שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

3Com השיקה מערך פתרונות תקשורת מאובטחים עבור סביבות וירטואליזציה ודאטה-סנטר

פורסם: ב-2 במרץ, 2010


חברת 3Com (נסדא"ק: COMS), ספקית פתרונות רשתות תקשורת משולבים ומאובטחים לארגונים בכל הגדלים, השיקה ארבעה פתרונות חדשים מבית מותגיה H3C ו-TippingPoint, המיועדים לרשתות וירטואליות ומתקני דאטה-סנטר.

ההשקה מרחיבה את סל פתרונות הרשת המאובטחת (SNF) של 3Com בפתרונות המקטינים את רמת הסיכון להמשכיות העסקית בארגון, באמצעות הגנה על התקנים מחוברים לרשת ועל נקודות גישה ובידוד. פתרונות ה-SNF משלבים את טכנולוגיית מניעת הפריצות לרשתTippingPoint IPS עם פתרונות H3C לרשתות ארגונים גדולים ודאטה-סנטר. פתרונות ה-SNF שהושקו כעת מותאמים לשימוש גם במרכזי דאטה-סנטר וירטואליים עם מערכת מרכזית לניהול מדיניות אבטחה.

הפתרונות החדשים כוללים את מערכת S9500E מבית H3C המאפשרת מיתוג בליבות ארגוניות ודאטה-סנטר, לשם אספקת שירותים וירטואליים על גבי הרשת. המערכת כוללת: קיבולת מיתוג גבוהה לשם מעבר בטוח ופשוט לעבודה בסביבות ליבה וירטואליות ודאטה-סנטר; מתגי S9500E מרובים הניתנים לקישור לכדי מתג וירטואלי יחיד; ומודולי VPN Firewall ממשפחת SecBlades.

בנוסף, כוללת השקת ה-SNF החדשה את הפתרונות הבאים מבית TippingPoint:

  • מערכת וירטואליזציה מאובטחת – מאפשרת לארגונים הולכה של תנועת המנות במכונה הוירטואלית דרך מודול ה-IPS של TippingPoint, כולל host-to-host.
  • התקן 1500S עבור פרוטוקול SSL – מפענח ובודק תנועה ברשת האינטרנט על מנת למנוע התקפות מקודדות משרתים ויישומי אינטרנט פיסיים או וירטואליים.
  • פורטל מודיעין האבטחה המשודרג, ThreatLinQ2.0 – מאפשר ללקוחות יצירת פרופילי פילטרים בהתאם לסביבת הרשת; טיפול באיומים חדשים באמצעות מסנני Digital Vaccine של TippingPoint; ויישום שינויים במדיניות האבטחה הארגונית בזמן אמיתי, ובהתאם למידע על איומים הנוגעים ל-TippingPoint IPS.

 

אודות 3Com

3Com (נסדא"ק: COMS) היא חברה ציבורית בינלאומית של 1.3 מיליארד דולר, ספקית פתרונות רשתות תקשורת משולבים ומאובטחים לארגונים בכל הגדלים, המציבה עבור לקוחותיה רמה חדשה של יחס עלות-ביצועים. H3C, קו המוצרים הארגוניים של 3Com, המוביל בסין, כולל מוצרים הנפרסים ממרכז הנתונים עד קצה הרשת.
קו מוצרי TippingPoint כוללים מערכות אבטחה למניעת חדירות לרשת, ומספקים לארגונים גדולים וקטנים הגנה מקיפה ומעמיקה ברמת היישום, התשתית והביצוע. 3Com מציעה את קו המוצרים הרחב בתמיכת מערך מכירות ושירות גלובלי.
ארגון המו"פ של 3Com, הממוקם בסין ומהווה עד 14.7% מההוצאות השנתיות של החברה, מציע מוצרים מובילים בתחום תשתיות ה-IP עם אבטחת IP, תקשורת IP ואחסון IP. מוצרי החברה מובילים בתחום התקשורת ה"ירוקה", עם נצילות אנרגיה משופרת.
3com ישראל ממוקמת בפארק העסקים, אזור התעשיה לוד. החברה פועלת באמצעות מערך מפיצים ואינטגרטורים, ואחראית גם על ניהול הפעילות בטורקיה. על לקוחות החברה בישראל, נמנים ארגונים גדולים במגזר הפרטי והציבורי, בהם משרדי החשכ"ל.
www.3com.com www.3com.co.il

[3279]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization