המובילה בישראל, מלם תים. ריאליטי מתמחה מעל 10 שנים בפיתוח והובלת תהליכי הדרכה והטמעה, ופועלת בארבעה תחומי התמחות משיקים: ייעוץ ופיתוח ארגוני, פיתוח הדרכה, הדרכה והטמעה ומיקור חוץ. בנוסף לריאליטי, זרוע ההדרכה של הקבוצה כוללת גם את מכללת מלם-תים.

נתי דרוטין, מנכ"ל ריאליטי: "מדובר בפרויקט משמעותי וחיוני. מעבר לסיפוק ולעניין שגילו המשתתפים בהכנתו, התוצאה הסופית של הפרויקט מעידה כי באמצעות למידה ייחודית וחווייתית ניתן לשנות דפוסי התנהגות ואף להציל חיים".

עדי ארדיטי, מנהל תחום פיתוח ההדרכה בחברת ריאליטי מקבוצת מלם-תים: "עד היום הסתובבו ברחבי הארץ ניידות של המוסד לבטיחות וגהות שהציגו את הנהלים והכללים בצורה לא אינטראקטיבית ועל גבי חומרה מיושנת. הפיתוח של ריאליטי מרענן משמעותית את התהליך והופך אותו למעניין ואינטראקטיבי לכל המשתמשים ומאפשר איסוף וניתוח נתוני המודרכים. בפיילוט שנערך בשטח מצאנו את העובדים מופתעים ומתעניינים מהחידוש המרענן בחוויית הלמידה".

נחום טיר, מנהל פרויקט פיתוח הלומדות במוסד לבטיחות ולגהות: "מדובר בפרויקט מורכב מאד, שהחל את דרכו בציפיות נמוכות בהרבה והופתענו לטובה מהתוצאה הסופית שהציגה ריאליטי. המערכת שפיתחה החברה הינה מערכת מתקדמת, הכוללת 71 סצנות מכל תחומי הבנייה והתעשייה עימם נפגש העובד בשטח. בעזרת הלומדות החדשות לומד העובד את נושא הבטיחות בצורה חווייתית ומועילה".

[5085]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן





עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization