שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

אינטל קיימה ואירחה כנס ראשון של מנהלים מובילים בטיחות

פורסם: ב-8 במרץ, 2010


בכנס חגיגי וראשון מסוגו שנערך במפעל אינטל בקרית גת, התכנסו כ- 150 מנהלים בכירים מהחברות המובילות במשק הישראלי וחברות בינוי, ליום דיונים בנושא תרבות בטיחות, תרבות נטולת אירועי בטיחות, ותפקיד המנהלים בתהליך הבטיחות.

מיזם חדשני זה של אינטל, בשיתוף עם חברת ה.ב איכות ויזמות בע"מ, הוא השלב הראשון בסדרת מפגשים, ימי עיון והכשרה למנהלים ומובילי בטיחות בארגונים ובחברות.
מטרת התהליך היא שיתוף מידע והחלפת דעות בין החברות והגופים, קיום ימי עיון משותפים ללמידה הדדית, וגיבוש דרכי פעולה של מנהלים מהארגונים והחברות השונות ליישום תרבות בטיחות.

בין הדוברים בכנס מקסין פסברג, נשיאת אינטל ישראל וסגנית נשיא אינטל העולמי, שהציגה את תפיסת הבטיחות של החברה ואת הדרך בה היא מובילה את הארגון לתרבות הבטיחות. עוד ציינה מקסין פסברג את חשיבותם של המנהלים כמניעי השינוי ואת דרך הפיכת תרבות הבטיחות לדרך חיים. מקסין זיהתה את הבטיחות כמשימה לאומית שנמצאת בידי מנהלי החברות במשק.

דן דורון, מנהל הבינוי של אינטל ישראל, ויוסי קרונמן, מנהל הבטיחות של המפעל בקרית גת, הציגו את יישום תרבות הבטיחות ואת הרעיון המוביל של תוכנית "מנהלים מובילים בטיחות" באינטל בכלל ובארגון הבינוי בפרט.

ישראל אוסוביצקי (אוסו), מנכ"ל חברת קומבה, הציג את שיפורי הבטיחות בחברה בארבע השנים האחרונות מאז החל בהכנסת תרבות הבטיחות, וכן את תפקידו כמנהל בהובלת השינוי וכמוביל תרבות הבטיחות.

במהלך הכנס נדונו דילמות בנושאי תרבות הבטיחות, התקיים דיון בנושא תרבות בהובלת הדס בלום, ודיון נוסף בנושאי אתיקה ובטיחות, אותו הובילה רונית קורץ, ופערים הקיימים במשק בדרך להטמעת הבטיחות כערך וכתרבות.

אודות אינטל

חברת אינטל הוקמה בסנטה קלרה, קליפורניה, בשנת 1968 על ידי גורדון מור ורוברט נויס.
ב-1971 הציגה אינטל את המעבד הזעיר הראשון, וכך יצרה את מהפכת המחשוב ששינתה את העולם. אינטל, המובילה העולמית בחדשנות בתחום הסיליקון, מפתחת טכנולוגיות, יוזמות ומוצרים, המקדמים את האופן בו אנשים חיים ועובדים. אינטל מעסיקה כיום 82,000 עובדים בעולם כולו ומספקת לתעשיית המחשבים מוצרי תקשורת ותוכנה, לוחות-אם, וכמובן, מיקרו מעבדים. אינטל פועלת בישראל משנת 1974. החברה עוסקת בעיקר בפיתוח וייצור מוצרי רשת ותקשורת ומיקרו מעבדים. לחברה 4 מרכזי פיתוח (חיפה, יקום, ירושלים, פתח תקווה) ו- 2 מפעלי ייצור (קרית גת וירושלים), והיא מעסיקה כ-6,500 עובדים ישירים ועוד כמה אלפי עובדים חיצוניים.
מידע נוסף ניתן למצוא באתרי החברה:
אינטל ישראל: www.intel.com/il
אינטל העולמית: www.intel.com

[5515]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization